Pontos idő: 2024. április 24., szerda 12:14



Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
 260.akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Klasszikus stílus, háttérrel, manapság nagyon merész, még is eredeti.
Kiemelném a növények színharmóniáját, a látvány rendezett igazi kert hatású, tudatosan megépítve. A neon hal tökéletes választás egy ilyen stílusú akváriumban. -5 pont csak azért mert a halraj kicsit szétesett.
Nagyon támogatom ezt a műfajt. Gratulálok a versenyzőnek, gyönyörű az akvárium. Az első 3-ba várom ezt az akváriumot.
Nagy Attila

_________________
Kép


2015. március 20., péntek 19:38
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Gyönyörű színek, egészséges növények még a háttér se zavaró, szinte beleolvad a környezetbe. Nagyon szép munka.
Ebbe az akváriumba nem csak pár moha és kő van , hanem nehéz kitartó munkával nevelt gyönyörű növények.
Halak egy kicsit elvesznek vagy csak félősek .

Zsu

_________________
Kép


2015. március 16., hétfő 20:27
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Egyértelműen vannak nála szebb holland stílusú akváriumok mégis valahogy vonza a tekintetemet. Rengeteg féle fajta és színű növény amiket ritkán látni egy akváriumban. És bizony nem csak egészségesek hanem szépek is. A jobb oldalt középen ha a "talán Rotala macandra" növényt kicsit megnyírva még jobb lehet az összkép. Gratulálok és további szép akvarizálást kívánok.
K. Tamás

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:25
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kicsit "hollandos" stílusú .
Lovas Attila

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Na ehhez nekem is hozzá kell szólnom ha már Gabi bá már nem bírja szusszal
Ezt írtam róla:
"Rövid értékelés : Nagyon-nagy favoritom az akva, és igen a Holland az igazi!
Igazán nincs mit mondani róla aki növényezik pontosan tudja mekkora fanatizmus ez az érzés!!!
Csak Gratulálni tudok hozzá, tökéletes!"

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. március 12., csütörtök 19:18
Profil

Csatlakozott: 2012. január 1., vasárnap 15:56
Hozzászólások: 381
Köszönöm mindenkinek aki látott fantáziát az akváriumban.Igazából az esélytelenek nyugalmával indultam a versenyen,tudván,a holland az nem a mai kor divatja.Ettől függetlenül meglepően sokan jeleznek vissza pozitívan egy-egy ilyen stílusban készült aki láttán,ami tán indokolja a létjogosultságát.
Nem tartom magam nagy scapernek,inkább növény buzulós vagyok.Ezért aztán félig öntudatlanul,inkább ráérzéssel,természetes harmóniára törekvéssel készült a beültetés is.Tisztában vagyok a korlátokkal is,nevezetesen a kevés fény/magas aki miatti nem elég tömör növényzettel is.A háttér csakazértis elven maradt bent.Lehet növényezni így is-ennek bizonyítása volt a maradás oka.
Mindenesetre nagyon inspirál,hogy sokatoknak tetszett ez a stílus,azt hiszem folytatom tovább.... :pápá:

_________________
,


2015. március 11., szerda 22:14
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Számomra a versenyben szereplő holland stílusú akváriumok közül a legharmonikusabb. Jól eltalált színek, szépen karbantartott növények, a fénykép jó időzítése. Az előtéri növények hiánya feltűnik, de mégsem zavar, olyan jól elterelik a közepes növények a figyelmet. Ha a háttér nem lenne bent, biztos vagyok benne, hogy nemzetközi szinten is visszhangot kelthetne. Gratulálok!
Dávid Zoltán

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 21:39
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Az akvárium színharmóniája valami káprázatos. Nagyon jól eltaláltad a zöld, narancs, és piros színek arányát és elhelyezését. Csupán szőrszálhasogatni tudok: a középvonaltól kicsit balra lévő narancsos tetejű növényt úgy vágtam volna, hogy a töve ne látszódjon. Gratulálok.
Pendulum

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 21:17
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kép

Nekem ez mindent visz , nem mesterkélt ,tényleg elhiszem , hogy a természetben létezhet ilyen .

Szálkai Róbert

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 21:02
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: