Pontos idő: 2024. április 19., péntek 0:04



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
 Szódabikarbónás (citromsavas) CO2 rendszerek 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2014. július 5., szombat 21:30
Hozzászólások: 155
Tartózkodási hely: Baranya megye
izabella70 írta:
Udv nekem a 301 van egy evig jol mukodott annak fem a tuszelepe. De most az oraja fel mondta a szolgalatot ereszt es nem mer.Killer szerint az uj verzioval mukodott. Kb 1 honapig ment egy feltoltes 70 bubi /perc 72 literesben,ejtszakara elzartam nem a tuszeleppel hanem kulon elzarocsappal , most itthon jutottam egy 501 hez de az elso feltoltest elbenaztam mert valahol ereszt a rendszer .nekem a 30q es szimpatikusabb volt. Ha kerdes van szivesen valaszolok

Tapatalk-kal küldve az én SM-T800-el


Köszi szépen, asszem maradok a DIY-nél. Nagyon vegyes visszajelzéseket kaptam... :)

_________________
"Nincs kudarc, csak olyan siker, amiért még tenni kell."


2015. augusztus 30., vasárnap 19:42
Profil

Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 17:51
Hozzászólások: 2
Udv nekem a 301 van egy evig jol mukodott annak fem a tuszelepe. De most az oraja fel mondta a szolgalatot ereszt es nem mer.Killer szerint az uj verzioval mukodott. Kb 1 honapig ment egy feltoltes 70 bubi /perc 72 literesben,ejtszakara elzartam nem a tuszeleppel hanem kulon elzarocsappal , most itthon jutottam egy 501 hez de az elso feltoltest elbenaztam mert valahol ereszt a rendszer .nekem a 30q es szimpatikusabb volt. Ha kerdes van szivesen valaszolok

Tapatalk-kal küldve az én SM-T800-el


2015. augusztus 24., hétfő 5:34
Profil

Csatlakozott: 2014. július 5., szombat 21:30
Hozzászólások: 155
Tartózkodási hely: Baranya megye
Sziasztok!

Citromsavas CO2 rendszert szeretnék venni e-bay-ről vagy összerakni magamnak Killer leírása alapján...

Van tapasztalat a D201 / D301 összeállításról? Melyik legyen a befutó? Használ valaki ilyet?

A D301 tűszelepe ADA design, de műanyag. A másik vajon fém?! A csövet gondolom célszerű lecserélni "biztosan megfelelő" CO2 csőre, igaz?!

Ui: nem találtam megfelelő topicot, ha van, Papó kérlek tedd át oda! Köszönöm!

_________________
"Nincs kudarc, csak olyan siker, amiért még tenni kell."


2015. augusztus 19., szerda 18:07
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: