Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 21:27



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
 The island of the new hope 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 24., péntek 17:54
Hozzászólások: 222
Ebben igazad van papó! :D
Rég volt már olyan scape-em amit nagyon dugdostam a nyilvánosság elől.
Úgy érzem most sikerült elérnem a szintem csúcsát, ezért is fogott ki rajtam, de ezért is féltem épp annyira a nyilvánosságtól.
Másnak lehet nem nagy kihívás egy ilyet megépíteni, de nekem első ilyen próbálkozás volt ez és hát, félek a plágiumtól. :P :lol:
Ha debrecenben leszek viszek egy vízmintát meg mutogatok majd neked.
Később ha már kezd helyre állni az egész akváriumban és fejben is, publikálni fogom a fórum kedves olvasóinak.


2018. június 19., kedd 9:33
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Pupu írta:
Sziasztok!

Elég csöndben vagyok ezzel a scape-pel kapcsolatosan, ugyanis nagyon nem érzem benne a chit. :?
A növények növögetnek benne, nyírom őket szépen, de valahogy nem találtam el a mohák egyensúlyát.
Hosszú terv lesz ez, remélem a kövi TAC-ra eltudok vele indulni és nektek is publikálhatom.

Egy szem mohát nem látok :) :D

_________________
Kép


2018. június 18., hétfő 21:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 24., péntek 17:54
Hozzászólások: 222
Sziasztok!

Elég csöndben vagyok ezzel a scape-pel kapcsolatosan, ugyanis nagyon nem érzem benne a chit. :?
A növények növögetnek benne, nyírom őket szépen, de valahogy nem találtam el a mohák egyensúlyát.
Hosszú terv lesz ez, remélem a kövi TAC-ra eltudok vele indulni és nektek is publikálhatom.


2018. június 17., vasárnap 19:16
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 24., péntek 17:54
Hozzászólások: 222
Köszönöm srácok!
Igyekszem mérnöki tudásom belehelyezni az építésbe :D :D

Nagyon remélem, hogy TAC-ra beérek, megmondom őszintén már több mint egy hónapja ezen görcsöltem, hogy vajon elkészülök-e egyáltalán a hardscape-pel.
Nagy meglepetésemre egy éjszaka elég volt a megalkotásához.

Vicces mert aznap bementem a Tropicalfish-be, mondtam papónak, hogy papó építhetnékem van, elviszem azt a pakk talajt ami ott van... :D
Igazából a fotó nem adja vissza azt a látványt amit élőben nyújt az egész.
Komolyan öröm még így víz nélkül is nézni.
Rég volt már ilyen, hogy ennyire örültem annak, hogy alkothatok.
Korábban kényszernek éltem meg 1-2 scape-et.


2018. február 9., péntek 19:57
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Dr dr Pupu gratulálok !
Várjuk a disszertációd a Tac on is :)

_________________
Kép


2018. február 9., péntek 19:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. november 27., csütörtök 16:43
Hozzászólások: 428
Pupu írta:
Sziasztok!

Páran tudjátok, hogy utóbbi időben annyira nem volt időm akváriumozni, hogy mindent beszüntettem.
Nos mivel egy iskolával kevesebb -és egy diplomával több- van ezért annyi időt sikerült beszorítanom munka mellé, hogy újra tudjak hobbimnak élni.
Egy nano akváriumot már elindítottam (a Tetra és Tropicalfish jóvoltálból) amit Dune címen olvashattok itt: akvariumaink/dune-t1802.html
Tehát a már jól ismert nagy akváriumom szedtem elő (90x50x45cm) a hozzátartozó technikával (Hydor prof 350, Sera Co2, 2x2x39W Odyssea T5)
A hardscape elkészült, növények, beüzemelés még gondolkodás alatt van, ugyanis nagyon csínján kell majd bánjak a bele kerülő élővilággal.
Teljes képet nem szándékozom mutatni, majd ha sikerül TAC-ra eljuttatnom, akkor minden kimaradt jelenetet pótolni fogok itt nektek a fórumon.
Egyelőre két apró szeletet kaptok az akváriumból, remélem nincs harag érte :D , íme:
Kép

Kép
Először is gratulálok itt is Pupukam a diplomádhoz
Az akihoz csak anyi, hogy csínján a képekkel még a végén kivágásra kerül és össze puzlezza valaki a titkos "szképet".
Izgalommal várom a fojtatást remélem a TAC-ra összeérik ahogy tervezted. Megmérettetjük a nagy akinkat az iden

Tapatalkkal küldve az én BLA-L09 eszközömről


2018. február 9., péntek 16:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 24., péntek 17:54
Hozzászólások: 222
Sziasztok!

Páran tudjátok, hogy utóbbi időben annyira nem volt időm akváriumozni, hogy mindent beszüntettem.
Nos mivel egy iskolával kevesebb -és egy diplomával több- van ezért annyi időt sikerült beszorítanom munka mellé, hogy újra tudjak hobbimnak élni.
Egy nano akváriumot már elindítottam (a Tetra és Tropicalfish jóvoltálból) amit Dune címen olvashattok itt: akvariumaink/dune-t1802.html
Tehát a már jól ismert nagy akváriumom szedtem elő (90x50x45cm) a hozzátartozó technikával (Hydor prof 350, Sera Co2, 2x2x39W Odyssea T5)
A hardscape elkészült, növények, beüzemelés még gondolkodás alatt van, ugyanis nagyon csínján kell majd bánjak a bele kerülő élővilággal.
Teljes képet nem szándékozom mutatni, majd ha sikerül TAC-ra eljuttatnom, akkor minden kimaradt jelenetet pótolni fogok itt nektek a fórumon.
Egyelőre két apró szeletet kaptok az akváriumból, remélem nincs harag érte :D , íme:
Kép

Kép


2018. február 9., péntek 16:12
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron