Pontos idő: 2024. március 29., péntek 0:47



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
 208. akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Ugyan egészen más stílusú, mint a legtöbb másik, összbenyomásban mégis az egyik legerősebb tank a mezőnyben. nálam ránézésre a top3-ban volt, minden kategóriát tekintve, végül egészen könnyedén kapta a legtöbb pontot is. mivel sajnos nincs olyan pontozási szempont, hogy 'fotó', így az összbenyomásba számoltam az ezzel kapcsolatos véleményemet.
összbenyomás: 85 pont. ránézésre "üt", de a fotó nem a legszerencsésebb szerintem. a kontraszt kissé odaveszett, összefolynak a színek és eltűntek a különbözőségek kissé. ezt utómunkával lehetett volna korrigálni, nekem ez így túl pasztell - ezzel együtt is az egyik legjobb.
kreativitás: 18 pont. bár a holland-féle stílusban talán lehet azt mondani, hogy kevesebb a kreatív energia, mivel nincsenek olyan vadregényes, meglepő dekor-összeállítások, mint egy japán stílusú növényesben, mégis kell azért hozzá véna, hogy a színek és formák megfelelően megfogják az embert, a nyírásra is figyelmet kell fordítani.
halak és berendezés összhangja: 25 pont, tökéletes. a halak ott vannak, egy csoportban, de mégsem verik ki az ember szemét - ugyanakkor viszont jól megtalálhatóak.

nebula

_________________
Kép


2015. április 1., szerda 20:12
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kép

talán kicsit korábban még szebb lehetett
Lovas Attila

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:13
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron