Pontos idő: 2024. április 19., péntek 17:06



Hozzászólás a témához  [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72  Következő
 Akvárium konferencia (I.T.A.C) 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
Sziasztok!

A 10-diki időpont nekem nem jó, akkor ünnepeljük széles családi körben férjem 50. születésnapját.
Ez fontos esemény.
Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott.

T.


2011. augusztus 27., szombat 12:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
Én máris jelezném hogy szeretnék részt venni!

_________________
Pé.Zoli


2011. augusztus 27., szombat 12:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
A workshop modern nevével illetett akváriumberendezős találkozóra hívnám fel a figyelmeteket. Azaz ahogy itthon nevezik: akváriumkonferencia. :)

A hőség és az új tanév megkezdése ellenére kedves élményeket tartogat a szeptember, mert bizony úgy fest, hogy Debrecenben is tartatik akváriumberendezős délután.

A fórum újabb tagjai miatt engedjétek meg, hogy néhány mondat erejéig a tisztánlátás miatt ejtsek pár szót a Tropicalfishről, ami a következő szépreményű berendezős party helyéül szolgál majd. Sokan tudják, de nyilvánvalóan vannak a fórumozók között egy páran, akik nincsennek tisztában vele, hogy Papóék üzlete (2001-óta) hazánk első Tropica növényeket forgalmazó üzlete.

Mikor itthon megjelent az igény a növényes akváriumok berendezésére és üzemeltetésére, a külföldi oldalakról gyűjtött tetszetős növények listájával az ember előbb vagy utóbb de rátalált Debrecenre, mert kiderült, hogy ők bizony el tudják postázni mindazon növénysereget, mellyel szépen meg lehet indítani egy igazi növényes akváriumot.
Ezen és más fórumok régijei közül sokan (részben vagy egészben) kezdtünk a Gáborék által behozott és forgalmazott drága Tropica (igazából akkor még ez a név sem volt triviális) növényeivel, segítséget és sokszor tanácsot kérve a tartásukkal és gondozásukkal kapcsolatosan. Bizony, a Tropicalfish volt az, aki segített nekünk eligazodni a növények között. A debreceni üzlet szponzora volt a HAC versenyeknek, sőt az első versenyen Gábor szakmai segítséget is adott, mert - mint azt bárkiki olvashatja - a 2009-es HAC verseny zsűrijét erősítette.

Ezen rövid összefoglalóval szerettem volna kicsit argumentálni, alátámasztani, hogy miért is kértem meg Gábort arra, legyen segítségünkre egy újabb építő tréning létrehozásában. Ő maga a kérésemnek természetesen azonnal eleget tett, ezzel egyúttal mindenféle támogatói segítséget felajánlva.

Hogy ne szaporítsam a szót, a debreceni berendezős délután szakmai tanácsadói Levinen (Surányi Levente), N-Dee (Juhász András) és jómagam (Koczka Zoltán) leszünk, nem mellékesen a moderátori szerepet is magamra vállalva, a berendezést pedig Ti fogjátok végezni.
Pontosabban azon vállalkozó szellemű fórumozók, akik szeretnének részt venni ezen a remek hangulatú berendezős szombaton.

Ideje: 2011. szeptember 10. (szombat)
Helye: Debrecen, Piac u. 38. a Tropicalfish üzletében
Gábor felajánlott egy 80-100 literes opti akváriumot, melyet a készleten lévő 60-80 féle növényből szabadon berendezhetünk. A 6 klasszikus moha mellett a 4 vadi új fajjal is garázdálkodhatunk majd!
A világítás és a szűrés kérdése szabadon választott, majd ott eldöntjük, hogy mit szeretnénk használni.
A layouthoz inspirációt szívesen fogadunk, a legjobbakat alapul véve alakítjuk ki a végleges képet. Ez azért lesz fontos, mert mindent együtt, ott és akkor fogunk közösen összepakolni.
Amire mindenki számíthat: egy nagyon kellemes és vidám hangulatú szombat délután, hasonszőrű fanatikus gárdával, aki a végtelenségig képes erről a kedves hobbiról beszélgetni.
Szárazeleségről a Sera és a JBL gondoskodik majd, a kólába pedig a hardcore-osok nyugodtan keverhetnek mikró, makró és/vagy carbo-t egyaránt.
A limitált létszámra való tekintettel kérnék mindenkit a mihamarabbi jelentkezésre. Akikkel beszéltem és el is tudnak jönni, kérném alant jelezzék.

Rendezvényre fel!

_________________
Kép


2011. augusztus 27., szombat 12:00
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Hathor írta:
Khmm. Nálunk nincs precedensjog, ugye? ;)
Azért a biztonság kedvéért megemlítem az esetet a férjemnek. Hátha nem hallott még róla... :twisted: :lol:
Nem angolszászkodunk. A feleségem jogász (doglozott ügyvédnek, de hála istennek ;) már nincs ott), tőle tudom én is az esetet. :D

_________________
Kép


2011. július 29., péntek 10:01
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
KaZe írta:
Hathor írta:
Nagyon sajnálom, ha tegnap közönséges voltam. :(

Meg sem fordult a sok fingós férfi fejében a közönségesség, különben is piszkos férfiak kezdték ezt a dolgot firtatni.
Hathor írta:
Természet ősanyánk pikkel a nőkre! :) A hónap bizonyos napjaiban fokozottan. Sajnálom. :(

Ez a Hold frázis :D , az élet körforgása és azt sem árt nem elfelejteni, hogy az usa-ban egy nőt PMS-re hivatkozva felmentettek a férj megölésének vádja alól. ;)


Khmm. Nálunk nincs precedensjog, ugye? ;)
Azért a biztonság kedvéért megemlítem az esetet a férjemnek. Hátha nem hallott még róla... :twisted: :lol:


2011. július 29., péntek 7:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Hathor írta:
Nagyon sajnálom, ha tegnap közönséges voltam. :(

Meg sem fordult a sok fingós férfi fejében a közönségesség, különben is piszkos férfiak kezdték ezt a dolgot firtatni.
Hathor írta:
Természet ősanyánk pikkel a nőkre! :) A hónap bizonyos napjaiban fokozottan. Sajnálom. :(

Ez a Hold frázis :D , az élet körforgása és azt sem árt nem elfelejteni, hogy az usa-ban egy nőt PMS-re hivatkozva felmentettek a férj megölésének vádja alól. ;)

_________________
Kép


2011. július 28., csütörtök 21:54
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
Nagyon sajnálom, ha tegnap közönséges voltam. :(
Természet ősanyánk pikkel a nőkre! :) A hónap bizonyos napjaiban fokozottan. Sajnálom. :(


2011. július 28., csütörtök 20:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
Hathor írta:
"Minden csapatban egy kell irányitó "játékos" "

Te pontosan jó leszel a posztra, Hugo. Épp ilyen "irányító" vagy, tévedek?


Áhhh, nem-nem! ;) Tűrök és hallgatok! 8-)

_________________
Pé.Zoli


2011. július 27., szerda 17:30
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
"Addig még beszélünk. "

Őszintén remélem :)


2011. július 27., szerda 17:25
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
"Minden csapatban egy kell irányitó "játékos" "

Te pontosan jó leszel a posztra, Hugo. Épp ilyen "irányító" vagy, tévedek?


2011. július 27., szerda 17:24
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron