Pontos idő: 2024. április 24., szerda 6:11



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
 Kérésre a Trabim 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
JANNUS333 írta:
Köszi hogy megmutattad nekünk..isten császár. Egyből előjöttek tizenéves emlékeim nekem is...(hattyúnyak vissza kettő felpörget- kézifék, havon verhetettlenek voltunk..) legalábbis azt hittük..

Ő a havon igazából csak hótolónak volt jó a kicsi hasmagassága miatt. Bár ha sikerült valahonnan egy kis lendületet előcsalogatni akkor a hátul szakszerűen elhelyezett nyárigumival nagyvérű autókat megszégyenítő módon tudtam keresztbe menni. Csak amíg ők viszonylag halkan tették mindezt addig a trabi hangját a város másik végén ücsörgő rendőrök rögtön beazonosították :D


2015. december 7., hétfő 23:32
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Köszi hogy megmutattad nekünk..isten császár. Egyből előjöttek tizenéves emlékeim nekem is...(hattyúnyak vissza kettő felpörget- kézifék, havon verhetettlenek voltunk..) legalábbis azt hittük..


2015. december 7., hétfő 22:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
Selena írta:
Nekem a Trabi nagyon a szívemhez nőtt, ugyanis a nagypapám utott-kopott 20+ éves trabijan tanultam úgy 14 évesen a kukorica táblák között vezetni...valamint az első autóm is egy 6V-os Trabi volt... Így gratulálok a jarganyhoz! Eredeti motor van benne?

Igen. A motor eredeti. Kapott némi pluszt. De csak minimálisat. Jelenleg sajnos darabokra szedve várja hogy újraéledhessen. De ő a családtagunk úgyhogy nem hagyjuk magára :D


2015. december 7., hétfő 16:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. június 10., szerda 12:04
Hozzászólások: 1222
Tartózkodási hely: Meisenheim, DE
Nekem a Trabi nagyon a szívemhez nőtt, ugyanis a nagypapám utott-kopott 20+ éves trabijan tanultam úgy 14 évesen a kukorica táblák között vezetni...valamint az első autóm is egy 6V-os Trabi volt... Így gratulálok a jarganyhoz! Eredeti motor van benne?


2015. december 7., hétfő 16:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
Kép
Kép
Kép
Kép


2015. december 7., hétfő 15:04
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron