Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 16:26



Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 Wabi Kusa 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. november 26., szerda 0:53
Hozzászólások: 218
Sziasztok!
Letre lett hozva ez a kategoria is, ami csodalatos dolog!
Nagyon roviden elmeselnem, hogy ismerkedtem meg eme csodas kis kertekkel. Evvekkel ezelott, amikor tobbedjere melyultem el az akvarisztikaba, valahogy a google jelezte felem, hogy foglalkozzak wabival is. Megpedig talalatok kozt mindig voltak szebbnel szebb wabik is. Gondoltam magamba, ilyen csodat en keptelen vagyok veghezvinni, es kulonben is erre pluszba nincs idom, meg az a wabi-kusa milyen hulyen hangzik. Aztan hogyhogy nem, akvakerteszkedesbol mindig rengeteg leesett novenyem akadt, es akkor se kellett mar senkinek ha fizettem azert hogy vigyek el. Volt egy szabad kis tizenegynehany lityis akim, volt hozza feny is, nemi palantafold, elugrottam a harmashatarhegyre par sziklaert, es ultetgettem oda is a novenyeket. Vegul egesz jo lett, hogy az eaplc zsuri 24. helyezettnek itelte. Jobbnak, mint az akimat! A TAC kozonseg is remekul dijazta. Erre felbuzdulva, mar tervezetten epitettem meg a kovetkezo "fo" wabimat. Fo, mert ott tartok, hogy jelenleg 3 komoly wabi nevelesbe vagyok, es szamtalan kis uvegcse, poharka, dobozkaba nevelgetem a szukseges novenyeket. Kell oket nevelgetni, mert a wabi kertesz turelmesebb, mint az akvakertesz! Es ez nem vicc. Tapasztalataim szerint, -amit folyamatosan a mai napig szerzek-, sokkal lassabban nonek emers formaban.
Es itt szeretnem megragadni az alkalmat, hogy megosszam veletek a legujabb wabi sikerem,
EAPLC 2016 wabi kategoria, 7. hely, a tervezett fo wabimmal. Kepet alabb lathatjatok.
Folyamatosan dolgozok rajtuk, egy atuto megoldasra pont nemreg jottem ra, amivel megszebb talakat tudok faragni...
Kép

Tapatalkkal küldve az én Xperia SP eszközömről


2016. november 20., vasárnap 0:28
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Még nem volt se időm, se energiám elmélyűlni ebben a kategóriában...remélem valaki dob majd egy velős összefogást hogy-smint müxik ez a téma... :idea:


2016. november 19., szombat 21:48
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Az akvaristák körében egyre népszerűbb a növényes tálak építése .
El kell ismerni , nagyon szép megkapó alkotással rukkoltak elő a TAC on is a wabi építés művelői .
A tavalyi nemzetközi versenyen is komoly díjazást sikerült elhódítani .
Az idein is van nemzetközi szinten a TOP 10 között , hazai építésű , szárazon nevelt minikert .

http://tac.tropica.hu/akvariumok/2016/w ... /wabi-kusa

Kép

Kép

Kép

_________________
Kép


2016. november 19., szombat 15:49
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 13 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron