Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 17:55



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
 2014 -es év akváriuma verseny díjairól vélemények . 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2015. március 15., vasárnap 19:26
Hozzászólások: 12
Én az Eheim 2073-as szűrőjét vállasztottam.Már bevált nálam ez a típus mind a kis és nagy tesója is.(2071,2075)Ebben sem csalódtam.Hozza a várt teljesítményt és megbízhatóan müködik.


2015. július 31., péntek 22:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. március 9., hétfő 14:47
Hozzászólások: 137
Hat igy latom erre a keresre meg senki nem reagalt a nyertesek kozul,akker En megkezdem a sort.
Szoval TETRA mindig is meg voltam elegedve a termekeivel a cegnek igy nagyon orultem hogy a nyeremenyem is ettol a cegtol valaszthatom.A ketto EX 800 plus szuro nagyon jol teszi a dolgat,szintugy a legpumpa is.A kiegeszito kellekek mint a tetra kendo is nagyon hasznos takaritaskor ajanlom mindenkinek.
Es par szo Papo ajandekairol.A tapokat mar nincs mit dicsernem magukert beszelnek,a legjobb ar erteku tap a piacon nem is kell tovabb keresgelni,a hajlitott ollo is popec,na meg a szurohoz kapott matrix trop is hasznosan teszi a dolgat.
Nagy vonalakban ennyi a velemenyem es meg egyszer koszonom a nyeremenyt mindent hasznositottam !!

keszalvo lg l70


2015. július 31., péntek 5:54
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kérlek titeket , hogy írjátok le mi a véleményetek , mik a tapasztalataitok a technikai felszerelésekről- szűrők , levegőztetők stb .
Mi a véleményetek az egyes szűrőanyagokról , hiszen már volt időtök tapasztalatokról beszámolni .
Mi a véleményetek a használt vegyszerekről .
Fontos .... :)
Számítok a beszámolóitokra.

_________________
Kép


2015. július 23., csütörtök 19:34
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron