Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 11:45



Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
 Ki milyen mobilt használ, és miért? 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2016. február 2., kedd 8:26
Hozzászólások: 1086
papó írta:
titusz írta:
JANNUS333 írta:
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :oops: :oops: :oops: :arrow: :arrow:
Kép
Én most ezt próbálom használni.....ezért egy kicsit inaktív vagyok.....DE VAGYOK!!
Én nemrég csináltam ilyet a navonomból, de megérdemelte

Köszi, hogy benéztél!

Holnap leutánozlak :)
Ne fogd vissza magad! Nagyon megnyugtató érzés tud lenni

Köszi, hogy benéztél!


2018. szeptember 14., péntek 19:58
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
titusz írta:
JANNUS333 írta:
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :oops: :oops: :oops: :arrow: :arrow:
Kép
Én most ezt próbálom használni.....ezért egy kicsit inaktív vagyok.....DE VAGYOK!!
Én nemrég csináltam ilyet a navonomból, de megérdemelte

Köszi, hogy benéztél!

Holnap leutánozlak :)

_________________
Kép


2018. szeptember 14., péntek 19:49
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016. február 2., kedd 8:26
Hozzászólások: 1086
JANNUS333 írta:
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :oops: :oops: :oops: :arrow: :arrow:
Kép
Én most ezt próbálom használni.....ezért egy kicsit inaktív vagyok.....DE VAGYOK!!
Én nemrég csináltam ilyet a navonomból, de megérdemelte

Köszi, hogy benéztél!


2018. szeptember 13., csütörtök 10:26
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. november 27., csütörtök 16:43
Hozzászólások: 428
Mate 10 pro tokeltesen meg vahyok elegedve vele.


Tapatalkkal küldve az én BLA-L09 eszközömről


2018. május 25., péntek 21:09
Profil

Csatlakozott: 2018. május 7., hétfő 13:36
Hozzászólások: 1
Sok Samsungos van a fórumon úgy látom. Én is közéjük tartozom az galaxy s7-emmel. Imádom.

_________________
https://www.kerekparcity.hu/schwinn-csepel-kerekpar


2018. május 7., hétfő 13:42
Profil Honlap
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :arrow: :arrow:
Kép
Én most ezt próbálom használni.....ezért egy kicsit inaktív vagyok.....DE VAGYOK!!


2016. február 19., péntek 11:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Selena írta:
Még jó hogy nem vagyunk egyformák :)
Nekem az i cuccok Istenitese nagyon nem tetszik...napokig állnak sorba hogy legelőször kapják meg a legújabb telefont...
Én dolgoztam a Nokia-nal és sokáig olyan telefonom volt...még a windowsos is, de sokan nem fejlesztenek rá, ezért sok jó szoftver nem elérhető hozzá...


Hát az istenítésük nekem sem tetszik, helyén kell őket kezelni, viszont én azt érzem, hogy ez már átfordult nagyon sokaknál abba az irányba, hogy utálni kell az icuccokat, mert sokan istenítik. Nyilván nem legyünk konzumidióták, hanem maradjunk objektívek. Hardveresen, ha a számokat nézzük, akkor gyengébbek, vagy ugyanolyanok, mint a többi csúcskategóriás mobil, de mivel szoftveresen sokkal jobban optimalizáltak, ezért a tényleges teljesítményük legalább azonos, vagy jobb, mint pl az androidos cuccoknak. Én amúgy pont a ful ergonómikus és tökéletesen integrált rendszere miatt szeretem az iost. Nagyon homogén rendszer, míg az androidnál érezhető, hogy különböző funkciókat teljesen más csapatok dobták össze, aztán csak egymás mellé pakolták őket. Én rengeteget szívok alapbeállításokkal, mert egy csomó mindenhez plusz alkalmazást kell letöltögetnem, hogy használhatóak legyenek. Pl alapból a képernyőt nem élesztik az alkalmazás értesítések, erre kellett egy külön alkalmazást leszednem, akkor van az a hülye nagy kereső gomb, ami akkor jön elő, ha a home gombot tovább nyomod. Engem nagyon irritált, erre is külön alkalmazás kell, baromira idegesít a led is, erre is ekresnem kell valamit, mert egyszerűen feleslegesnek tartom. NEkem nagyon hiányzik egy olyan központi beállítás, mint az iosnál az értesítési központ, ahol szépen lehet állítgatni, hogy melyik alkalmazás hogy értesítsen. Ami pláne idegesít, hogy ha az értesítési sávról törlök egy értesítést, akkor az alkalmazásikonon lévő badge is eltűnik. És akkor még szó sem esett az android achilles-ináról, ami a memória kezelés. Egyszerűen borzalmas a multi tasking, illetve ahogy az alkalmazások tele szemetelik a memóriát. Iosnál ez egyszerűen nem gond, ráadásul még a sonymat rendszeresen - legalább hetente egyszer - újra kell indítgatni, addig a szifon esetében pár havonta szükséges csak megtenni.
Lehet, ha egy 6plus-t nyúznál, akkor más lenne a véleményed, így nem csodálom, hogy gyorsaságra van különbség az amúgy egy évvel újabb sony javára.

Nekem amúgy iphone-on kívül semmi icuccom nem volt, nincs is rá igényem, viszont szifont kb 6 éven keresztül használtam, ráadásul még az android korszak előtt kezdtem, szóval gondolom emiatt is vagyok ilyen viszonyban az iossal az androiddal szemben. Utóbbit egyszerűen nem tudom bosszankodás nélkül használni, nagyon sokszor szívem szerint jól földhöz b@sznám ezt az xperiát is. :( (Borzalmas minőségű a kamerája gyári szoftveres (!!!) hiba miatt, az 5gigás belső tárhely iszonyat kényelmetlen, pláne, hogy ebből 3giga a rendszer+a sok szar bloatware és SD kártyára nem tudok mindent átrakni. :( És persze elfogadom, hogy ez csak egy középkategóriás mobil, de ennek ellenére sem értem, hogy ilyen szarhalmazt hogyan lehet piacra dobni. Ugyanez volt a másik androidos telómmal, ami egy Galaxy S plus volt, azon meg az sms küldés volt gyárilag elkúrva, egy csomószor nem tudtam küldeni sms-t, nem engedte a rendszer, illetve naponta többször újraindult magától. :()

Szóval igazából ha azt nézem, hogy irrreális ára van egy szifonnak, mert gyakorlatilag egy használtautó/motor simán kijön belőle, vagy egy brutál tv, stb... Mégis inkább ebbe réi meg befektetni, mint egy fele/harmad annyiba kerülő, de éppen csak, hogy használható cuccba. :D Arról nem is beszélve, hogy ha váltasz, akkor a használt szifont nagyon jó áron el lehet passzolni. Múlt júniusban adtam el a 4S-emet pl 40e Ft-ért, és az egy jó régi telefon volt már, nem 1-2 szériával régebbi. :) Míg mondjuk az S plusomat épp hogy el tudtam adni 15-ért. 2 év után! De hát gyerek mellett, magyar bérből, rá vagyok kényszerülve az olcsó húsra. :D

Persze ez mind a saját, de talán mégis objektív véleményem. :)

_________________
Kép


2016. január 27., szerda 11:53
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
" Ha esetleg volt ios frissítés 8-ról 9-re, akkor érdemes csinálni egy icloud mentést, megesetleg sima backupot és tolni egy gyári resetet."

Lefordítva nálam:
Ha volt frissítés...wd40 plus rongy, megtörlöm az olajtol
Iclud mentés....kompresszorral kifújjom a hangszórót..megint tele fémforgáccdal
Sima backup...leba..om a satúpadra hogy nyíljon szétt és esen ki az akku majd jöhet a
Gyári reszett..nálunk ívelésnek mondjuk...jó magasan..

Bocs az offért de elolvastam és ez a morbid kép ugrott be magamról...bocs hogy beleröfögtem..kínomba írtam, ha a kölyöknél belasúl biztos téged kereslek..


2016. január 26., kedd 23:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. június 10., szerda 12:04
Hozzászólások: 1222
Tartózkodási hely: Meisenheim, DE
Még jó hogy nem vagyunk egyformák :)
Nekem az i cuccok Istenitese nagyon nem tetszik...napokig állnak sorba hogy legelőször kapják meg a legújabb telefont...
Én dolgoztam a Nokia-nal és sokáig olyan telefonom volt...még a windowsos is, de sokan nem fejlesztenek rá, ezért sok jó szoftver nem elérhető hozzá...


2016. január 26., kedd 23:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Selena írta:
Molroth írta:
Selena írta:
Mexx2 írta:
Selena írta:
Én most párhuzamosan használok egy iPhone-t (céges) és egy Sony Xperia Z5 Compact-ot (privat)...A sony-t semmi pénzért sem cserélném le...a szifont viszont szívesen odaadnam valakinek...


Tudsz mondani véleményt, hogy miért nem jön be az iphone és miért jön be a sony?

A szifon lassúbb... Nem szeretek a technikára várni...a Sony iszonyat gyors...

Milyen szifon az? :D

6-os...

Akkor ott valami nem gömbölyű! ;)
Mióta nyúzod? Ha esetleg volt ios frissítés 8-ról 9-re, akkor érdemes csinálni egy icloud mentést, megesetleg sima backupot és tolni egy gyári resetet.

Én sokáig iphone-t használtam, szerintem a legjobb telefon. Most egy Xperia m2-t használok (céges), de olyan szinten elégedetlen vagyok vele, hogy az leírhatatlan. :(
Ünnepnap lesz, amikor lecserélem. Sajnos be kellett látnom, hogy az androidot futtató telóknál vagy csúcskategória, vagy semmi. :( Sajna az iphone-t most már nem tudom megengedni magamnak, irreális ára van (mondjuk egy galaxy se sokkal olcsóbb), de nagyon sóvárgok utána. :D

Tapatalk-kal küldve az én D2303-el

_________________
Kép


2016. január 26., kedd 23:24
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 92 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron