Pontos idő: 2024. május 9., csütörtök 5:37



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
 Zavaros Víz! 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 17:35
Hozzászólások: 11
Selena írta:
Az valószinű aktívszén volt és ha már így "porosodik" akkor már elhasznált, ki kell cserélni.
Bacikultúrát adtál a vízhez? A bacik megtelepszenek a szűrőben, fában, köveken és azok fogják a vizedet kitisztítani.


A szén szerintem kiürült most maradt a köd. Olyan mintha köd lenne az akváriumban. Ahogy utána tudtam járni talán infuzóriumok lehetnek, persze nem biztos :(


2015. július 4., szombat 13:49
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. június 10., szerda 12:04
Hozzászólások: 1222
Tartózkodási hely: Meisenheim, DE
Az valószinű aktívszén volt és ha már így "porosodik" akkor már elhasznált, ki kell cserélni.
Bacikultúrát adtál a vízhez? A bacik megtelepszenek a szűrőben, fában, köveken és azok fogják a vizedet kitisztítani.


2015. július 4., szombat 13:18
Profil

Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 17:35
Hozzászólások: 11
Üdv.
Lenne egy olyan gondom hogy egész egyszerűen nem látok át a vízen.
Tegnap öntöttük fel az akváriumot és beüzemeltem a belső szűrőt is, és abban bíztam hogy reggelre majd tiszta víz fogad, de konkrétan az akvárium feléig sem látok el.
Megnéztem a szűrőt és van benne egy ilyen szenes batyu, ami engedte magából kifele a fekete szmötyit. Nah ezt átmostam addig amíg tiszta víz nem folyik le róla. A kérdésem az lenne hogy ez okozza-e a problémát és most már (hogy kimostam) javulni fog, esetleg még most cseréljek vizet vagy mi legyen?


2015. július 4., szombat 5:15
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron