Pontos idő: 2024. április 25., csütörtök 2:15



Hozzászólás a témához  [ 115 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Következő
 Szűrő Tapasztalatok 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Maximálisan igazad van.
Ez így van!
Én is kicsit húztam a számat amikor biztosítással együtt 2KHuf-ért kellett postáznom.
És nem kaptam csere szűrőt sem, viszont 2-3 napra megjött az új fej.
Azért az sem semmi volt, nem szaroztak sokat.
;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2013. július 14., vasárnap 11:50
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
SlyChocolate írta:
pit975 írta:
Na eljött az a nap mikor az eheim 2071-es adapterja felmondta a szolgálatot nálam.
2213-as pót szűrő a helyére került, és szerintem maradni is fog. Soha többé csili vili szűrő,minél egyszerűbb egy szűrő annál jobb!!!!
Szerintem nagyon jó kis szűrő lenne ha nem lenne szériahibás az adapter. De mivel szériahibásak, szart se érnek!!!!
Nehogy vegyetek!!, vigyáztam rá , mégis tönkre ment.

Még jó hogy nem vitte el az ismerősöm, most éghetne a pofám miatta!!!

Azt tudod ez így nem igaz!
Cserélik egyből szó nélkül szóval a gar maxiálisan ott van.
Nálam is beszart a fej és kaptam egy új szériás fejet ami régóta tökéletesen teszi a dolgát.
Valszeg azóta már nem azzal a fejjel árulják...???
http://forum.tropicalfish.hu/viewtopic.php?f=4&t=237&p=4876&hilit=Fisch+kft#p4876
Csak, hogy valakinek nehogy elmenjen a kedve ezektől a szűrőktől amit írsz.
Bizony tegyük hozzá a gyári széria hibák mindennapos dolog ipar más területein is.
Gondolj csak bele a nokedli robbanós aksiaiban vagy épp az alma hulladék térkép sw-jébe, a térerő gondjaiba 300KHuf-ért...stb....
Szóval az Eheim az Eheim.
Ahogy a Nokia és az Apple is orvosolja a felmerülő hibákat, úgy az Eheim is vigyáz a presztízsére és nem haddja a vevőit.
Ez a korrekt hozzáállás!!!
;)




Én annyiban adok igazat Pit-nek, hogy ha a szűrő tönkre megy akkor nem csak a szűrő ára a károd, hanem ha ereszt vagy folyik akkor a parkettában vagy a bútorban is kárt tehet a víz.
Persze függ attól, hogy mennyire szivárog.
És ugye ha nincs szűrő akkor addig az akváriumban lévő összhang is felborulhat, míg ha a telefon megy tönkre akkor addig adnak egy tartalék telefont, hogy legyen mit használni de a szűrőnél más a helyzet.

_________________
K.Tamás


2013. július 14., vasárnap 11:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
pit975 írta:
Na eljött az a nap mikor az eheim 2071-es adapterja felmondta a szolgálatot nálam.
2213-as pót szűrő a helyére került, és szerintem maradni is fog. Soha többé csili vili szűrő,minél egyszerűbb egy szűrő annál jobb!!!!
Szerintem nagyon jó kis szűrő lenne ha nem lenne szériahibás az adapter. De mivel szériahibásak, szart se érnek!!!!
Nehogy vegyetek!!, vigyáztam rá , mégis tönkre ment.

Még jó hogy nem vitte el az ismerősöm, most éghetne a pofám miatta!!!

Azt tudod ez így nem igaz!
Cserélik egyből szó nélkül szóval a gar maxiálisan ott van.
Nálam is beszart a fej és kaptam egy új szériás fejet ami régóta tökéletesen teszi a dolgát.
Valszeg azóta már nem azzal a fejjel árulják...???
http://forum.tropicalfish.hu/viewtopic.php?f=4&t=237&p=4876&hilit=Fisch+kft#p4876
Csak, hogy valakinek nehogy elmenjen a kedve ezektől a szűrőktől amit írsz.
Bizony tegyük hozzá a gyári széria hibák mindennapos dolog ipar más területein is.
Gondolj csak bele a nokedli robbanós aksiaiban vagy épp az alma hulladék térkép sw-jébe, a térerő gondjaiba 300KHuf-ért...stb....
Szóval az Eheim az Eheim.
Ahogy a Nokia és az Apple is orvosolja a felmerülő hibákat, úgy az Eheim is vigyáz a presztízsére és nem haddja a vevőit.
Ez a korrekt hozzáállás!!!
;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2013. július 14., vasárnap 10:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. március 5., hétfő 17:04
Hozzászólások: 1555
Tartózkodási hely: Gyál
Na eljött az a nap mikor az eheim 2071-es adapterja felmondta a szolgálatot nálam.
2213-as pót szűrő a helyére került, és szerintem maradni is fog. Soha többé csili vili szűrő,minél egyszerűbb egy szűrő annál jobb!!!!
Szerintem nagyon jó kis szűrő lenne ha nem lenne szériahibás az adapter. De mivel szériahibásak, szart se érnek!!!!
Nehogy vegyetek!!, vigyáztam rá , mégis tönkre ment.

Még jó hogy nem vitte el az ismerősöm, most éghetne a pofám miatta!!!

_________________
KépKépKép


2013. július 14., vasárnap 9:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 3., csütörtök 14:11
Hozzászólások: 257
Köszönöm a segítséget. Nálam meg van kicsi buherálva az adapter, csavaros tömlőszorító fogja le( eheim) talán ott lehet a hiba, holnap meg is nézem.


2013. április 30., kedd 22:05
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. június 29., péntek 10:16
Hozzászólások: 4276
Tartózkodási hely: Püspökladány
pit975 írta:
Nálam úgy levegősödött mikor a szűrő teteje az akvárium aljának magasságában volt, lejjebb tettem a szűrőt és megszünt a levegősödés.
Vagy volt olyan mikor a elzáró csap volt repedt, vagy rosszul vissza helyezett csövek a csapokra takarítás után, csavarokat jobban meg kell húzni.

Mikor rakod vissza a fejet eltorzul a tömítő gyűrű, erre figyelj oda! Ez miatt is levegősödhet, vagy éppen ereszthet.

Nálam ezek közül lehetett e baki valamelyik.
Szétszedtem a szürőt és újből összeraktam addig csendd van!
Köszi a hozzá szólásokat ! :pápá:

_________________
Kép


2013. április 30., kedd 7:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. március 5., hétfő 17:04
Hozzászólások: 1555
Tartózkodási hely: Gyál
Nálam úgy levegősödött mikor a szűrő teteje az akvárium aljának magasságában volt, lejjebb tettem a szűrőt és megszünt a levegősödés.
Vagy volt olyan mikor a elzáró csap volt repedt, vagy rosszul vissza helyezett csövek a csapokra takarítás után, csavarokat jobban meg kell húzni.

Mikor rakod vissza a fejet eltorzul a tömítő gyűrű, erre figyelj oda! Ez miatt is levegősödhet, vagy éppen ereszthet.

_________________
KépKépKép


2013. április 29., hétfő 21:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. május 3., csütörtök 14:11
Hozzászólások: 257
Nálam is van egy hasonló probléma mint Editnél. Az eheim 2028-nak a fedelében két oldalt van 2 db bemélyedés "zseb", és abban áll a víz, de soha nem folyt ki, nem eresztett mióta a fejtömítést cseréltem. Hogy kerülhet oda a "zsebekbe" a víz?


2013. április 29., hétfő 20:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. június 29., péntek 10:16
Hozzászólások: 4276
Tartózkodási hely: Püspökladány
értem köszönöm mindenkinek !

_________________
Kép


2013. április 29., hétfő 16:58
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Nálam a 2224 akkor szörcsögött meg levegősödött mikor nagyok koszosak voltak a csövek.
Kipucoltam a csöveket és abba is hagyta.
De az biztos, hogy leginkább az szokott lenni a prücök hogy valahol levegőt szív!

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2013. április 29., hétfő 15:27
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 115 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron