Pontos idő: 2024. május 10., péntek 8:51



Hozzászólás a témához  [ 85 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
 54 l inmsomnia 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
bekerült a gyep és késöbb a fa is vissza került
2017 01,21
Kép
01,28
Kép
02,02
Kép
Kép
iszonyat megindult...
folyt köv:


2017. február 5., vasárnap 18:00
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
folyt:
restrart 2017 01,16
új asztalt is kapott ami nem igazán lényeges :)
tropika soil került be alá power sand sajnos amint látható hatalmas menyiségű monte carlot mind ki kellett dobjam májmoha fertőzés miatt


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

folyt köv


2017. február 5., vasárnap 17:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
rég nem jártam erre! na de nyakunkon verseny nálam is készül ám végre valami! túlvagyok egy kőltözésen is és volt egy restart is de ahogy majd a képeken látjátok lépésről lépésre talán jó is volt ez a restart! növények anyiban változtak hogy bekerült jobbra hátra a penthorum és elé a flamingó előre került a reineki mini és a stau valahova középre a fa tövébe!

nagyon fontos ki kell emelni jbl pro soil nem vállt be egy év szenvedés után ki lett dobva helyére tropika soil került. vilagítás maradt
tápozásban viszont a legujjabb tf planterrel nagyon finoman kell bánjak mert nagyon kevés kell belőle het1 7 ml planter 2.3 ml makro megy most vas és egyéb extra adagolás nélkül!

jöjjenek a képek!
2016,12,15
Kép
Kép
Kép
Kép

folyt köv


2017. február 5., vasárnap 17:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
Sajnos rà fèr mèg sok munka de vègre jo lesz sztem de a palustrisnak amit adtàl nem piros Pink szìne van :) vennem kellen màr egy rendes fènykèpezőt... mert lenne mit de nincs mivel fotozni...


2016. augusztus 30., kedd 18:56
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
CarlosKoczkas írta:
Jobodal tegnap lett teljesen ujra ültetve remélhetőleg beindul...felturtam kicsit a talajt is meg kapott táptabikat...ahogy beszéltük be volt savanyodva a talaj... elég tömör volt sűrű... sztem jobb lesz igy


Lenyűgöző a színvilág , próbáltam kritikát bevinni a csevejbe :)

_________________
Kép


2016. augusztus 30., kedd 18:45
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
Jobodal tegnap lett teljesen ujra ültetve remélhetőleg beindul...felturtam kicsit a talajt is meg kapott táptabikat...ahogy beszéltük be volt savanyodva a talaj... elég tömör volt sűrű... sztem jobb lesz igy


2016. augusztus 30., kedd 18:37
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
CarlosKoczkas írta:
Igy néz ki most reineki új azért ilyen stau is meg lett kopasztva... sok gondom volt vele mostanában de végre a jó úton halad
Hála Gábornak!
sikerült végre betenni egy poppy pipot és sokat utazott de ide ért a palustris is meg rotala indica is Papónak hála

Kép

A jobboldal egy kicsit katonás a baloldal viszont profi ... :hogyis?:

_________________
Kép


2016. augusztus 30., kedd 18:25
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
Igy néz ki most reineki új azért ilyen stau is meg lett kopasztva... sok gondom volt vele mostanában de végre a jó úton halad
Hála Gábornak!
sikerült végre betenni egy poppy pipot és sokat utazott de ide ért a palustris is meg rotala indica is Papónak hála

Kép


2016. augusztus 30., kedd 5:47
Profil

Csatlakozott: 2016. május 12., csütörtök 16:21
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Veszprém
CarlosKoczkas írta:
CarlosKoczkas írta:
papó írta:

Ez így nagyon jól néz ki :)
Az összképre vagyok nagyon kíváncsi ..


sajnos még nem néz ki úgy hogy megosszam veletek de hamarosan remélem megmutathatom! de mindig vannak páran akiknek elküldöm pü ben még ha nem is kifogástalan természetesen Papó te sem vagy kivétel téged is zaklatlak majd egy gyors itt tartok képpel ;)


a fenébe is mit titkolózom itt veletek! olyan amilyen most ha így marad már jó irányban megy minden passzol most már csak szebb lehet :)
Kép


Nagyon jó ez a fa :D

_________________
Kép


2016. június 3., péntek 8:05
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 6., vasárnap 19:00
Hozzászólások: 178
Én nem rejtegetném ;)


2016. június 2., csütörtök 20:51
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 85 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: