Pontos idő: 2024. április 27., szombat 13:16



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
 Akváriumon kívüli lakók a házban/ház körül... 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. február 19., szerda 7:51
Hozzászólások: 173
Ugyan nem állat, de tartozék. :D
http://olx.hu/hirdetes/ferplast-max-8-papagaj-kalitka-ID1LjdD.html#9791d1595e
Pár hetet használtam, aztán rájöttem, hogy nem nekem való. :ostor:
A kalitka nagyon korrekt cucc, szép állapotban eladó. Ár alkuképes, csak vigye el valaki, mert sok helyet foglal :D

_________________
Kép
Naplóm - Mohás nano


2014. április 28., hétfő 8:34
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Volt már egy ilyen topic ,

off-topic-es-egyeb-allatsagok/forumozoink-allatsagai-t108.html

De nem baj ha van kettő :D

_________________
Kép


2014. április 20., vasárnap 20:49
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Multis írta:
Mexx2 írta:
Kacsát libát én is tartanék, de disznót nem.
Nagyon büdös, és a szag szinte mindenbe beleivódik.
De abban egyetértek, hogy még ha ráfizetés is egészségesebb mint a bolti, DE csak akkor, ha olyan ételt is kapnak.

Aláírom hogy van szaga, de ha rendszeresen van takarítva akkor nincs vele gond.Bár a ruhát egy idő után tényleg átjárja a szag, de hát valami valamiért.Egyébként engem nem zavar a szag megbékéltem vele, nem annyira vészes szerintem.Bár kinek mennyire érzékeny az orra ezekre a szagokra.Én nem táppal etetem és nem fújatom fel szójával stb., hanem igazi darával(kukorica,búza,zab stb...) amit szintén Én darálok így 100%-ban tudom hogy mit adok neki...


Akkor abból én is szívesen ennék.

_________________
K.Tamás


2014. április 18., péntek 19:56
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Mexx2 írta:
Kacsát libát én is tartanék, de disznót nem.
Nagyon büdös, és a szag szinte mindenbe beleivódik.
De abban egyetértek, hogy még ha ráfizetés is egészségesebb mint a bolti, DE csak akkor, ha olyan ételt is kapnak.

Aláírom hogy van szaga, de ha rendszeresen van takarítva akkor nincs vele gond.Bár a ruhát egy idő után tényleg átjárja a szag, de hát valami valamiért.Egyébként engem nem zavar a szag megbékéltem vele, nem annyira vészes szerintem.Bár kinek mennyire érzékeny az orra ezekre a szagokra.Én nem táppal etetem és nem fújatom fel szójával stb., hanem igazi darával(kukorica,búza,zab stb...) amit szintén Én darálok így 100%-ban tudom hogy mit adok neki...

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2014. április 18., péntek 19:50
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Kacsát libát én is tartanék, de disznót nem.
Nagyon büdös, és a szag szinte mindenbe beleivódik.
De abban egyetértek, hogy még ha ráfizetés is egészségesebb mint a bolti, DE csak akkor, ha olyan ételt is kapnak.

_________________
K.Tamás


2014. április 18., péntek 19:45
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
tommyv írta:
:D Szerintem jó dolog, hogy van még energiátok ilyenekre.. gondolom nem kis dolog ellátni, takarítani őket.. a macsek nagyon tetszik:D bár kicsit gyilkos fejet vág :twisted:


Nem sok dolog van mostmár velük, napi max 1 órát vesz igénybe a gondozásuk.Lili nem annyira gyilkos, csak néha tud fura fejeket vágni.Meg ahogy a képen is látni imád bebújni minden dobozba/vödörbe/locsolóba és úgy kell kitessékelni belőle...

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2014. április 18., péntek 9:01
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. február 4., hétfő 18:24
Hozzászólások: 570
Tartózkodási hely: Debrecen
:D Szerintem jó dolog, hogy van még energiátok ilyenekre.. gondolom nem kis dolog ellátni, takarítani őket.. a macsek nagyon tetszik:D bár kicsit gyilkos fejet vág :twisted:

_________________
Kép


2014. április 18., péntek 8:40
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Üdv
Nem találtam ilyen topicot így gondoltam nyitok egyet, hogy ne csak a vízi élőlények kapjanak szerepet.Kinek milyen egyéb állata/kedvence van otthon?Igaz biztos vannak páran akik nem tudnak tartani mást, mert esetleg nincs megfelelő hely számukra.

Kezdeném a sort:kertes ház lévén nincs helyhiány így nem kevés jószág van itthon.

- Lakásban/udvaron van 2 huncut macskánk Maja és Lili akik rafinált kis jószágok.Iszonyatosan tudnak hízelegni ha be szeretnének jönni a lakásba

- Udvaron:
+ Hektor a 2 éves magyar vizsla aki egész nap pörög vagy ha ezt megunta akkor sütteti a hasát a napon
+ 27 tyúk akik a napi tojás szükségletet bővel ellátják, sőt még többet is
+ utánpótlás csapat 60 db 4 hetes kis csirke és 10 db 3 hetes kis kacsa személyében
+ 2 db 90-100kg körüli malac akik a fazékban fogják végezni :ezkesz: és az utánpótlásukra van még 4db 20kg körüli kis apróság akik még a nap nagy részében még csak alszanak és röfögnek egymásnak

A kis csipagyáros Lili
Kép

4 kis utánpótlás
Kép

A többi jószág egyenlőre szégyenlős így róluk nem készült kép... :lol:

U.I.: Remélem más is megosztja a ház körüli egyéb jószágokról/állatokról/kedvencekről az információkat.Tudom sokan furán néznek arra aki esetleg jószágot tart a mai világban, mert hát milyen sokba kerül stb. de Én és Párom is úgy vagyunk vele, hogy ha már nullára kitudjuk hozni már akkor is megérte, mert legalább tudom hogy mit eszünk és nem utolsó sorban nem mindegy, hogy milyen minőségben...

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2014. április 18., péntek 8:23
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron