Pontos idő: 2024. március 19., kedd 4:05



Hozzászólás a témához  [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72
 Akvárium konferencia (I.T.A.C) 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
Én is lájkolom! :D

_________________
Pé.Zoli


2011. július 12., kedd 16:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. július 5., kedd 16:02
Hozzászólások: 241
LIKE! ;)

_________________
Kép
http://levinen.blogspot.hu/


2011. július 12., kedd 10:00
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Az akvakertész fórumon összeverbuvált népségnek a hétvégén tartatott egy akvárium berendezős rendezvény. Jelentem tisztelettel, résztvevője voltam az eseménynek, így ezen rövidke beszámolóm első kézből való.
Az alapötletet én személy szerint remeknek tartom, mert az már eleve jó dolog, ha hasonló érdeklődésű emberek, esetünkben "akváriumbuzik" összevegyülnek és erről jó sokat beszélgetnek, eszmét cserélnek és nem mellékesen közben egy akváriumot is berendeznek. Kb. 15-en voltunk kibicelők.
Az alapkoncepció egy 60x30x36-os akváriumban egy hegyvonulat, egy kanyon kialakítása volt. Véleményem szerint maga a kanyon kialakítása remekre sikeredett, nagyon látványos lett a hegyvonulat, ami élőben még látványosabb, mert az akvárium kicsi méretéhez képest meglehetős nagy mélysége van mégis az egész összeállításnak. Maga a kialakítás, illetőleg a kövek mennyisége sajnos a növények rovására ment, mert a tetszetős kanyon sok-sok követ emésztett fel, elvéve a helyet a növényektől. Aki nagyon szereti a köves kialakítást, annak bizonyosan remek inspiráció lehet a látvány.
Én inkább a fás, több, nagy vagy sokfás elrendezést szeretem, de látom benne azt a szépséget, amit a köves akváriumokat szerető emberek értékelnek. Többen megegyeztünk ott a fiúkkal, hogy néhány fát azért mi beledobtunk volna. :)
Kíváncsi leszek, hogy néhány hónap múlva, ha a növények belakják, mennyire lesz tele növényekkel az akvárium.
Néhány fotó erejéig megmutatnám a rendezvény:
Kép

Itt (a jobb oldalon) én magam társadalmi munkázom:
Kép

Kép
Kép
Kép

Ez lett belőle:
Kép

És hogy ezt miért pont ebben a topikban tettem közzé? Rémséges egyszerű. A példa nagyon jó, szerintem ha Papót sikerülne rávenni arra, hogy záráskor erisszen be minket a boltjába, rámehetnénk arra, hogy valamely akváriumát egy óvatlan pillanatban szétkapnánk és remélhetőleg megelégesére újra be- átrendeznénk.
Remélem az ötlet megfogan Nálatok. Ha ez előzetes értesüléseim ellenére mégis érdekelne néhányótokat, úgy esetleg valamikor szeptemberben??, ha a nagy meleg elvonult, csinálhatnánk Debrecenben is ilyen berendezős bulit, oda is nagyon szívesen lemennék. Fával, kővel, sok növénnyel, Papónak pálinkával. Még az is lehet, hátul a raktárban találnánk a hig-tech cumók mellett földtörténeti kincseket, amiket belepakolhatnánk szépreményű medencéjébe. Mondjuk egy "Ciklon" légpumpa őskövületet. :) No de félre a tréfával, én szívesen venném a lehetőséget, ha Papó belemenne ÉS lenne rá igény.

_________________
Kép


2011. július 12., kedd 8:02
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:09
Hozzászólások: 219
Ha nem kell dolgoznom éppen , akkor ott leszek :D


2011. május 1., vasárnap 19:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 12., péntek 12:12
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Kaba
papó írta:
Egy sörözés nem árt az idegrendszernek :D

Vagy mégis?
Az agysejteknek....:)


2011. május 1., vasárnap 19:47
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Egy sörözés nem árt az idegrendszernek :D


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Kép


2011. május 1., vasárnap 18:08
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
Ott a helyem! ;)

_________________
Pé.Zoli


2011. május 1., vasárnap 16:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Úgy, úgy! KáZé kb január óta készül Debrecenbe... Lehet mire eljutok, megszületik a harmadik gyermekem is. ;)

_________________
Kép


2011. május 1., vasárnap 13:31
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:00
Hozzászólások: 187
Idő-idő-idő... :(


2011. május 1., vasárnap 12:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Lassan itt az igazán jó idő és mint olvastam KaZe is készül Debibe...?
A Mesterrel is beszéltünk róla, hogy lehetne egyszer összehozni egy találkozót.
Csak halkan kérdelek Titeket kinek mi a véleménye egy taliról?

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2011. május 1., vasárnap 10:09
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron