Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 17:24



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
 508 akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kép

Sziasztok!

Előszóban meg szeretném köszönni nektek ennek a versenynek a megszervezését, lebonyolítását. Köszönjük!

Nagyon sok, szép akváriumot neveztek be a versenyre, igazán nehéz volt dönteni, kik is kapják az értékes 5 lehetséges szavazatot.
Sokáig filóztam, mire megszületett a végleges eredmény. Volt, akik között tényleg csak olyan apróságok döntöttek, mint a bent hagyott technika. Egy versenyző, -aki nálam simán dobogós is lehetett volna- azért húztam le a papíromról, mert bent maradt a hőmérő. Tényleg csak ilyen áron juthattam el a jelenlegi álláshoz. Úgy érzem, hogy egy ilyen
versenyen illik megszabadulni arra a pár órácskára, a szűrőtől, és egyéb elemektől, amik ugye a lakók, növények életben maradásáért felelnek. Mondom mindezt azért, mert jómagam mindent elkövettem, hogy a lehető legjobbat hozzam ki az első, komoly növényes akváriumomból. Egy egész hétvégét töltöttem a fotózással, három ember, három komoly fényképezőgéppel fotózta, és utána egy hét volt mire ki lett választva a legmegfelelőbb kép, és itt is csak a színeknek az enyhe mássága, élénksége volt a döntés hozó.
Köszönetemet szeretném még kifejezni a következő embereknek:
Veréb Gábornak, az önzetlen, lelkiismeretes segítségért tanácsaiért, növénytápért.
Guba Csabának, a fotózásért.
Nagy Gábornak a fényképezőgépért.
Angeli Andrásnak az utómunkálatokért.

Szabó Krisztián
...............................................................................................

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 20:42
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron