Pontos idő: 2020. december 4., péntek 11:57

Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Következő
 Kérdések a versennyel kapcsolatban 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Multis írta:
Hát igen.Gondoltam hogy lesznek magas pontszámok de hogy ennyi arra nem gondoltam. :o Igaz Én úgymond a "béke segge alatt" vagyok pontszámilag de személy szerint nem szomorkodom, mivel nekem nem a dobogós hely volt a fontos-amit előre tudom hogy nem érek el- hanem az hogy megmutathassam hogy mit tudtam összehozni.De a következő versenyen is indulni fogok az már biztos és ugyan ilyen lelkesedéssel mint a mostanin.Gratulálok minden nevezőnek és itt nem csak azokra gondolok akik esetleg magasabb pontszámot kaptak hanem mindenkinek.Aki pedig esetleg csalódott az eredményben olyan téren hogy kevés pontszámot kapott annak pedig fel a fejjel.Én azt mondom hogy mindegy ki mennyi pontot kapott, az a legfontosabb hogy saját magának tetsszen az amit nap mint nap az otthonában csodálhat. Lehet kicsit nyálasra sikeredett a post de Én így gondolom ezt az egészet. :roll:

Nem sikerült nyálasra én is így gondolom .
Féltem , hogy össze vannak keverve a kategóriák a sügéres -halas akváriumok háttérbe kerülnek a divatos kertészetek miatt .
De nem így lett ,
Valóban az akvárium lett a legtöbb nevezőnél pontozva.

2014. március 16., vasárnap 8:00

Hát igen.Gondoltam hogy lesznek magas pontszámok de hogy ennyi arra nem gondoltam. :o Igaz Én úgymond a "béke segge alatt" vagyok pontszámilag de személy szerint nem szomorkodom, mivel nekem nem a dobogós hely volt a fontos-amit előre tudom hogy nem érek el- hanem az hogy megmutathassam hogy mit tudtam összehozni.De a következő versenyen is indulni fogok az már biztos és ugyan ilyen lelkesedéssel mint a mostanin.Gratulálok minden nevezőnek és itt nem csak azokra gondolok akik esetleg magasabb pontszámot kaptak hanem mindenkinek.Aki pedig esetleg csalódott az eredményben olyan téren hogy kevés pontszámot kapott annak pedig fel a fejjel.Én azt mondom hogy mindegy ki mennyi pontot kapott, az a legfontosabb hogy saját magának tetsszen az amit nap mint nap az otthonában csodálhat. Lehet kicsit nyálasra sikeredett a post de Én így gondolom ezt az egészet. :roll:

2014. március 16., vasárnap 7:11

Gyorsak Voltatok.

2014. március 16., vasárnap 6:25
Adminisztrátor

papó írta:
10 perc.. :D

Meglepetés van készülőben ... :shock: :shock:

2014. március 15., szombat 23:53
Adminisztrátor

10 perc.. :D

2014. március 15., szombat 23:50

Pár óra és vége a szavazásnak...
Ma éjfél a határ idő...
Én már szavaztam, Ti is?

2014. március 15., szombat 22:30

van még egy ami a leírás alapján szerintem elég egyértelmű, a másik az viszont a természetes hatása miatt fogott meg, nem a photoshop hatása az ami megragad benne és nem akart terepasztalt készíteni a víz alá :)
Remélem másnak is feltűnik ez az akvárium és nem csak én leszek aki erre szavazott.

2014. március 15., szombat 20:09

ezt nem volt nehéz kitalálni...

2014. március 15., szombat 19:52
Adminisztrátor

Valóban van két találat.
:D

2014. március 15., szombat 19:50

papó írta:
Evereka írta:
Matyi írta:
Evereka írta:
Csak tippelni lehet ilyenkor:az enyém sorrendben:57-45-43-10.Nyertem????? :pápá:

Közel jársz a megoldáshoz.

Va ide vas oda ,ezeket csak abból a felindulásból mondtam ,hogy mert hát látom én hogy melyek azok az akváriumok,amik nálam a top 5-ben vannak.Szerintem ezek a számok azok ,max akkor más sorrendben.Talán.Na ezt jól megfogalmaztam :ezkesz:

Csak egy akváriumot talált el Tommi.
Jöhetnek még a tippek.

Szerintem két találata volt ;)

2014. március 15., szombat 19:41
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Következő