Pontos idő: 2024. április 24., szerda 22:32



Hozzászólás a témához  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
 Friendship tree 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
zoi írta:
papó írta:
A földmunka csoda jó lett .
Lehet érdemes eleinte csak csapvízzel 4-5 alkalommal 3 naponta frissíteni .
Algamentest Zoi !

Köszi! Így, hogy volt mivel dolgozni ;) nem volt nehéz :)
TDS most 330 körül van. Így is jöhet a csapvíz? Picit meglepődtem, bár godnolom nem csak keménység, hanem sok más anyag is van a vízben, de egyéb tesztem nincs. Remélem az ecset végre elkerül. Szinte semmit nem őriztem meg az előző akvából, nehogy behurcoljam a kis rohadékot.


Le fog esni a Ph és KH hamar .
Minden agyagosra jellemző .
Pár hét alatt feltölti magát és mehet a normális gondozás .

_________________
Kép


2016. december 18., vasárnap 20:01
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
papó írta:
A földmunka csoda jó lett .
Lehet érdemes eleinte csak csapvízzel 4-5 alkalommal 3 naponta frissíteni .
Algamentest Zoi !

Köszi! Így, hogy volt mivel dolgozni ;) nem volt nehéz :)
TDS most 330 körül van. Így is jöhet a csapvíz? Picit meglepődtem, bár godnolom nem csak keménység, hanem sok más anyag is van a vízben, de egyéb tesztem nincs. Remélem az ecset végre elkerül. Szinte semmit nem őriztem meg az előző akvából, nehogy behurcoljam a kis rohadékot.


2016. december 18., vasárnap 19:56
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
zoi írta:
Újraindult a 105 liter, benne fával, meg növénnyel. Még nagyon képlékeny, egyedül talán a fa az ami nem mobil, a köveket és növényeket még lehet majd rendezni. Adatokat majd később írok, egyelőre annyit, hogy nagyon nagy köszönettel tartozom papónak, mert nagyon sokat segített. Szóval itt is: KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!

A növények nagy része jó állapotban van, egyedül a blyxa az amivel nem tudom mit kezdjek. Sajnos mire az ültetésig jutottam, a levelei elkezdtek szétmállani, így egyelőre nem mutat valami szívderítő látványt. A gyökere szép egészségesnek tűnt, ezért beültettem, de nem tudom, hogy a régi leveleket merjem-e levágni (akkor nem sok maradna a növényből sajnos)

Végül egy kép, jöhet a kritika :)
Kép


A földmunka csoda jó lett .
Lehet érdemes eleinte csak csapvízzel 4-5 alkalommal 3 naponta frissíteni .
Algamentest Zoi !

_________________
Kép


2016. december 18., vasárnap 18:57
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Újraindult a 105 liter, benne fával, meg növénnyel. Még nagyon képlékeny, egyedül talán a fa az ami nem mobil, a köveket és növényeket még lehet majd rendezni. Adatokat majd később írok, egyelőre annyit, hogy nagyon nagy köszönettel tartozom papónak, mert nagyon sokat segített. Szóval itt is: KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!

A növények nagy része jó állapotban van, egyedül a blyxa az amivel nem tudom mit kezdjek. Sajnos mire az ültetésig jutottam, a levelei elkezdtek szétmállani, így egyelőre nem mutat valami szívderítő látványt. A gyökere szép egészségesnek tűnt, ezért beültettem, de nem tudom, hogy a régi leveleket merjem-e levágni (akkor nem sok maradna a növényből sajnos)

Végül egy kép, jöhet a kritika :)
Kép


2016. december 18., vasárnap 17:33
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron