Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 22:45



Hozzászólás a témához  [ 231 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő
 Milyen szűrőt vegyek? 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Yetee írta:
Sziasztok, külső szűrőt szeretnék vásárolni. Jelenleg egy kicsi 30literes akvám van. De a közeljövöben szeretnék egy nagyobbat és elsősorban ahhoz tervezek vásárolni egy külső szűrőt. A méret olyan 60 liter lenne. A kiszemelt szűrők hydor prime 30 és tetra ex600. Ezekhez tudok jelenleg hozzájutni. Melyik lenne a jobb választás?

Tapatalkkal küldve az én Nexus 4 eszközömről

A hydor prof szűrőt javaslom .

_________________
Kép


2017. május 10., szerda 13:31
Profil

Csatlakozott: 2017. április 6., csütörtök 11:18
Hozzászólások: 10
Sziasztok, külső szűrőt szeretnék vásárolni. Jelenleg egy kicsi 30literes akvám van. De a közeljövöben szeretnék egy nagyobbat és elsősorban ahhoz tervezek vásárolni egy külső szűrőt. A méret olyan 60 liter lenne. A kiszemelt szűrők hydor prime 30 és tetra ex600. Ezekhez tudok jelenleg hozzájutni. Melyik lenne a jobb választás?

Tapatalkkal küldve az én Nexus 4 eszközömről


2017. május 10., szerda 9:34
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Hidd el régen én is a minél nagyobb annál jobb elven voltam...nagy tévedés volt...simán átmozgatja az akidat bármelyik szűrő pont amenyire kell...


2016. december 1., csütörtök 17:51
Profil

Csatlakozott: 2016. november 29., kedd 20:30
Hozzászólások: 2
Köszi a gyors válaszokat! Bevallom, arra számítottam hogy ezek jók, illetve elegendőek.. Meg, hogy .."ha lehet, akkor már a nagyobbat.." válaszokat kapok. Így azért átgondolom a dolgot. Köszi mégegyszer!


2016. december 1., csütörtök 17:46
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Jók a Hidorok nagyon!!
Én is csak ajánlani tudom...

Esetleg azt a pár ezrest megéri szerintem..egy picit nagyobb : Hydor Ext. Professional Filter 350

http://shop.tropicalfish.hu/edesvizi-ak ... er-350?p=0


2016. december 1., csütörtök 12:58
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
szabobakter írta:
Sziasztok!

Tervezek egy 180 literes akváriumot összerakni. Társas akvárium lesz, elsősorban kisebb pontylazacokkal. Növényeket is szeretnék beletenni, de nem mondanám, hogy növényes-aksi lesz. Kezdő vagyok az akvarisztikában, de az utóbbi időben sokat olvasok a témában, például ezen a kiváló fórumon! :)
Korábban magam szerettem volna készíteni sokmindent, végül mégis egy szett mellett döntöttem annak verhetetlen ára miatt (különösebb minőségi kompromisszumok nélkül). Szóval, jár hozzá egy aquaball 180-as belső szűrő is. Ha jól gondolom, ez egy remek szűrő, csak kicsi ehhez az akváriumhoz.
Már arra gondoltam, hogy készítek magam egy küsö szűrőt, ami már a fejemben meg is van. Ma viszont megláttam egy áruházban egy külső szűrőt, ami megtetszett, árban is egész jó. Eheim Ecco Pro 200, illetve 300. Mit gondoltok róluk? A kisebb elég lenne? Esetleg az Aquaball-al kiegészítve?

Köszi a válaszokat!
Peti


Üdv a fórumon !

Elég sok "sebből vérzik " az Eheimnek ez a fajta szűrője.
A fedéltömítés lefogatása pld elég törékeny , a tartály pici és a többi .
véleményem szerint ezzel jársz messze a legjobban , hasonló szűrőket monitorozva :
http://shop.tropicalfish.hu/edesvizi-ak ... er-250?p=0

Halál csendes pár nap után , megbízható , nagy szűrőtartály , teljesen töltve ...

_________________
Kép


2016. december 1., csütörtök 12:18
Profil

Csatlakozott: 2016. november 29., kedd 20:30
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Tervezek egy 180 literes akváriumot összerakni. Társas akvárium lesz, elsősorban kisebb pontylazacokkal. Növényeket is szeretnék beletenni, de nem mondanám, hogy növényes-aksi lesz. Kezdő vagyok az akvarisztikában, de az utóbbi időben sokat olvasok a témában, például ezen a kiváló fórumon! :)
Korábban magam szerettem volna készíteni sokmindent, végül mégis egy szett mellett döntöttem annak verhetetlen ára miatt (különösebb minőségi kompromisszumok nélkül). Szóval, jár hozzá egy aquaball 180-as belső szűrő is. Ha jól gondolom, ez egy remek szűrő, csak kicsi ehhez az akváriumhoz.
Már arra gondoltam, hogy készítek magam egy küsö szűrőt, ami már a fejemben meg is van. Ma viszont megláttam egy áruházban egy külső szűrőt, ami megtetszett, árban is egész jó. Eheim Ecco Pro 200, illetve 300. Mit gondoltok róluk? A kisebb elég lenne? Esetleg az Aquaball-al kiegészítve?

Köszi a válaszokat!
Peti


2016. december 1., csütörtök 12:04
Profil

Csatlakozott: 2014. február 26., szerda 17:14
Hozzászólások: 97
Rendben, köszönöm!


2016. október 6., csütörtök 14:09
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
fenomen írta:
Sziasztok!

Véleményetek szerint egy 70 literes low tech akváriumhoz elég lenne egy Eheim Classic 150?

Véleményeket előre is köszönöm!


Nagyin kicsi ..
Inkább 2213 .
Vagy Hydor prof 150

http://shop.tropicalfish.hu/edesvizi-ak ... er-150?p=0

_________________
Kép


2016. október 6., csütörtök 13:10
Profil

Csatlakozott: 2014. február 26., szerda 17:14
Hozzászólások: 97
Sziasztok!

Véleményetek szerint egy 70 literes low tech akváriumhoz elég lenne egy Eheim Classic 150?

Véleményeket előre is köszönöm!


2016. október 6., csütörtök 11:04
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 231 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: