Pontos idő: 2024. április 18., csütörtök 14:35



Hozzászólás a témához  [ 244 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
 versenykiírás 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 11., szombat 18:24
Hozzászólások: 562
Tartózkodási hely: Baz megye, Forró
Nagyön örülök neki, hogy újra megrendezésre kerül a verseny.A közönség szavazatokat én úgy változtatnám meg, hogy jóval egyszerűbb legyen a szavazás, 0-10pontig kellene szavazni az akváriumokra.Mindenki a saját kategóriájában szavazhatna csak, de minden akváriumra szavazni kellene 1 embernek, hogy a legpontosabb végeredményt kaphassuk.A zsűri és közönség pontjait 50-50%-ban kellene számolni.A növényes kategóriát én mindössze 2 részre szedném, 100liter alatt és 100liter felett.Ha valamilyen adminisztrációs segítségre, vagy bármilyen segítségre szükség van, nagyon szívesen segítek!


2015. június 13., szombat 18:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. november 26., szerda 0:53
Hozzászólások: 218
Az jó ötlet, hogy a versenyzők pontoznak. De a versenyzők részéről, az, hogy nem pontoznak, teljesen mindegy, hogy milyen indokból, nálam is kiverte a biztosítékot. Éppen ezért javaslom, hogy akik nem tették meg a szavazási kötelességüket, legyenek kizárva a pontozási határidő végén.
Ismételten köszönöm mindenki nevében, hogy megrendezitek a versenyt, szinte csodálkozok is, hogy ismét lesz, amilyen "rossz" hangulata volt a szervezőknek a végén. Bár lehet, én értettem valamit félre. De az mindenképp kifogásolható, hogy a szervezők az utolsó napokba szinte könyörögtek, hogy adják le a szavazatokat.
Jó lenne néhány önkéntes az adminisztrációban segíteni a Gáboréknak, hogy kissé levenni a vállukról a terhet, mert úgy láttam ki se látszik a munkától. Ezen kicsit enyhíteni.


2015. június 13., szombat 16:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Az elmúlt versenyben csodás akváriumok kerültek nevezésre , remélhetőleg nem szállt el az ihlet :)

Ebben bízva , illetve az alkotásra ösztönözve az idén is megtartjuk a versenyt.

Sok szabályt kénytelenek vagyunk megváltoztatni , akarva -akaratlanul, befolyással volt néhány dolog a helyezésekre .

A legkirívóbb , a nem szavazás a végeredményre , viselkedés volt .

Véleményem szerint , ez nagyban befolyásolta az eredményt .

Az idén másképpen képzeltük el a díjazást és lesz zsűri is .

Természetesen a Ti véleményetek lesz most is a legfontosabb .
Éppen ezért a javaslataitokat és a meglátásaitokat nagy tisztelettel várom .


Hajrá! :)

_________________
Kép


2015. június 13., szombat 15:32
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Az elmúlt versenyben csodás akváriumok kerültek nevezésre , remélhetőleg nem szállt el az ihlet :)

Ebben bízva , illetve az alkotásra ösztönözve az idén is megtartjuk a versenyt.

Sok szabályt kénytelenek vagyunk megváltoztatni , akarva -akaratlanul, befolyással volt néhány dolog a helyezésekre .

A legkirívóbb , a nem szavazás a végeredményre , viselkedés volt .

Véleményem szerint , ez nagyban befolyásolta az eredményt .

Az idén másképpen képzeltük el a díjazást és lesz zsűri is .

Természetesen a Ti véleményetek lesz most is a legfontosabb .
Éppen ezért a javaslataitokat és a meglátásaitokat nagy tisztelettel várom .

_________________
Kép


2015. június 13., szombat 15:18
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 244 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron