Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 15:25



Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 Ki milyen mobilt használ, és miért? 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Esetleg Sony Z1 compact ?
Kamerája elég jól muzsikál,avval csináltam a videót is amit felraktam ide a naplómba,rengeteget fotózok vele,hardveres oldalon is vastagon rendben van a masina,a szoftveres oldal meg hát andriod,kicsit ilyen kicsit olyan,de szerintem bőven kezelhető-vállalható még.
Arról nem beszélve hogy vízálló,kipróbáltam már úgy is a videózást-fotózást is az akváriumban :lol:


2015. április 12., vasárnap 10:56
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Molroth írta:
SlyChocolate írta:
Srácok ha már itt (katt) szóban volt a mobilfónia akkor ide kérném a véleményeket.
Köszönöm!

Én pont most fogom cserélni a telefonom (céges csere). Jelenleg iphone 4s-t használok, amivel totál meg vagyok elégedve így majdnem 2,5 év után is, mert nagyon megbízható ketyere, de ha már van rá lehetőség, akkor ezt inkább pénzzé teszem és választok valami középkategóriás, hasonló teljesítményű telefont, amit remélhetőleg nem bánok meg... Mert anno amikor 3 év után eladtam ugyanígy az imádott iphone3GS-t (első okos telefonom volt, sőt, akkor még nem is volt más okosteló a piacon), akkor ugyanígy céges telóként egy samsung galaxy s plust választottam, amit egy évig alig használtam és inkább megvettem a boltban a mostani szifonom, mert a samsung borzalmasan, katasztrófálisan súrolta a használhatatlanság szintjét. Volt, hogy az sms-eket nem küldte el (széria hiba, mint később kiderült..), naponta újraindította magát, akár a zsebemben is és még sorolhatnám.
Most sokat filóztam, hogy a WP-t, vagy az androidot válasszam... A WP szimpatikusabb, mert a szoftver működése nagyon hasonló az ios-hoz, de appok tekintetében nagyon le van még maradva a másik két platformhoz képest. Így tehát marad az android ami leszűkíti a lehetőségemet a Sony xperia M2 és az LG G2 minire.
Nézegettem mindkettőt, és a gyatra fényképező ellenére szerintem a sony mellett fogok dönteni.
Használja valaki a két teló közül valamelyiket? Vélemény?

Mennyi a keret rá?
Előfizzel vagy prepaiddel vennéd?
Samúról LG-ről tudok nyilatkozni ha kell vélemény, no meg a droidról....

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. április 12., vasárnap 10:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
SlyChocolate írta:
Srácok ha már itt (katt) szóban volt a mobilfónia akkor ide kérném a véleményeket.
Köszönöm!

Én pont most fogom cserélni a telefonom (céges csere). Jelenleg iphone 4s-t használok, amivel totál meg vagyok elégedve így majdnem 2,5 év után is, mert nagyon megbízható ketyere, de ha már van rá lehetőség, akkor ezt inkább pénzzé teszem és választok valami középkategóriás, hasonló teljesítményű telefont, amit remélhetőleg nem bánok meg... Mert anno amikor 3 év után eladtam ugyanígy az imádott iphone3GS-t (első okos telefonom volt, sőt, akkor még nem is volt más okosteló a piacon), akkor ugyanígy céges telóként egy samsung galaxy s plust választottam, amit egy évig alig használtam és inkább megvettem a boltban a mostani szifonom, mert a samsung borzalmasan, katasztrófálisan súrolta a használhatatlanság szintjét. Volt, hogy az sms-eket nem küldte el (széria hiba, mint később kiderült..), naponta újraindította magát, akár a zsebemben is és még sorolhatnám.
Most sokat filóztam, hogy a WP-t, vagy az androidot válasszam... A WP szimpatikusabb, mert a szoftver működése nagyon hasonló az ios-hoz, de appok tekintetében nagyon le van még maradva a másik két platformhoz képest. Így tehát marad az android ami leszűkíti a lehetőségemet a Sony xperia M2 és az LG G2 minire.
Nézegettem mindkettőt, és a gyatra fényképező ellenére szerintem a sony mellett fogok dönteni.
Használja valaki a két teló közül valamelyiket? Vélemény?

_________________
Kép


2015. április 12., vasárnap 8:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Srácok ha már itt (katt) szóban volt a mobilfónia akkor ide kérném a véleményeket.
Köszönöm!

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. április 11., szombat 22:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. június 29., péntek 10:16
Hozzászólások: 4276
Tartózkodási hely: Püspökladány
Sziasztok , használ valaki ZTE Blade 3-at ?

_________________
Kép


2013. augusztus 25., vasárnap 17:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Mexx2 írta:
Mi a jó abban, hogy egy téglányi méretű telefont hordtok a zsebetekben?
Egyáltalán belefér?
Az s4 már már akkora, hogy 1 kézzel át sem lehet érni.

No de az S4 mini!
Minden tekintetben optimális.
Valszeg ez lesz az S2 utódja nálam...mindent tud amit a mostani vasam csak picit jobban.
Itt egy videós teszt a telóról a mobilarénás fiúktól.

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2013. július 28., vasárnap 13:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Telefon mizéria véget ért.Ha már nincsen mivel foglalkozni. :mrgreen:
Vettem egy Lenovo A660-at.
http://mobilarena.hu/teszt/lenovo_a660_mindketten_tulelik/bevezeto.html
Eddig bejön!Szép narancs színű :mrgreen:
Meg szólt az asszony hogy nincsen vágódeszkája:
http://www.youtube.com/watch?v=wexrYs0t9BE&feature=player_detailpage
Kép

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2013. július 28., vasárnap 13:28
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 20., csütörtök 10:07
Hozzászólások: 397
Tartózkodási hely: Keszthely
Sziasztok!
Jó a téma! Én hajdanán egy babapiskóta Alcatel-el kezdtem, akkor amikor még az is elképzelhetetlen volt számomra hogy lesz mobilom. Akkor ez tökéletes volt mert úgyis csak telefonálásra kellet. Aztán az első számomra csúcsmobilom néhány éve egy Sam. SGHU900 volt amit nagyon szerettem. Aztán vettem egy Sam. S Plus-t "őt" is nagyon szerettem, de hiányzott a fotófény persze nem mint vaku hanem ha sötétben lámpázni kellet valamiért. Ezt a telót eladom hogy még valamit kapjak érte. Ami most van: Sam S3. Gyors, okos, ügyes, nagy, ami nem gond mert lapát kezem van-> motorozgatok de kesztyűt nem találok a kezemre:)) Összességébe szeretem! Kicsit sok lett bocs!

_________________
Az van tisztességesen megcsinálva amit te magad megcsinálsz!


2013. június 26., szerda 11:26
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. szeptember 16., vasárnap 7:12
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Miskolc
Mexx2 írta:
Mi a jó abban, hogy egy téglányi méretű telefont hordtok a zsebetekben?
Egyáltalán belefér?
Az s4 már már akkora, hogy 1 kézzel át sem lehet érni.

A note II meg még nagyobb, néha tényleg elég necces ha egy kézzel akarom használni, de beállítható az egy kezes mód.
Én inkább tepsinek/vágódeszkának szoktam nevezni, mert szerencsére vastagsága elenyésző, és így még elfér a zsebemben, viszont nagyobbat már nem vennék én sem.

_________________
Kép Kép


2013. június 23., vasárnap 15:22
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Mi a jó abban, hogy egy téglányi méretű telefont hordtok a zsebetekben?
Egyáltalán belefér?
Az s4 már már akkora, hogy 1 kézzel át sem lehet érni.

_________________
K.Tamás


2013. június 23., vasárnap 11:46
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron