Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 20:52



Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
 219.akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2015. március 12., csütörtök 10:02
Hozzászólások: 24
Sziasztok!

Köszönjük Zsotyi, Béla!
Nekünk is nagy meglepetést okozott, hogy ilyen jó akváriumok elött végeztünk, mint a Tiétek !

Kép

Tanulságként amiket más versenyeken (is) hibaként említettek:
- a halak belevesznek a környezetbe,
- az előtér a frontüvegnél nem egyenes,
- a Myriophylum nem való előtérbe,
- a fentarthatóság nehéz,
- a jobb oldalon a csíkok,
- sok a sötét, árnyékos rész,
- az első dekorfa vágott végei.

AmegA


2015. március 21., szombat 23:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. december 30., vasárnap 6:37
Hozzászólások: 1494
Már mindent elmontak én maximális pontszámot adtam 100.25.25 gratulálok :pápá:


2015. március 14., szombat 18:14
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Értékelésem:Hihetetlenül természetesnek hat ez az akvárium.A készítője nagyon eltalálta mind a méretarányokat,mind a felhasznált növényanyagot. Egy erdő mélyén apró vízmosás a maga kis flórájával.Tökéletes!

Zsotyi

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:50
Profil

Csatlakozott: 2015. március 12., csütörtök 10:02
Hozzászólások: 24
Sziasztok!

Köszönjük a szervezőknek, hogy ismét belevágtak, energiát, anyagiakat nem kímélve létrehozva ezt a megmérettetést!
Nagyon jó, hogy léteznek ezek a versenyek, minket is sok korábbi mű inspirált!
Köszönjük szépen a lehetőséget a részvételre!

A versenytársaknak, pedig a sok szavazatot!
Nagy öröm számunkra hogy ennyi szép akvárium közül a miénk tetszett a legjobban!

Nyitottunk egy naplót, egy rövid képes összefoglalóval : akvariumaink/uj-elet-uj-akvarium-t1328.html.
Ott is szivesen látjuk a kérdéseket, észrevételeket!

Köszönjük Mária az építő kritikát és a dicséretet. A Glossónak kevés volt a fény sajnos, jó lett volna még egy lámpa.
A Myriophylumot direkt tettük elölre hátulról, mert a Hottónia kisebbnek bizonyult (kicseréltük őket), így is növelve a mélységérzetet.

norberto212, gézsé a halak tényleg elvesztek, nem akartak sehogy a nyílt térbe úszni ahogy felkapcsoltuk a 3db 39W-os segédfényt.

zsotyi nagy megtiszteltetés számunkra az elismerő szó tőled, első szárnycsapásainkat a Te blogod, és bejegyzéseid (egy másik fórumon) is segítették!

Ezer köszönet!

Annamari+A.ttila


2015. március 12., csütörtök 19:22
Profil

Csatlakozott: 2012. január 1., vasárnap 15:56
Hozzászólások: 381
Nekem az első helyen jött be ez az akvárium,igaz én nem vagyok scaper,csak növény bu....i.de ez valahogy annyira természetesnek hat számomra,hogy a halakat már el is felejtettem nézni.Igaz,ebben a kompozícióban nem is hiányoznak.Inkább egy kis sünit,vagy erdei egeret vár a szem a képet nézve... :)

_________________
,


2015. március 11., szerda 14:47
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kép

Nagyon tetszik! Jó a növényválasztás, egyet kivéve,a jobb oldalon elöl a stem növény nem illik oda,mert nagyon gyorsan megnő,inkább hátulra tettem volna. A jobb oldalt sokkal kidolgozottabbak érzem, mint a másik felét. Emiatt az akvárium egy kicsit „jobbra dől”. Elől a glosso elég gyér, nőhetett még volna, elveszik a körülötte lévő magasabb növények között. Összességében szép munka gratulálok!

Tibicuk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Azonnal megragadja a tekintetet. Természetes hatást kelt. A halak kicsit elvesznek a tájban, én lehet, hogy egy olyan fajtákat választottam volna, amik pici kontrasztot adnak a környezetnek. A növényzet változatos, egészséges, cseppet sem homogén. Nagyon jó ahogy az előteret megszakítja kicsit a sziklás rész.

norberto212
---------------------------------------------------------------------------------
szöveg:ezt nevezem én klasszikus ryuboku stílusnak ,nagyon jó hangulata van az akváriumnak viszont a halak mérete ide már túl pici
gézsé

-------------------------------------------

_________________
Kép


2015. március 10., kedd 19:59
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron