Pontos idő: 2024. március 29., péntek 12:47



Hozzászólás a témához  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Következő
 Friendship tree 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Levegőztető
Kép


2017. szeptember 4., hétfő 20:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
papó írta:
Így is bizalomgerjesztő ..

Köszönöm!
A gyep még azért eléggé foghíjas, de távolról/szemből már egész jól mutat :)
Köszönöm a sok segítséget, és tanácsot! Hosszú út volt idáig :) de még nincs vége :)


2017. szeptember 4., hétfő 19:48
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
zoi írta:
Sziasztok!
Szépen pötyög az aki, minden szépen alakul. Ecset mostmár az elviselhető kategóriában, próbálom teljesen száműzni. A felszíni hártyát úgy tűnik az éjszakai szellőztetés végre orvosolta, de a beömlő kiemelése akár a @- nak a pofon. Pumpa, porlasztó, így jól műxik a dolog. Kár, hogy erre nincs gyárilag szép megoldás. Ráadásul a víz is kicsapódik az akvából, így középre szoktam belógatni egy csipesz és egy drótdarab segítségével. Ha nem felejtem el lövök róla képet.
Némi telefonos;
Kép


Így is bizalomgerjesztő ..

_________________
Kép


2017. szeptember 4., hétfő 19:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Sziasztok!
Szépen pötyög az aki, minden szépen alakul. Ecset mostmár az elviselhető kategóriában, próbálom teljesen száműzni. A felszíni hártyát úgy tűnik az éjszakai szellőztetés végre orvosolta, de a beömlő kiemelése akár a @- nak a pofon. Pumpa, porlasztó, így jól műxik a dolog. Kár, hogy erre nincs gyárilag szép megoldás. Ráadásul a víz is kicsapódik az akvából, így középre szoktam belógatni egy csipesz és egy drótdarab segítségével. Ha nem felejtem el lövök róla képet.
Némi telefonos;
Kép


2017. szeptember 4., hétfő 19:41
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Igen

_________________
Kép


2017. augusztus 11., péntek 21:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
papó írta:
zoi írta:
Sziasztok! Volt némi kaszálás, pici átrendezés, alakul, de jól áll neki a távolság, 6 órára visszavettem a világítást, a zöld por eltűnt az üvegről. Picit több tápot is kap, és némi jbl golyót is juttattam a talajba. A felszíni hártya zavar még, pedig minden este kiemelem a lilyt, hogy alaposan megcsobogtassa a vizet.
Mint írtam, a távolság szépíti :)

KépKép


Adj neki még egy kis makrót Zoi .
Nekem tetszik , távolról is .
Köszönöm! Most 0,5 ml megy, emelem 1-re. Úgy jó lehet?


2017. augusztus 11., péntek 21:41
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
zoi írta:
Sziasztok! Volt némi kaszálás, pici átrendezés, alakul, de jól áll neki a távolság, 6 órára visszavettem a világítást, a zöld por eltűnt az üvegről. Picit több tápot is kap, és némi jbl golyót is juttattam a talajba. A felszíni hártya zavar még, pedig minden este kiemelem a lilyt, hogy alaposan megcsobogtassa a vizet.
Mint írtam, a távolság szépíti :)

KépKép


Adj neki még egy kis makrót Zoi .
Nekem tetszik , távolról is .

_________________
Kép


2017. augusztus 11., péntek 21:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 26., hétfő 19:03
Hozzászólások: 692
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Sziasztok! Volt némi kaszálás, pici átrendezés, alakul, de jól áll neki a távolság, 6 órára visszavettem a világítást, a zöld por eltűnt az üvegről. Picit több tápot is kap, és némi jbl golyót is juttattam a talajba. A felszíni hártya zavar még, pedig minden este kiemelem a lilyt, hogy alaposan megcsobogtassa a vizet.
Mint írtam, a távolság szépíti :)

KépKép


2017. augusztus 11., péntek 21:18
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
zoi írta:
papó írta:
Végre alakul .
Nem egyszerű nagy étvágyú növények nélkül akvarizálni növényezni .

Igen, végre! Köszönöm a sok-sok segítséget! Tényleg nem egyszerű. A lenyírt parvula/acicularis ecsetesedését meg lehet valahogy előzni? Szinte csak ott van ecset most az akvában. A zöl porosodó üveg gondolom a fény miatt jön. A hártya meg nemtom miért. Éjszaka a lily-t mindig csobogósra állítom, reggel vissza, de így is elég jó adag hártya képződik. :?


Próbálj egy picit több tápot adni Zoi.

_________________
Kép


2017. július 21., péntek 17:10
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016. február 2., kedd 8:26
Hozzászólások: 1086
Szépen alakul! Kàr, hogy a fa kikerült, érdekes formàja volt, kivàncsi lettem volna mit hozol ki belőle.
Nem vagyok nagy szakértő a témàban csak sajàt tapasztalat, de hátha segit. Az előző setupban nàlam a vilàgitàsi időre reagàlt azonnal a zöld por, ha fél óràval többet vilàgitottam màr jött is (akkor még 4000lm el nyomtam lowban a növényeket, most kicsivel több mint a felét hasznàlom) , a hàrtyàval akkor volt leginkàbb amikor túltoltam a tàpot, mikor kevesebb volt a tàp, rendeződött a hàrtya is, nem mondom, hogy nincs, de ez az ehanyagolható kategória màr ( nyitott az aksi). Remélem sikerül megoldani!


2017. július 21., péntek 13:54
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron