Pontos idő: 2024. április 29., hétfő 0:38



Hozzászólás a témához  [ 229 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Következő
 Harmadik nekifutás 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
JANNUS333 írta:
Van egy stílusokkal foglalkozó topik, nyissál egy dán stílust vagy a Hollandia a is át lehhet mozgatni a témát esetleg és ott folytatni...(kéretik egy moderator.. :pápá: )

Majd Csoki tudja ezt megoldani...:(
Pedig érdekes dolog , jó lenne folytatni ...

_________________
Kép


2016. január 28., csütörtök 8:54
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Van egy stílusokkal foglalkozó topik, nyissál egy dán stílust vagy a Hollandia a is át lehhet mozgatni a témát esetleg és ott folytatni...(kéretik egy moderator.. :pápá: )


2016. január 28., csütörtök 7:30
Profil

Csatlakozott: 2015. szeptember 10., csütörtök 19:53
Hozzászólások: 112
Csodásan fest a holland ismét! :)
A stílusokhoz kapcsolódóan... èn nemrég fedeztem csak fel a dán típusú akváriumokat. Ebbe csak és kizárólag vörös növényeket ültetnek. Nekem kimondottan tetszik egyik-másik, igaz nem mernék belevágni. Ha nem tudom kihozni a színeket, akkor egy elbarnult enyészet lesz csak, ettöl tartanék. De az ötlet szuper.

Nem offolom szét a topikot, ezért nem is linkelem, de van egy ezzel foglalkozó (angol nyelvü) blog, tippekkel, vörös növények listájával, galériával. Számomra mondom, újdonság volt.

Ez a holland pedig tuti dobogó esélyes!


2016. január 27., szerda 23:33
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Igen...szobrászművész, festő, költő, magasépítész :lol: , nincs is szerintem ezzel semmi baj ha a kreativitás- művészet- akvarisztika összefonódik csk valahogy kezd valami más lenni, ez ...olyan hozzunk létre szinte makettezve némi növénnyel 4 üveglap közzé zárva valamit..ami jol nézz ki..egyre távolodik az " alapoktol"..( remélem érthető :roll: )


2016. január 27., szerda 23:06
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
JANNUS333 írta:
Nagyon kiszorította őket a " távolkeleti tend"..teszem hozzá az én szememben is méltánytalanul...peddig szerintem is ez lenne a klaszikus " növényes- kertészet", minden évben változik a trend, fás, hegységes, most meg ez a nagyon gyökeres keszekusza vonal ( nem is tudom minek mondják)..nem jön be az biztos..


Az IAPLC első helyezettjének csodásan összeért az akváriuma .
AZ előző számomra kiábrándító volt .
Kép

Kép

Ide egy szobrász kell , nem akvarista ....

_________________
Kép


2016. január 27., szerda 22:50
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Nagyon kiszorította őket a " távolkeleti tend"..teszem hozzá az én szememben is méltánytalanul...peddig szerintem is ez lenne a klaszikus " növényes- kertészet", minden évben változik a trend, fás, hegységes, most meg ez a nagyon gyökeres keszekusza vonal ( nem is tudom minek mondják)..nem jön be az biztos..


2016. január 27., szerda 22:41
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
JANNUS333 írta:
Sokszor eltűnődök, elcsodálkozom ezeken az alkotásokon. Nem tárúl elénk semilyen tájkép, se hegyek, fák semmi...pusztán a növények csodálatos harmónikus és mesteri egyvelege. Egyszerűnek tűnő kompozíciók első ránézésre...aztán minél tovább nézi az ember rájön hogy nem is olyan " egyszerű". Tudatos, átgondolt egység, itt nem nagyon lehet a tervezésben hiba, nem olyan egyszerű mintha kicserélnénk két követ a scapben...rengeteg növény külömböző igényekkel...szerintem a holland irányzat az egyik legnehezebb irányzat ebből kifolyólag..gondolom rengeteg dolgott kihagytam...nem is egybefoflaló írásnak szántam ezt a hszt csúpán rég bennem volt..most kijött..



Valóban nehéz "sport " a hollandozás , ezért érthetetlen számomra , hogy az AGA n kívül miért becsülik le minden versenyen . Régen ez nem így volt .
Szerintem ez az akvárium kertészet .

_________________
Kép


2016. január 27., szerda 22:25
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Sokszor eltűnődök, elcsodálkozom ezeken az alkotásokon. Nem tárúl elénk semilyen tájkép, se hegyek, fák semmi...pusztán a növények csodálatos harmónikus és mesteri egyvelege. Egyszerűnek tűnő kompozíciók első ránézésre...aztán minél tovább nézi az ember rájön hogy nem is olyan " egyszerű". Tudatos, átgondolt egység, itt nem nagyon lehet a tervezésben hiba, nem olyan egyszerű mintha kicserélnénk két követ a scapben...rengeteg növény külömböző igényekkel...szerintem a holland irányzat az egyik legnehezebb irányzat ebből kifolyólag..gondolom rengeteg dolgott kihagytam...nem is egybefoflaló írásnak szántam ezt a hszt csúpán rég bennem volt..most kijött..


2016. január 27., szerda 20:50
Profil
Barkács Szaki
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 23., péntek 12:41
Hozzászólások: 590
Tartózkodási hely: Hatvan
Brutál ,mint mindig :D


2016. január 27., szerda 18:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 11., vasárnap 5:47
Hozzászólások: 884
Tartózkodási hely: Debrecen
Csodálatos!
Muszáj leszek személyesen is szemügyre venni ;) .


2016. január 27., szerda 18:17
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 229 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Heise IT-Markt [Crawler] valamint 22 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: