Pontos idő: 2024. március 29., péntek 1:57



Hozzászólás a témához  [ 87 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Biciklizés 
Szerző Üzenet
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
JANNUS333 írta:
1 év a garancia, ezalatt teljes mértékben működik és itt a működiken van a hangsúly mert sok márkánál nem.- mármint az ingyenes szervíz...


Érdekes, pedig a mai világban elvárható lenne a korrekt hozzáállás mindkét féltől.

A magasságom miért kérdezted?

_________________
K.Tamás


2015. december 17., csütörtök 9:29
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
1 év a garancia, ezalatt teljes mértékben működik és itt a működiken van a hangsúly mert sok márkánál nem.- mármint az ingyenes szervíz...


2015. december 17., csütörtök 8:57
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
JANNUS333 írta:
A KTM már jobb alkatrészekből van építve igy ránézésre, saját tapasztalatom mincs mint a hervisesel. A füredin Gém Janonál még lehet rá is tudsz ülni vagy legalább élőben megnézni.

A magnum teloja jobb ill aluvázas\bár készült acél vázzal telo nélkűl is nem tudom mit néztél. Ha még találtál alu vázast akkor az nyerő az acélvázast ne akkor inkább a KTM.

És hogy tetszene a Csepel woodlans 2014 model? Illetve milyen magas vagy?


A KTM kicsit drága lenne nekem.
Én is aluvázast szeretnék, de a pénztárca szab határt.

170 cm magas vagyok.

Jól értettem, hogy a csepel biciklit a szerviz ingyen javítja?

_________________
K.Tamás


2015. december 17., csütörtök 8:16
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
A KTM már jobb alkatrészekből van építve igy ránézésre, saját tapasztalatom mincs mint a hervisesel. A füredin Gém Janonál még lehet rá is tudsz ülni vagy legalább élőben megnézni.

A magnum teloja jobb ill aluvázas\bár készült acél vázzal telo nélkűl is nem tudom mit néztél. Ha még találtál alu vázast akkor az nyerő az acélvázast ne akkor inkább a KTM.

És hogy tetszene a Csepel woodlans 2014 model? Illetve milyen magas vagy?


2015. december 16., szerda 22:19
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
A CTM Axon biciklikről mi a vélemény?
És az Schwinn Csepel magnumról?

_________________
K.Tamás


2015. december 16., szerda 21:59
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Értem, értem ezért is nem százezres kerót dobtam fel..hanem a fenti Rangert. Hasonló mint amit kinéztél, csak teljesen felszerelt, csomtartó, sárvédő, villágítás, csengő stb, egy kicsit universalisabb. Alapbol ha a Kinézett biciklit pl megveszed +3-5k mire normálisan beálítják, 2szer megázol veszel rá sárvédőt min 2k, aztán megbüntett a rendör mert nincs villágításod 10k ill 3k ha előre gondolkozol. Megtetszik a kerózás elmész kirándulni...baszus de jó volna egy csomtartó a keróra 2k stb stb és még mindig kattog a racsnid ami noname veszel egy jót hopp kellegy másik lánc is rá- mondja kedvesen a bicikli szerelő poton 6k....kifizeted..erre vigyorogva megemlítik nyolcas van a kerekedben..és elkoptak a gagyi fékpofák min 6k.

Ezzel szemben veszel egy Rangert ha baja van debibe 3 szakszervíz vár (nem baj hogy nem onnan vetted) tárt karokkal várnak mert a Csepel fizeti a javítást nékik.
Van jó Shimano racsnid ami nem kattog, nem köpőd ki a beled tekerés közben mert a középagy csapágyazott, nyolcas se lesz a kerékben mikor a pocsolya egy kátyút rejt mivel a kereked dupla falú.

U.i. Az árak tájékoztató jellegűek, nálunk ennyiből úsznád meg a felmerülő plusz költségeket, debi egy picit drágább


2015. december 16., szerda 20:52
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
JANNUS333 írta:
Nem vagyok híve a Hervises kerélpároknak...sok jót nem tapasztaltam......kattogó ocsó racsni, gyenge középagy, sima falu abroncs nem erösített stb
Ráadásul szakkboltban kicsit megpótolva biztos jobbat veszel. Nekem valahogy az a kategória mintha azt kérdezném : az aldiban láttam 13000.- akvárium szettet jó lehet növényesnek..,


Nem vagyok nagy biciklis.
Viszont jelenleg nem akarok drága biciklit sem venni, főleg, hogy nem is én veszem, mert nem akarok úgy járni, hogy a drága biciklit alig vagy egyáltalán nem használom, azért meg felesleges.

Azért kérdeztem, hogy 50-60-ból ki lehet-e hozni valami normálisat.
Nem nagy a mozgástér egyértelmű, de sajna nem a wc-ből szedjük ki a pénzt, hogy legyen miből válogatni.

_________________
K.Tamás


2015. december 16., szerda 20:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
JANNUS333 írta:
Esetleg valami felszereltebb? 55e körűl..
Kép

Nem rossz!

_________________
Pé.Zoli


2015. december 16., szerda 19:28
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Esetleg valami felszereltebb? 55e körűl..
Kép


2015. december 16., szerda 19:09
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Nem vagyok híve a Hervises kerélpároknak...sok jót nem tapasztaltam......kattogó ocsó racsni, gyenge középagy, sima falu abroncs nem erösített stb
Ráadásul szakkboltban kicsit megpótolva biztos jobbat veszel. Nekem valahogy az a kategória mintha azt kérdezném : az aldiban láttam 13000.- akvárium szettet jó lehet növényesnek..,


2015. december 16., szerda 18:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 87 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Exabot [Bot] valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron