Pontos idő: 2024. március 29., péntek 5:57



Hozzászólás a témához  [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
 80x40x35 kezdő akvárium 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
Sziasztok! Ma elkapott a gépszíj és szétbombáztam az akvát. A mohám embertelen módon nőtt és már nagyon folytogatott. Ígyhát ma likvidáltam. Viszont így most van egy nagy üres rész ahová tanácstalan vagyok hogy mit kellene ültetnem. Megdobnátok pár ötlettel. Pogostemon erectussal már régóta szemezek. Csináltam gyorsan telefonnal egy képet:
Kép


2016. február 24., szerda 20:13
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Ricsitrabi írta:
Sziasztok! Mostanában nem voltam túl aktív, de ez csak a naplózást érintette. A kertészkedést nem hanyagoltam el. Nos, a napokban a citromsavast egy nagynyomású co2 váltotta le. Ez kb 1 hetes fotó, azóta próbaképpen betelepítettem egy kis HM-et és egy kis Ammania bonsai-t. Amint sikerül látványos konstrukciót csinálni belőlük, jön a fotó róluk is ;)

Kép


Csak gratulálni tudok !
TAC. ra pont elkészül az előtér is ..

_________________
Kép


2016. február 21., vasárnap 21:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
JANNUS333 írta:
ÓÓÓÓHHHH....Ezt jol össze szedted, jo lett nagyon gratula...szép let tényleg, az algákat is ügyesen leverted, külön grat hozzá...


Na igen. Az algákkal kemény harcot vívtam, de sikerült legyőznöm. Papónak köszönhetem ezt is, Ő segített FEJBEN összerakni ezt az egészet. Ha akkor nem nyugtat le akkor nem tudom hogy nézne ki most az akva. Megértettem hogy nem idegeskedni kell, hanem fejben kell felfogni ezt az egészet. Mostmár örülök hogy volt algám és ha néha most is előjön valami furcsaság akkor kétségbeesés helyett megpróbálom megérteni azt.


2016. február 21., vasárnap 20:51
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
ÓÓÓÓHHHH....Ezt jol össze szedted, jo lett nagyon gratula...szép let tényleg, az algákat is ügyesen leverted, külön grat hozzá...


2016. február 21., vasárnap 20:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
Sziasztok! Mostanában nem voltam túl aktív, de ez csak a naplózást érintette. A kertészkedést nem hanyagoltam el. Nos, a napokban a citromsavast egy nagynyomású co2 váltotta le. Ez kb 1 hetes fotó, azóta próbaképpen betelepítettem egy kis HM-et és egy kis Ammania bonsai-t. Amint sikerül látványos konstrukciót csinálni belőlük, jön a fotó róluk is ;)

Kép


2016. február 21., vasárnap 19:59
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
Kép
Kép
Szerencsére ilyen is volt! Azért szerencsére mert csak novemberben kezdtem az akvarizálást és legalább megismertem hamar ezt az oldalát is :ugeek:


2016. január 6., szerda 21:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Ricsitrabi írta:
myk74 írta:
Nekem nagyon tetszik.
Szépen nő minden!
Ecco pro 2034-ben felül benne van még az előszűrő?
Nekem mikor ilyen szűrőm volt, kivettem és raktam bele még egy kosarat,amit ki lehet tömni minden jóval.

Off:
Végre még egy Nyíregyházi!
A trabiról le eshetett volna hogy kivagy :)
A ford meg van még?


Szia! Én ezt a szűrőt a fiam keresztapukájától örököltem meg használtan. Alul és felül ritkább szövésű szivacs van közte ilyen kis kerámiagyűrűk meg valami műanyag gömb alakú kosárkák. Csak sajnos elég gyengécske szegény.
Off: a ford már sajnos nincs meg de nagyon hiányzik és mégnagyobb bánatomra a trabi is "szponzorokra" vár :)


Én arra gondoltam hogy kiveszed az előszűrőt és beraksz még egy kosarat, így 4 kosár lesz tele szűrőanyaggal,mert ugye gyárilag 3kosár plusz 1 előszűrő van.Én szerettem, csendes, keveset fogyaszt, igaz 54 literben használtam,persze fojtva.
Kép

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2016. január 6., szerda 21:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
papó írta:


Rosszul linkelted a képet azért nem jelent meg .
Beágyazás és azt a lenti hivatkozást linkeld itt az img közé .
Az akvárium szépen alakul .

Nagyon szépen köszönöm. Csak azért alakul ennyire jól mert Nagyszerű segítségem van!!!!!


2016. január 6., szerda 21:09
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084


Rosszul linkelted a képet azért nem jelent meg .
Beágyazás és azt a lenti hivatkozást linkeld itt az img közé .
Az akvárium szépen alakul .

_________________
Kép


2016. január 6., szerda 21:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
myk74 írta:
Nekem nagyon tetszik.
Szépen nő minden!
Ecco pro 2034-ben felül benne van még az előszűrő?
Nekem mikor ilyen szűrőm volt, kivettem és raktam bele még egy kosarat,amit ki lehet tömni minden jóval.

Off:
Végre még egy Nyíregyházi!
A trabiról le eshetett volna hogy kivagy :)
A ford meg van még?



Viszont nekem sajnos nincs meg hogy Te ki lehetsz :oops:


2016. január 6., szerda 20:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron