Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 17:16



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
 Találkozók 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
papó írta:
Főleg ha Zeppelin is közöttünk van ...

:lol: :P ;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. március 24., kedd 20:52
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Bízom benne , hogy jó sokan lesztek .
Nagyon jó hangulatúak szoktak lenni a debreceni találkozók is .
Főleg ha Zeppelin is közöttünk van ...

_________________
Kép


2015. március 24., kedd 20:51
Profil

Csatlakozott: 2014. december 28., vasárnap 21:57
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Tatabánya
Remélem nem kapok lehurrogást, de nemrég (pár perce) kitűztük a 6. tatabányai találkozó időpontját, és innen is szeretnék sok-sok szeretettel meghívni mindenkit, aki csak el tud jönni egy kellemes beszélgetésre és növénycserélgetésre.
https://www.facebook.com/events/367175526815856/
Ha valakinek nincs FB-ja, akkor leírom külön is, hogy Tatabányán, 04.17-én, 18:00-tól tartjuk a sarokház sörözőben, és persze ha bármi kérdés van, bátran írj privátot, vagy kérdezz itt!
Kedvcsinálónak itt egy fotó az utolsóról:
Kép


2015. március 24., kedd 20:44
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Beni írta:
Nem hiszem, hogy nem fér el a kettő, de természetesen át lehet tenni, ha valakit zavar. Nekem pl arról a topicról nem jött le, hogy az találkozót takar, persze csak a címét olvastam...

"Nem jött le"
:o :shock:
Sebaj, most már tudod.
;)
Olvass többet!
Elég ha én lusta vagyok olvasni!
:lol:

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. január 9., péntek 18:11
Profil

Csatlakozott: 2014. december 28., vasárnap 21:57
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Tatabánya
Nem hiszem, hogy nem fér el a kettő, de természetesen át lehet tenni, ha valakit zavar. Nekem pl arról a topicról nem jött le, hogy az találkozót takar, persze csak a címét olvastam...


2015. január 9., péntek 18:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Beni írta:
Azért nyitottam ezt a topicot, mert a hónap végén Tatabányán ismét tartunk egy sörözéssel egybekötött akvarista találkozót, immáron 4. alkalommal. Tudom, hogy sokan nagyon messze laknak innen, de hátha valaki kedvet kap, és eljön.
Tehát január 30-án (péntek) 18 órától lesz a találkozó. A helyszín: http://www.sarokhazsorozo.hu/index.html
Elsősorban növényeket cserélgetünk a saját akváriumainkból, de ez ne rettentsen el senkit, a "halas" akvaristákat is szeretettel, tanácsokkal, és persze növényekkel várjuk.
A részvétel, belépés, és az összes növény is INGYENES, de ha csak lehet pár vízinövényt hozz magaddal! Ha esetleg nem tudsz hozni magaddal növényt, az sem baj, csak hozz egy vödröt, hogy a kapottakat haza tudd vinni, nevelgetni, gyönyörködni bennük, és a következőre már Te is tudsz majd hozni! :)

Szia Beni.
Szerintem ez a felhívás ide is simán belefért volna.?
Vagy pontosítsd a topic címét kérlek, hogy a két téma ne legyen összetévesztehtő!
Mert ez így nagyon félrevezető lesz a jövőben ha valaki a konferanszé topicot keresi!
;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. január 9., péntek 16:49
Profil

Csatlakozott: 2014. december 28., vasárnap 21:57
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Tatabánya
Azért nyitottam ezt a topicot, mert a hónap végén Tatabányán ismét tartunk egy sörözéssel egybekötött akvarista találkozót, immáron 4. alkalommal. Tudom, hogy sokan nagyon messze laknak innen, de hátha valaki kedvet kap, és eljön.
Tehát január 30-án (péntek) 18 órától lesz a találkozó. A helyszín: http://www.sarokhazsorozo.hu/index.html
Elsősorban növényeket cserélgetünk a saját akváriumainkból, de ez ne rettentsen el senkit, a "halas" akvaristákat is szeretettel, tanácsokkal, és persze növényekkel várjuk.
A részvétel, belépés, és az összes növény is INGYENES, de ha csak lehet pár vízinövényt hozz magaddal! Ha esetleg nem tudsz hozni magaddal növényt, az sem baj, csak hozz egy vödröt, hogy a kapottakat haza tudd vinni, nevelgetni, gyönyörködni bennük, és a következőre már Te is tudsz majd hozni! :)


2015. január 9., péntek 11:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron