Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 12:38



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
 270. akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Ez a tank összbenyomásában sokkal feljebb helyezkedik el, mint a többi pontszáma mutatná. azért is, mert a fotó elég jó, részletgazdag, és a fények játéka is tetszetős. a halakkal ittsem vagyok kibékülve, szinte eltűnnek. a középső nagy szikla nagyon tetszik, viszont jobb oldalon az a kettő nekem nem stimmel, a fényhiány miatt odavesztek a részletek, így az ott csak két fekete paca.
egy gondolatkísérlet során a tank jobb oldalát [kb egyharmadát] letakartam, így sokkal jobb hatása lett az egész medencének.
nebula

_________________
Kép


2015. április 1., szerda 20:26
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Nagyon sok mindenbe bele lehetne kötni ennél az akváriumban, kicsit mintha ködös lenne a víz, a bevilágítása sem tökéletes a fotón, a frontüvegnél az aljzat nem egyenes, a háttérnövényzet sem tökéletes, de valahogy mégis az egyik legerőteljesebb aquascape az idei szezonban. Tetszik az elrendezés és a kő választás is, ritkán látni ezt a stílust.

Sziládi László

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:40
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Akvárium méretéhez képest túl kevésnek találom a halakat. Lenne egy két hely ahová még raknák Riccardiát

Sólyom Gábor
..................................................

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 20:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 29., csütörtök 9:42
Hozzászólások: 137
én is írtam ehhez a tankhoz is kommentet, de még várom, hogy papó hogyan pakolja fel őket, mert több helyre is írtam és nincs még ott. gondolom valahogy később kerül sorra vagy nemtom :)


2015. március 11., szerda 13:05
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 24., péntek 17:54
Hozzászólások: 222
Köszönöm, hogy szavaztatok az akváriumomra és köszönöm az eddigi kritikákat is!
Jöhet hideg, meleg.
Igazából az iso beállításnak köszönhetően kaptunk egy ilyen színt az akváriumban, ezért gondoltam élek a lehetőséggel,és kapta a "holdfényben" címet, hisz olyan beütést kelt mintha teliholdkor néznéd a hegyeket. Következő hónapban megfotózom normális fényviszonyban. Publikálni fogom. Addig is, bármi észrevételetek van, nyugodtan osszátok meg.


2015. március 10., kedd 18:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Az akvához írt kommentem:
Nagyon sok mindenbe bele lehetne kötni ennél az akváriumban, kicsit mintha ködös lenne a víz, a bevilágítása sem tökéletes a fotón, a frontüvegnél az aljzat nem egyenes, a háttérnövényzet sem tökéletes, de valahogy mégis az egyik legerőteljesebb aquascape az idei szezonban. Tetszik az elrendezés és a kő választás is, ritkán látni ezt a stílust.

_________________
Kép


2015. március 10., kedd 8:23
Profil

Csatlakozott: 2014. január 13., hétfő 19:12
Hozzászólások: 140
Valóban szép akvárium (270) ! De persze lehetne ütősebb, egy alapos nyírás ráférne egy kicsit felhozni a köveken a mohákat csúcs formába, nyírás után 1-2 héttel alapos vízcsere és lőni pár jól megtervezett fényképet.
Én lámpakapcsolás előtt szoktam fényképezéshez nekikészülni aztán fényképezni, mert különbem mikor már elkezdenek a bubizni a növények így jár az ember mint ezen a képen, hogy szépen látszódnak a háttéren a felszálló bubik.Mivel gondolom kevés a fény, a fényképező nem tud elég gyors záridővel dolgozni így elmosódnak a bubik és a halak is. Persze mindenki tudja hogy az igazán ütős képek mindig a képszerkesztő programok jóvoltából vonzzák a tekintetünket. Szép akvárium, tetszik az elrendezés, jó a növényválasztás, jók a halak benne. Ez a pár apró tényező ami miatt nálam is kimaradt a top 10 -ből.


2015. március 10., kedd 7:16
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kép

Egyszerű" és igényes elrendezés, kissé komor hangulatú (lehet csak a hatás kedvéért)

Selmeci Sándor

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

_________________
Kép


2015. március 9., hétfő 22:03
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron