Pontos idő: 2024. április 19., péntek 18:56



Hozzászólás a témához  [ 85 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Halak 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Maximas ezt ismered?
http://gabrinus.hu/e107_plugins/halkatalogus/halkatalogus.php?pontylazacok.7

Kép

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2011. január 30., vasárnap 12:06
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Maximas !
Ez nagyon profi kép !

_________________
Kép


2011. január 29., szombat 20:45
Profil

Csatlakozott: 2010. március 9., kedd 18:52
Hozzászólások: 34
A zöld neon-t ajánlom minden nanosnak és 50 liter körüli akvárium tulajdonos figyelmébe :!: :)
Sokkal jobban mutatnak kisebb akiban ezek mint a nagyobb kék- vagy vörösneonok.
Google-ben elég csúnya képek vannak róluk ezért itt az enyéimről egy kép:
Kép
;)


2011. január 29., szombat 20:15
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
iMPeRi0R írta:
Szia Papó!

Tegnap postoltam az akváriumomról képeket a megfelelő témába. Ha megnézted esetleg, akkor láthatod, hogy nagyon apró szemcséjű kavicsom van. Eszkábáltam én szilikoncsőből meg tölcsérből egy víz alatti porszívót, de vagy pici a "huzata" és csak a vizet hozza fel látszólag, vagy ha túl közel tartom a talajhoz, akkor szedi a kavicsot is. Esetleg valami tipp, hogy könnyebben tudjam takarítani az alját a medencének?

Szia !
Az aksidhoz írtam a kérdéseidre választ.

_________________
Kép


2011. január 12., szerda 18:58
Profil

Csatlakozott: 2011. január 8., szombat 20:46
Hozzászólások: 7
Szia Papó!

Tegnap postoltam az akváriumomról képeket a megfelelő témába. Ha megnézted esetleg, akkor láthatod, hogy nagyon apró szemcséjű kavicsom van. Eszkábáltam én szilikoncsőből meg tölcsérből egy víz alatti porszívót, de vagy pici a "huzata" és csak a vizet hozza fel látszólag, vagy ha túl közel tartom a talajhoz, akkor szedi a kavicsot is. Esetleg valami tipp, hogy könnyebben tudjam takarítani az alját a medencének?


2011. január 11., kedd 17:50
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
iMPeRi0R írta:
Igen, a dániót ma kaptam, árválkodott. Rendben, akkor úgy alakítom ki majd, hogy szépen megférjenek. Csak sajnálom addig szegény bettát, hogy egyedül van és elbújik a szűrő mögé, meg minden. Akkor nem lesz nagyobb gond belőle? Megyek jövőhéten növényért mindenképp.

Ha lesz ahova el tud húzódni , nem lesz semmi gond.

_________________
Kép


2011. január 8., szombat 22:03
Profil

Csatlakozott: 2011. január 8., szombat 20:46
Hozzászólások: 7
Igen, a dániót ma kaptam, árválkodott. Rendben, akkor úgy alakítom ki majd, hogy szépen megférjenek. Csak sajnálom addig szegény bettát, hogy egyedül van és elbújik a szűrő mögé, meg minden. Akkor nem lesz nagyobb gond belőle? Megyek jövőhéten növényért mindenképp.


2011. január 8., szombat 21:48
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
iMPeRi0R írta:
Na jó, de a boltban vettem az akváriumot is meg a halakat is, és amikor rákérdeztem azt mondtátok bőven megférnek egymás mellett, hiszen Nektek is van minden akváriumban szinte egy Betta.

Ebből egyébként nem lesz nagyobb baj? Visszatehetem a bettám? Meg milyen harcoshal az a harcoshal, aki nem képes magát megvédeni :)

54 literes a medence, van benne 3black és 3gold molly, a betta, 2 gurámi, 2platty, és 1 zebradánió. Ez sok? Nagyjából úgy számoltam, hogy ennyi hal lesz benne véglegesítve.

Ezek a halak megférnek egymással , de tenned kell bele sok-sok növényt.
Mindegyiknek adnok kell lehetőséget , hogy ki tudják alakítani a területüket./teritóriumukat/
Leginkább magasabbra növő növények kellenek -hínár fajták - valisnéria, stb.
A zebra dánióhoz meg kellene még legalább 3 db.

_________________
Kép


2011. január 8., szombat 21:42
Profil

Csatlakozott: 2011. január 8., szombat 20:46
Hozzászólások: 7
Na jó, de a boltban vettem az akváriumot is meg a halakat is, és amikor rákérdeztem azt mondtátok bőven megférnek egymás mellett, hiszen Nektek is van minden akváriumban szinte egy Betta.

Ebből egyébként nem lesz nagyobb baj? Visszatehetem a bettám? Meg milyen harcoshal az a harcoshal, aki nem képes magát megvédeni :)

54 literes a medence, van benne 3black és 3gold molly, a betta, 2 gurámi, 2platty, és 1 zebradánió. Ez sok? Nagyjából úgy számoltam, hogy ennyi hal lesz benne véglegesítve.


2011. január 8., szombat 21:28
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
iMPeRi0R írta:
De ahogy nézem nem az én bettámmal van a baj, mert most hoztak egy másikat, azt betettem a többi közé (persze a bettákat nem eresztem össze), és ezt is csipkedik. Sőt az előbb egy black molly is odakapott neki... :(

Szia !

A labirint halak teritorális viselkedésüek .
Ez az erős ivadék gondozási ösztönükből fakad.
Tehát elég nagy akvárium és sok-sok növény kell , hogy feloszthassák a revireket az akváriumon belül.
üdv G.

_________________
Kép


2011. január 8., szombat 21:23
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 85 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: