Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 13:02



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
 3.akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Ez a tank tetszett az egész mezőnyben a legjobban, holott ha a részleteket nézem, akkor fájdalmasan zavaró néhány dolog, mégis, mindent összevetve vonzza az ember szemét.
összbenyomás: 90 pont. a fakorona tökéletes. végre nem egy mohagombóc, hanem valami igazán kreatív növényválasztás. a hygro szerencsére nem egy nagy tömör kupac, hanem szellős, közte a pirosas levelek tökéletes őszi hangulatot varázsolnak. annyira erős ez a rész, hogy sikeresen vonja el a figyelmet a többi részről.
kreativitás: 15 pont. egészében láttunk már ezer kocka akváriumot egy darab fával, de mégis a színekkel való játék miatt teljesen egyedi.
halak és berendezés összhangja: 20 pont. az a néhány hal tökéletes helyen van és tökéletes színű ahhoz, hogy ne verje szét az összhangot.
nebula

_________________
Kép


2015. április 1., szerda 20:15
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Igen népszerűek manapság a fás akváriumok. Ez az akvárium a különleges színkompozíciójával nyerte a tetszésemet.
A fa egy igazi tulipánfára emlékeztet engem.
Kár hogy a halak a fotózáskor igen félénkek voltak.
Gratulálok a ötletes elrendezéshez.
Anonim

_________________
Kép


2015. március 17., kedd 20:11
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
A következő a 40 liter alattiak közül a 03-as versenyző.
A Pupu. Ő az elkövetője ennek a kis gyöngyszemnek. Tudom, mert még fent voltam, mikor egyik éjjel közzé tette a nagyközönség számára. Akkor kipattant a szememből az álom, és se köpni se nyelni nem tudtam. Nagy titokban tartotta a srác, és jól is tette! Ha elférnék ebbe a kis kockába, fára másznék. Ami minden oda fel van kötözve, biztosan még gyümölcsöt is találnék, ami minden bizonnyal jó édes lenne! Amit ki lehet hozni egy ekkora "pohárból" Ő azt megtette. Majdnem Ő lett az összben a befutó, csak sajnos nekem kicsit zavaró a két szikla szimmetrikus elhelyezése. Csak ezért vontam le némi pontot, de ha az egyiket előrébb hozta volna, talán még most sem tudtam volna igazán dönteni, ki is legyen a király!

Szabó Krisztián
..................................................................

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 20:45
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Kép

szöveg:Nagyon jó elgondolás,gondolok itt a fa lombkoronájára csak még kellett volna még egy kis idő,hogy jobban besűrűsödjön.
gézsé

_________________
Kép


2015. március 10., kedd 21:25
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron