Pontos idő: 2024. március 29., péntek 15:41



Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
 Munka 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Most induló díszállat kereskedésbe, Budapest csepeli plázába keresünk munkatársat .
Érdeklődni pü .

_________________
Kép


2014. július 8., kedd 19:56
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Találtál végül munkát?

_________________
K.Tamás


2013. augusztus 22., csütörtök 19:23
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Icepeak írta:
Mexx2 írta:

Nem sértődök meg, de azt elmagyarázhatnád, hogy mi a gond vele.


Haverok , barátok akik ott dolgoznak , nekik a véleménye a gondom. Nem becsülik meg az embert , robotnak érzi mind magát és úgy is foglalkoztatják őket. Nincs kihívás. És a legfontosabb a FAG-ban nincs cnc , csak a gyár mögött lévő válallkozásokba!


Ezzel megleptél, mert a FAG egy fejlődő LEAN vállalat.
De, én kimondottan nem a szakmád miatt mondtam hanem munkahely szempontjából.

_________________
K.Tamás


2013. július 11., csütörtök 12:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Mexx2 írta:
Icepeak írta:
Mexx2 írta:
Próbáld meg a FAG-ot.


Köszönöm az ötletet:)
Nem bántani akarok , de ez most olyan volt mintha egy szakácsnak ajánlottad volna a mekit:)


Nem sértődök meg, de azt elmagyarázhatnád, hogy mi a gond vele.


Haverok , barátok akik ott dolgoznak , nekik a véleménye a gondom. Nem becsülik meg az embert , robotnak érzi mind magát és úgy is foglalkoztatják őket. Nincs kihívás. És a legfontosabb a FAG-ban nincs cnc , csak a gyár mögött lévő válallkozásokba!

Itlosz írta:
Nem tudom mennyire mutatsz hajlandóságot utazás terén. Nálunk (Nyírbátor) mint gépgyártás technológus lehet el tudnál helyezkedni, meg nem vagyok benne biztos, de lehet hogy CNC forgácsolóként is.
Csomagoló gépgyártással foglalkozunk egyébként (ez a fő irányelv) de emellett palletázók, depalletázók, szállítástechnika...
Egyetlen problémám, hogy a honlapon nem láttam ezek kapcsán meghirdetett állást, de ha érdekel és nem bánod a kijárást (elég sok kollégám jár Debrecenből) akkor megpróbálhatod nem konkrét állásra beadni, aztán hátha.


Köszönöm ez tetszik. Nagyon jónak hangzik. Elgondolkodtató! :)

_________________
Kép Kép


2013. július 11., csütörtök 11:27
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. szeptember 16., vasárnap 7:12
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Miskolc
Nem tudom mennyire mutatsz hajlandóságot utazás terén. Nálunk (Nyírbátor) mint gépgyártás technológus lehet el tudnál helyezkedni, meg nem vagyok benne biztos, de lehet hogy CNC forgácsolóként is.
Csomagoló gépgyártással foglalkozunk egyébként (ez a fő irányelv) de emellett palletázók, depalletázók, szállítástechnika...
Egyetlen problémám, hogy a honlapon nem láttam ezek kapcsán meghirdetett állást, de ha érdekel és nem bánod a kijárást (elég sok kollégám jár Debrecenből) akkor megpróbálhatod nem konkrét állásra beadni, aztán hátha.
Itt nézelődhetsz: http://www.msk.hu

_________________
Kép Kép


2013. július 10., szerda 22:42
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Icepeak írta:
Mexx2 írta:
Próbáld meg a FAG-ot.


Köszönöm az ötletet:)
Nem bántani akarok , de ez most olyan volt mintha egy szakácsnak ajánlottad volna a mekit:)


Nem sértődök meg, de azt elmagyarázhatnád, hogy mi a gond vele.

_________________
K.Tamás


2013. július 10., szerda 19:51
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Mexx2 írta:
Próbáld meg a FAG-ot.


Köszönöm az ötletet:)
Nem bántani akarok , de ez most olyan volt mintha egy szakácsnak ajánlottad volna a mekit:)

_________________
Kép Kép


2013. július 10., szerda 18:46
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Próbáld meg a FAG-ot.

_________________
K.Tamás


2013. július 10., szerda 18:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 12., szombat 14:07
Hozzászólások: 974
Először is elnézést mert tudom nem ide tartozik ez az egész , de szeretnék minél hamarabb túlesni ezen az apró problémán!
A lényeg az ,hogy a mai napon felmondtam és egyben ki is rúgtak. Ennek az oka a nem fizetés volt , vagyis inkább az ,hogy szót mertem tenni emiatt , na de ez végülis lényegtelen.

A fő dolog ami miatt írok ,hogy aki tud nekem segíteni vagy netán bármi infója van az kérem ne tartsa magában.
Egy rövid infó rólam.
Debrecenben élek , októberben töltöm a 22-őt. A szakmám CNC forgácsoló (inkább eszterga , de a marással sincs probléma) és gépgyártástechnológus. Persze értek és tudom is használni mind az egyetemes esztergát és maró gépet is. Lassan 4éve ezzel foglalkozom. Szakmai tapasztalat terén elég sokat megéltem már , láttam és használtam is elég sok gépet. CNC eszterga terén a fő profil a Siemens vezérlés. Ismert és használt vezérlések még a Fanuc , Nct ,(Mazak most tanulom). CNC maró esetében a Heidenhain. Elég keveset használtam , de mindenre vevő vagyok és szeretek e téren tanulni. :)


Szóval akinek bármi infója esetleg munka lehetősége van kérem szóljon , elég sokat segítene!
Köszönöm! :)

_________________
Kép Kép


2013. július 10., szerda 15:58
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron