Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 18:31



Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 Trident (projekt) 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Molroth írta:
Sziasztok!
Jó rég jártam itt, azóta sem történt semmi. Megy az akvárium, szinte önjáró üzemmódban. Időm, kedvem, energiám nem sok jut rá, pénzt is inkább másra költök mostanság (PC, kert, ilyesmik) hamarosan érkezik a harmadik csemete is, úgyhogy nem kívánom tovább naplózni, illetve a fórumon is vissza veszek/vettem a jelenlétből/követésből.
Motivációm nem igazán maradt a hobbi ilyen exhibicionista folytatására. Kreatív energiáim, érdeklődésem teljesen másfelé fordult, és az itteni szép munkák is inkább csak megerősítenek abban, hogy most nem érdemes energiát ölnöm ebbe az egészbe. :) Le a kalappal, nagyon szép dolgok születtek mostanság itt a fórumon.
Ha rendeztem soraimat, kész a kert (HA-HA!!!), és lesz elegendő ráfordítható idő és fókusz, akkor majd újrakezdem a naplózást.
Köszi mindenkinek a rengeteg tudásért, amit sikerült felszednem itt!
További sok sikert, és jó naplózát! :pápá:
A naplót ezennel lezárom. :D

Köszi hogy megtiszteltél minket a jelenléteddel .
Zord téli estéken kukkants be , :)
Várunk vissza .

_________________
Kép


2018. június 30., szombat 14:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Sziasztok!
Jó rég jártam itt, azóta sem történt semmi. Megy az akvárium, szinte önjáró üzemmódban. Időm, kedvem, energiám nem sok jut rá, pénzt is inkább másra költök mostanság (PC, kert, ilyesmik) hamarosan érkezik a harmadik csemete is, úgyhogy nem kívánom tovább naplózni, illetve a fórumon is vissza veszek/vettem a jelenlétből/követésből.
Motivációm nem igazán maradt a hobbi ilyen exhibicionista folytatására. Kreatív energiáim, érdeklődésem teljesen másfelé fordult, és az itteni szép munkák is inkább csak megerősítenek abban, hogy most nem érdemes energiát ölnöm ebbe az egészbe. :) Le a kalappal, nagyon szép dolgok születtek mostanság itt a fórumon.
Ha rendeztem soraimat, kész a kert (HA-HA!!!), és lesz elegendő ráfordítható idő és fókusz, akkor majd újrakezdem a naplózást.
Köszi mindenkinek a rengeteg tudásért, amit sikerült felszednem itt!
További sok sikert, és jó naplózát! :pápá:
A naplót ezennel lezárom. :D

_________________
Kép


2018. június 30., szombat 11:22
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Molroth írta:
Eddig mindegyik akváriumomról készült egy ilyen videó, ez a mostani sem lehetett kivétel, bár még messze az igazán összeérett állapota. :)

Folytatásos film lesz oszt kész :)

_________________
Kép


2018. április 11., szerda 14:13
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Eddig mindegyik akváriumomról készült egy ilyen videó, ez a mostani sem lehetett kivétel, bár még messze az igazán összeérett állapota. :)

_________________
Kép


2018. április 9., hétfő 19:59
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Molroth írta:
Tac nevezés kész! Hát erre futotta bő fél óra alatt. Reszkess Low tech kategória!!! :D
Kép

Sikereket Laci !

Köszönöm! :) Titkon azért reménykedek, bár isten igazából csak becsületből dobtam be, meg hogy tudjak szavazni. :)

_________________
Kép


2018. április 3., kedd 22:24
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Molroth írta:
Tac nevezés kész! Hát erre futotta bő fél óra alatt. Reszkess Low tech kategória!!! :D
Kép

Sikereket Laci !

_________________
Kép


2018. április 3., kedd 18:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Tac nevezés kész! Hát erre futotta bő fél óra alatt. Reszkess Low tech kategória!!! :D
Kép

_________________
Kép


2018. április 3., kedd 10:43
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Pótolnék egy kis elmaradást... A képek nem maiak, lassan két hete készültek.
ez tényleg egy lassú akvárium, ennek megfelelően lassan is naplózom. :P Amúgy minden rendben van vele nagyjából, bár az utóbbi időben észrevettem egy kis aljzat barnulást/feketedést, de ennél többet szerencsére nem.
A rotalát tarra vágtam, azóta szépen hozza az - egyelőre - egészséges hajtásokat. A stau megállíthatatlan, már kellett bőven nyírnom, úgyhogy fel hízlaltam kicsit a vele beültetett területet. :) A mohákat is viszonylag sűrűn karban kell tartanom, mert nagyon jól érzi magát, a bucék szintén, szinte mindegyik tő virágzott az utóbbi egy hónapban. Az anubiasok is szépek, de a microk egyelőre még nem igazán találtak magukra, remélem hamarosan ők is elindulnak...
A halak szintén szuperül vannak, az amanok közül most is van egy petés példány, a kis blue d... akármi garnik közül is van már két petés példány. :)
Hét végén megpróbálom rendbe vágni az akvát, hátha sikerül valami elfogadható állapotot elkapnom egy technika nélküli fotón, amit bedobhatok a TAC low tech kategóriájába, ha már a HAC nem jött össze idén.
És akkor jöjjenek a telós képek. Hamarosan teló upgrade lesz, remélem, hogy majd a változtatható rekesz az új gépen szebb képeket eredményez majd. :)
Kép2018.03.17. by Laci Sziládi, on Flickr
Kép2018.03.17. by Laci Sziládi, on Flickr
Kép2018.03.17. by Laci Sziládi, on Flickr
Kép2018.03.17. by Laci Sziládi, on Flickr
Kép2018.03.17. by Laci Sziládi, on Flickr
Kép2018.03.17. by Laci Sziládi, on Flickr
Kép2018.03.17. by Laci Sziládi, on Flickr
Köszi, hogy benéztél! :pápá:

_________________
Kép


2018. március 29., csütörtök 9:53
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Molroth írta:
Vasmacso írta:
Fenyegesd meg és ha megilyed megembereli magát , erős hangnemben "savanyucukorka" felkiáltással tuti a siker. TAC-on pompázni fog meglátásom szerint


Tapatalkkal küldve az én BLA-L09 eszközömről

Ezt a gyerekek csinálják egész nap! :D :D

papó írta:
Adj több macrot Laci.

Köszi a tippet papó! Ezek szerint jó felé kapisgálok, köszönöm a megerősítést. Próbálok játszani a tápozással, illetve adok egy kevés plusz foszfátot is, ami látszik is minden más növényen, a stau pl már érett a metszésre, a bucék is hozzák a friss hajtásokat és a moha is beindult, de valahogy a rotalán továbbra is azt látom, hogy nem nagyon akar elindulni, új, erős hajtásokat hozni, csak kínlódik, olvadozik és dobálja a levelét. Lehet, hogy rotundifolia-ra kellene cserélnem egy kis ludwigia super reddel kiegészítve. Szerintem ez lesz a sorsa.

Nem kell megválnod a rotalától , csak éhes picit :)

_________________
Kép


2018. február 28., szerda 19:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Vasmacso írta:
Fenyegesd meg és ha megilyed megembereli magát , erős hangnemben "savanyucukorka" felkiáltással tuti a siker. TAC-on pompázni fog meglátásom szerint


Tapatalkkal küldve az én BLA-L09 eszközömről

Ezt a gyerekek csinálják egész nap! :D :D

papó írta:
Adj több macrot Laci.

Köszi a tippet papó! Ezek szerint jó felé kapisgálok, köszönöm a megerősítést. Próbálok játszani a tápozással, illetve adok egy kevés plusz foszfátot is, ami látszik is minden más növényen, a stau pl már érett a metszésre, a bucék is hozzák a friss hajtásokat és a moha is beindult, de valahogy a rotalán továbbra is azt látom, hogy nem nagyon akar elindulni, új, erős hajtásokat hozni, csak kínlódik, olvadozik és dobálja a levelét. Lehet, hogy rotundifolia-ra kellene cserélnem egy kis ludwigia super reddel kiegészítve. Szerintem ez lesz a sorsa.

_________________
Kép


2018. február 28., szerda 10:27
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Exabot [Bot] valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron