Pontos idő: 2024. április 17., szerda 0:04



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
 213. akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kifejezetten teszik, hogy sikerült egy meggyőző kompozícióban egyesíteni a tájkép és a fagyökeres akvárium elrendezési stílust.
Jól harmonizál egymással a sűrűn beültetett gyökérzet és a csupaszon hagyott sziklás rész.
Kifejezetten jól mutat a nyitott elrendezésű jobb oldali domborzat, melynek stabil megépítése közel sem egyszerű feladat.
Kár hogy a halak nem tökéletesen illenek bele a tájképbe.
Anonim

_________________
Kép


2015. március 17., kedd 20:16
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Pár apró részletet leszámítva nagy kedvencem ez az akvárium. Az akvárium jobb fele egyszerűen lenyűgöz pár apró hibát leszámítva. A hátsó üvegnél a két bonsai csoport nyírása kicsit zavar a látványba a tisztás felé eső részüket kicsit alacsonyabbra vágtam volna. A dekorhomokon a szétszórt amazoniát eltüntettem volna és inkább pár apró kővel és ág darabkával törtem volna meg a steril hatást.

Márton Gábor

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 21:07
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Szép egészséges növények. A jobb oldal nagyon ellett találva. Nekem már-már tökéletes, viszont a bal oldal nagyon nem illik az összképbe. Mintha két akváriumot látnánk egy üvegben. A bal oldal egy másik világ, sötétebb és komorabb mint a jobb oldal, amelyik világos és vidám. Gratulálok hozzá!
K. Tamás

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:26
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
A nálam favorit akvárium a 150 liter feletti kategóriában lévő 213-as számú.
Nos ez az a hely ahol nyugalmat lehet találni! Egy igazi, mesébe illő csoda! A sziklák feletti kis tisztáson elfeküdnék, tépnék egy szál parvulát, a számba raknám, és egész nap nézegetném a felettem úszkáló halakat.
Komolyra fordítva a szót, itt aztán minden van! Fa, szikla, moha, fű, amannia erdő. Az ember teljesen el tud veszni a részletekben. Mindig találni rajta valami kis érdekességet, mint a gyöngy kavics ahogy el van koszolva, az kifejezetten tetszik, hogy nem a tisztaságot sugározza, egy tiszta környezetben, hanem a vad természetet, ahogy az előző napi vihar letördelte az ágakat a fákról, és a kisebb köveket is megmozgatta. Az egészbe hibát nem találok, minden ott van ahol kell lennie, nekem a kedvencem lett, igazi remekmű, szívből gratulálok az elkövetőnek!

Szabó Krisztián.

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 20:44
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kép

Igazán egyedi tájképet visszaadó akvárium .
Edit 86

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A jobb oldala az akváriumnak egészen Pazar. Gyönyörűen S alakban emelkedik a lankás füves terület, amit a kövek is szépen követnek. A baloldalt ellenben kidolgozatlannak érzem. Meredeken emelkednek a kövek, mint valami fal, amit a nagy fa még csak érősít.
Szép munka, gratulálok!
Tibicuk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

_________________
Kép


2015. március 10., kedd 19:43
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron