Pontos idő: 2024. május 23., csütörtök 8:29



Hozzászólás a témához  [ 132 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő
 Last rock in the Black Valley 
Szerző Üzenet
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Szépek a garnéláid.

_________________
K.Tamás


2012. július 26., csütörtök 6:29
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Szerencsére úgy néz ki hogy teljesen akklimatizálódott a CRS csapatom.Ennek következtében ma már aktívak voltak.Az egyik elkezdett pózolgatni, persze hogy nem volt tiszta az üveg ma sehol, mert nem úgy készültem hogy ma fotó.De hát kaptam a lehetőségen és csináltam pár képet a jószágokról.

Ő megpróbált elbújni de nem nagyon sikerült neki, színei még nem a legerősebbek, de még nem is kifejlett példány:
Kép

Itt is van a pózolgató.Persze hogy a piszkos üveg előtt.Jobban megfigyelve számomra érdekes dolog vehető észre a szeménél.Szemgolyója vörös színű de a felső része fehér:

Kép


Következő két CRS azt gondolta hogy ha az akvárium hátsó részére mennek akkor nem tudom őket lefényképezni.De egyszer sikerült őket lekapni:

Kép


Van egy szép példány amit viszont nem tudok lefényképezni, amikor meglátja hogy az akvárium előtt vagyok egyből spuri a bokorba.Jelenleg ő nekem az "Elenorom" /Tolvaj tempó--> Ford Mustang/

Hétvégén úgy néz ki hogy megint érkezik hozzám a tükörreflexes fényképező gép, remélem hogy akkor sokkal szebb képeket tudok tisztább üvegnél csinálni.

_________________
Sólyom Gábor


2012. július 25., szerda 21:31
Profil

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:09
Hozzászólások: 219
Szép kis csapat.


2012. július 20., péntek 18:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
myk74 írta:
DeKol írta:
Sziasztok!


Tegnap megtörtént a CRS garnik beszerzése, 7 fővel bővült a csapat így most már 9CRS és 1CBS garni lakik nálam.Csináltam egy képet telefonnal hát eléggé silány lett meg az akvárium se alkalmas a fotózásra, mivel hét elején csináltam meg a ricciát.

Kép


Ha lesz olyan alkalom amikor elöl lesz mind megpróbálok majd több képet csinálni nektek ha van rá igény

Nagyon szépek.Egyszer én is szeretnék!Lehet elsiklottam felette ,nem olvastam,milyen vízben tartod őket?


Szia!

Pontos víz értékeket nem nagyon tudok mondani mivel nem nagyon méregetem.Azt tudom hogy 2/3 os ozmó vízbe vannak,amit úgy oldok meg hogy minden harmadik héten van egy pihentetett csapvizes csere a következő két hétbe meg ozmóval van a csere.Minden alkalommal 5 liter vizet cserélek.Pluszba még szépiát kapnak minden héten.

_________________
Sólyom Gábor


2012. július 20., péntek 18:05
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
DeKol írta:
Sziasztok!


Tegnap megtörtént a CRS garnik beszerzése, 7 fővel bővült a csapat így most már 9CRS és 1CBS garni lakik nálam.Csináltam egy képet telefonnal hát eléggé silány lett meg az akvárium se alkalmas a fotózásra, mivel hét elején csináltam meg a ricciát.

Kép


Ha lesz olyan alkalom amikor elöl lesz mind megpróbálok majd több képet csinálni nektek ha van rá igény

Nagyon szépek.Egyszer én is szeretnék!Lehet elsiklottam felette ,nem olvastam,milyen vízben tartod őket?

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2012. július 20., péntek 18:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!


Tegnap megtörtént a CRS garnik beszerzése, 7 fővel bővült a csapat így most már 9CRS és 1CBS garni lakik nálam.Csináltam egy képet telefonnal hát eléggé silány lett meg az akvárium se alkalmas a fotózásra, mivel hét elején csináltam meg a ricciát.

Kép


Ha lesz olyan alkalom amikor elöl lesz mind megpróbálok majd több képet csinálni nektek ha van rá igény

_________________
Sólyom Gábor


2012. július 20., péntek 17:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Mexx2 írta:
Neked is graula a helyezésedhez. :!:
Nem is lett olyan rossz mint amitől féltél. :D ;)



Köszönöm szépen a gratulációt :)

Igazat megvallva jobb helyezésre számítottam, bár az tény és való hogy eléggé kezdeti stádiumba volt az akvárium és nagyon gyér fotó lett róla.


Úgy érzem hogy meg kell csinálni rajta pár változtatást.Most ugye HC val van beültetve a mező rész, fejlődik de kb szerintem az unokám látná mezőként egybe a hc-t.Múltkor Papóéktól szereztem be 1-2-Grow os UG-t.Hát nagyon jó dolog szerintem ez a zselés dolog mindenkinek csak ajánlani tudom.UG szépen lassan sőt inkább nagyon lassan fejlődik, így low techbe.Szóval valószínűleg ebből se lesz mező.Ami szerintem működő képes dolog az a Riccia és valami moha kombó ( igen most fogjátok a fejeteket hogy te hülye már volt Ricciád de kiszedted, erre az a válaszom hogy kockáztattam nem jött be így most előröl az egész) Riccia szerencsére nem került kidobásra, bár a csempékről leszedtem de azóta is szépen úszkál az egyik nevelő akváriumomba.Szóval 90% hogy visszatérek a ricciához.És most próbálom nem tiszavirág életűre csinálni.Kő mögött a HM kezd szépen besűrűsödni, amit lassan már formára kéne vágni, de az a igazság hogy én se tudom hogy igazából milyen legyen a forma.

Élőlények: Sajnos a egyik CRS mama 3. hét folyamán elengedte/eldobálta az ikrákat, azóta se láttam kicsi crs-t szóval szerintem inkább eldobálta.A másik CRS garnimon még 1 hétig se voltak az ikrák szóval nincs kicsi crs egyenlőre.Ami tapasztalatot levontam hogy még valószínűleg fiatalok voltak, most jelenleg várom hogy hátha újra ikrások lennének.Múltkor sikerült egy ikrás Yellow Fire garnit beszereznem.Aminek most az a következménye hogy millió kicsi Yellow mászkál az akvárium üvegén.Tervbe van véve az hogy a CRS csapatot kibővítem plusz 7 fővel, ami egyenlőre beszerzés alatt áll.

_________________
Sólyom Gábor


2012. július 11., szerda 23:00
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Neked is graula a helyezésedhez. :!:
Nem is lett olyan rossz mint amitől féltél. :D ;)

_________________
K.Tamás


2012. július 9., hétfő 11:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 1., szombat 10:46
Hozzászólások: 1584
Tartózkodási hely: Eger
Akkor jó sok garnid lesz....... ;)

_________________
KépKépKépKép


2012. június 10., vasárnap 11:37
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

TBNAD ról még semmi hír :? .Viszont a CRS garnimnak már csak kb 1 hét van hátra és eddig még mindig megvannak az ikrái.És most jöjjön egy újabb jó dolog: Dobpergéss-s-ss-s-s-s-s
újabb ikrás CRS garnim lett ma reggelre.Szóval most már 6.10 is felkel írnom.Szóval szerencsémre tényleg egy hím és két nőstényem van.Türelem rózsát teremt de már nagyon várom hogy hétvége legyen.Mert ha minden jól megy akkor az első mama akkor engedi el a kicsiket. :)

_________________
Sólyom Gábor


2012. június 10., vasárnap 11:35
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 132 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: