Pontos idő: 2024. május 10., péntek 2:09



Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
 126. akvárium értékelése szöveges kiegészítéssel 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
Értékelés: A legeredetibb biotóp akvárium.Harmonikus,a természet”keze” által benőtt fákkal,gyökerekkel. Talán egy kis víz felszínre nyúló növénnyel még kiegészítetem volna,de így is nagyon eredeti.
Zsotyi

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:53
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
Biotop akvárium... számomra önmagában díjazandó.
dexkill

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:49
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
Mindig is tetszettek a biotóp akváriumok melyek az adott halfajok élővilágait próbálják visszaadni. Egyszerűen öröm ránézni. Biztos jól esik ránézni egy nehéz nap után. Gratulálok!
K. Tamás

_________________
Kép


2015. március 13., péntek 20:27
Profil

Csatlakozott: 2014. január 13., hétfő 19:12
Hozzászólások: 140
Sygnus írta:
Köszönöm !

Teljesen igazad van a falevelekkel kapcsolatban, volt bent régebben, de a háttér mögötti "technikai" rekesz befolyó nyílását állandóan eltömítette ezért most nincs bent.
Követ meg azért nem raktam bele, mert nem találtam olyat, ami oda illene és ne kezdte volna marni a savas víz.


Próbáld meg a bazaltot vagy az andezitet azok szerintem bírják a vizedet és nemútólsósorban szép feketék amik illenek ebbe a környezetbe.
A faleveleket elég ha fényképezés idejére rakod bele mi úgy is csak azt a képet látjuk, azon meg jól fog mutatni :)


2015. március 12., csütörtök 19:07
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
Nem sok biotóp akvárium indult a versenyen, de mégsem ez az oka annak, amiért nálam ez az akvárium a második helyre került. Amint ránézek, egyből az jut az eszembe, hogy alámerültem az Amazonas partján és csodálom a természet szépségeit a víz alatt. Nagyon hangulatos az akvárium, szép halakkal, és nem utolsó sorban jól eltalált hardscape megvalósítással. A gondosan megvalósított fa elrendezés a vékonyabbtól a vastagabb felé tényleg azt a benyomást kelti hogy éppen szembe kerültünk a folyóparttal. Öröm látni, hogy hazánkban léteznek ilyen akváriumok is, hiszen lássuk be, a halak élőhelyét leginkább leutánzó akvárium sugallja az igazi természetességet.

Dávid Zoltán

_________________
Kép


2015. március 11., szerda 21:42
Profil

Csatlakozott: 2012. január 1., vasárnap 15:56
Hozzászólások: 381
Nekem nagyon bejött ez az aki,annak ellenére,hogy nem egy"divatos" dolog ilyet készíteni.Az igazi természet egy hamisítatlan kis szelete.Perverzitás(?) de nekem jó ránézni... :)

_________________
,


2015. március 11., szerda 14:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. február 5., szerda 17:33
Hozzászólások: 13
Köszönöm !

Teljesen igazad van a falevelekkel kapcsolatban, volt bent régebben, de a háttér mögötti "technikai" rekesz befolyó nyílását állandóan eltömítette ezért most nincs bent.
Követ meg azért nem raktam bele, mert nem találtam olyat, ami oda illene és ne kezdte volna marni a savas víz.


2015. március 11., szerda 13:46
Profil

Csatlakozott: 2014. január 13., hétfő 19:12
Hozzászólások: 140
Én növényes fan vagyok de nekem is tetszenek ezek az akváriumok és ez is. Ha meguntad akkor gyúrd össze a másik biotóp akváriummal látványával és akkor fogy ismét aratni. Gondolom zárt az akvárium, ha nem akkor érdemes kifele is terjeszkedni és növényesíteni a fát mert igazán szép látványt lehetne csinálni. Az aljzatról hiányoltam még a faleveleket meg talán pár követ amivel még természetesebb lenne a látvány és lehet azért még bedobnék valami növényt is.
Gratulálok az akváriumhoz.


2015. március 10., kedd 18:55
Profil

Csatlakozott: 2015. március 9., hétfő 19:04
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Debrecen
Nekem nagyon bejön, számomra olyan misztikus és varázslatos :)


2015. március 10., kedd 17:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. február 5., szerda 17:33
Hozzászólások: 13
Köszönöm a véleményeket !
Azóta került bele kagylótutaj... :D

@1
Kötekedj bele nyugodtan, mire gondolsz ?


2015. március 10., kedd 14:50
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 12 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: