Pontos idő: 2024. április 26., péntek 5:58



Hozzászólás a témához  [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Következő
 A 2014 es év akváriuma versennyel kapcsolatos kérdések 
Szerző Üzenet
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Mexx2 írta:
tibicuk írta:
A sorszám minden név előtt ott van.


Jogos.
Nem is figyeltem.


Most már kép is van.

_________________
K.Tamás


2015. március 10., kedd 12:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. december 7., szombat 0:39
Hozzászólások: 31
Elnézést kérek mindenkitől, amiért nem adtam le a szavazataimat - bár a verseny kimenetelén valószínűleg nem változtatott volna - , de úgy emlékeztem, hogy márc. 1-ig lehet elküldeni, így pár napot elcsúsztam vele.
Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a versenyen, a dobogósoknak pedig külön elismerésem!


2015. március 10., kedd 9:48
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
off
Az akváriumok és a szöveges értékelések publikálása csak az idő rövidsége miatt maradt abba , de folyamatosan mindegyik fel lesz töltve.
Ha ezen kívül valamelyik akváriumhoz lenne megjegyzésetek ,azt fel lehet tölteni ....

_________________
Kép


2015. március 10., kedd 8:43
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 24., péntek 17:54
Hozzászólások: 222
Elsősorban is gratulálok a nyerteseknek!
Másodsorban köszönöm mindenkinek aki szavazott a két akváriumomra.
A kritikákat nagyon várom, sokat segítenek. Nagyon jól esett, hogy ilyen jó helyezéseket értem el kezdőként.

Ui.: Jövőre odapirítok mindenkinek, készüljetek! :lol: :lol: :D


2015. március 9., hétfő 22:13
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 31., szombat 14:33
Hozzászólások: 378
Tartózkodási hely: Debrecen
zsotyi írta:
Azért örülök ennek a versenynek mert esélyt ad az akvarisztika más ágainak is,nem csak a növényfejűeknek.Az általad említett akva egy profi biotóp akvárium,igazodva a halak természetes élőhelyéhez.Lehet,neked nem tetszik,meg sokaknak sem,de volt pár "öregebb motoros"aki látta benne a hozzáadott tudást,tapasztalatot,és a készítő vitik iránti szeretetét,elötelezettségét.Ezért kapott több pontot.

Ahha, értem... csak hát olyan... sötét is, meg nem olyan, amilyet megszoktunk. Ha valakinek ez tetszik, persze, lelke rajta. Lehet ezt nézni a nappali ékköveként... valakinek... :) Csak a véleményünket írtam meg. PEACE! ;)

_________________
https://t.me/pump_upp


2015. március 9., hétfő 22:07
Profil

Csatlakozott: 2012. január 1., vasárnap 15:56
Hozzászólások: 381
Azért örülök ennek a versenynek mert esélyt ad az akvarisztika más ágainak is,nem csak a növényfejűeknek.Az általad említett akva egy profi biotóp akvárium,igazodva a halak természetes élőhelyéhez.Lehet,neked nem tetszik,meg sokaknak sem,de volt pár "öregebb motoros"aki látta benne a hozzáadott tudást,tapasztalatot,és a készítő vitik iránti szeretetét,elötelezettségét.Ezért kapott több pontot.

_________________
,


2015. március 9., hétfő 22:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 31., szombat 14:33
Hozzászólások: 378
Tartózkodási hely: Debrecen
Én köszönöm, hogy részt vehettem, örülök az eredményemnek, ami számomra kielégítő.

De a vegyeshalasban ami az első lett... hát az egész családommal hüledezve nézzük... Inkább kidobnám az akvám, mint hogy olyan legyen... meg azasszony is elkergetne vele együtt... :lol: De persze ez csak a mi véleményünk... :kocka:

_________________
https://t.me/pump_upp


2015. március 9., hétfő 21:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. március 9., hétfő 14:47
Hozzászólások: 137
tibicuk írta:
Nem értem az elégedetlenkedőket.
Mi a fene van itt?
A szavazatok ennyi ember között teljesen megoszlanak.
Ha csak egy embert kiveszünk,már akkor megváltozik az eredmény.

A TF csapat megtett mindent , hogy ez egy jó verseny legyen.
Nem nyertetek,vagy jobb eredményre számítottatok?
Vérre mentek,amikor ez egy játék.
A játékszabályok le lettek fektetve ÁLTALATOK.
Volt rá,adtak rá több hónapot rágódni,hogy hogyan is lennének jók a játékszabályok.
Az a több hónap elment,úgy ,ahogy van,csak pár észrevétel,javaslat érkezett.
Vagy Gábor fejét tömtétek Pü.-ben?De nem itt,a nyilvánosság előtt.
Ha részt veszünk egy játékban,akkor elfogadjuk annak szabályait,nem akarjuk megváltoztatni.

Könnyű utólag , fű alatt kritizálni és szerintem elég randa dolog.
Most is csak a háttérben megy a diskura,senki nem meri vállalni a véleményét.
Ezt lehet kulturáltan,tiszta fejjel is megtenni.

Igy is van Mária ahogy irtad,Én most már bevallhatom az egyik szavazatomat a Te egyik akvariumodra adtam le mert tettszik es elismerem azt a profizmust es a hobbi iranti szeretetet amit kepviselsz,es sokat tanultam Toled is mint oly sok remek embertol.
En azert remelem Papoek nem veszik magukra azt a par elegedetlen ember velemenyet es toretlenul meg sok even at lesz ez a verseny mert KELL !

keszalvo lg l70


2015. március 9., hétfő 21:48
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Nos váltsunk témát .. :hogyis?:

Ha valakinek nem volt ideje most is hozzászólhat az akváriumokhoz .
Legalább tanulunk egymástól .
Természetesen a tulaj véleményére is kíváncsiak vagyunk .
Most visszaszólhatsz , szemtől -szembe :) :smaci:
Ha harc akkor legyen harc ..

_________________
Kép


2015. március 9., hétfő 21:41
Profil

Csatlakozott: 2012. január 1., vasárnap 15:56
Hozzászólások: 381
Osztom tibicuk véleményét.Ezek az utózöngék tényleg nem kellenének.Aki egy játékos vetélkedő miatt képes azt az ember b...tatni aki talán a legtöbbet teszi a magyar akvarisztikáért,aki időt,pénzt,energiát nem sajnálva segít minket,aki önzetlenül jószándékkal létrehozta ezt a versenyt....szóval enyhén szólva sem értem az ilyen mentalitást.
Én is meglepődtem az eredményemen,tényleg nem számítottam rá,de köszönöm mindenkinek aki rám szavazott.Viszont a másik hazai versenyen a legutolsók közt végeztem,mégsem mentem el kavarni a kását fene nagy fájdalmamban.Peace!Vannak fontosabb dolgok is az életben....

_________________
,


2015. március 9., hétfő 21:37
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 413 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron