Pontos idő: 2024. április 27., szombat 21:47



Hozzászólás a témához  [ 612 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Következő
 Jannus Garnélikusz ?Hollandikusz? 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
JANNUS333 írta:
Egy kis elő-hétvégi telós helyzetjelentés...az aki ketyeg gond nélkűl...lassan egy kis előtéri ollózás ráférne..de amúgy semmi extra...
Kép

A középső részt(penthorum) kivágnám magamnak :)

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2017. március 31., péntek 19:41
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Kedves fórumtársak...meg fogtok kövezni valszeg de szokás szerint a nyár megette az akváriumot..sajnálom nagyon így visszalapozva a naplót a képeket nézve...
No dehát ez legalább valami új kezdete...
Annó és most.. :oops:
Lesz vele munka rendesen...remélhetőleg a TAC-ra rendbe tudom vágni....a "hagyományokhoz híven" marad a növényes holland jelleg...
Kép
Kép


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára JANNUS333 2017. november 24., péntek 22:49-kor.



2017. március 31., péntek 17:59
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
papó írta:
JANNUS333 írta:
Nos elment a nevezés idén is..be kell valanom sokat kell még gyakorolni ezt a holland jellegű dolgot..nem vagyok elégedet az akival, sokkal arányosabb szebb volt pár hete....ami biztos hogy be kell szereznem egy nagyobb üveget, ebben a 40 lityiben nem egyszerű kertészkedni na meg be van szorítva egy polc alá így nyírni is művészet...bevilágítani meg lehetetlen...
Ha lesz egy nagyobb üvegem megépítem mégegyszer...a pár héttel ezelőtti arányokat megtartva-kiegészítve..


40 lityiben ez nagyon egyedi , abban biztos lehetsz .

Egy kis emlékeztető :


Kép


Igen tudom...nagy előre lépés volt ez az aki...de sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle egy kis rutinnal..
Összeségében persze meg vagyok vele elégedve. Sokat tanultam ebböl az akibol, amit persze kamatoztatni is fogok remélhetőleg a köv. projektekben..


2017. március 27., hétfő 11:54
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
JANNUS333 írta:
Nos elment a nevezés idén is..be kell valanom sokat kell még gyakorolni ezt a holland jellegű dolgot..nem vagyok elégedet az akival, sokkal arányosabb szebb volt pár hete....ami biztos hogy be kell szereznem egy nagyobb üveget, ebben a 40 lityiben nem egyszerű kertészkedni na meg be van szorítva egy polc alá így nyírni is művészet...bevilágítani meg lehetetlen...
Ha lesz egy nagyobb üvegem megépítem mégegyszer...a pár héttel ezelőtti arányokat megtartva-kiegészítve..


40 lityiben ez nagyon egyedi , abban biztos lehetsz .

Egy kis emlékeztető :


Kép

_________________
Kép


2017. március 26., vasárnap 22:18
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Nos elment a nevezés idén is..be kell valanom sokat kell még gyakorolni ezt a holland jellegű dolgot..nem vagyok elégedet az akival, sokkal arányosabb szebb volt pár hete....ami biztos hogy be kell szereznem egy nagyobb üveget, ebben a 40 lityiben nem egyszerű kertészkedni na meg be van szorítva egy polc alá így nyírni is művészet...bevilágítani meg lehetetlen...
Ha lesz egy nagyobb üvegem megépítem mégegyszer...a pár héttel ezelőtti arányokat megtartva-kiegészítve..


2017. március 26., vasárnap 21:44
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
JANNUS333 írta:
Gyerekek...ez meglódult...egész héten "gallyon" voltam...tiszta geth meg nátha..láz meg minden szar....
Erre a hétre ennyi jutott neketek a hollandikuszrol...

Kép

Tele a kiskosár!
Pazar!
Jobbulást

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2017. március 26., vasárnap 20:16
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
JANNUS333 írta:
Valahogy túl élem...muszály lesz! Holnap meló..ott kell lenni...
A fenti túlnőt dolgos versiót hadjam szerinted? Keresek a régiek közzűl? Vagy este vallassam meg még egyszer?


Ennek az oldalüvegén nincs alga .
Ezért sok választás nem maradt :)

_________________
Kép


2017. március 26., vasárnap 20:09
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Valahogy túl élem...muszály lesz! Holnap meló..ott kell lenni...
A fenti túlnőt dolgos versiót hadjam szerinted? Keresek a régiek közzűl? Vagy este vallassam meg még egyszer?


2017. március 26., vasárnap 19:56
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
JANNUS333 írta:
Most láttom a hsz-ed többi részét papó....ma este megpróbálok valamit kihozni a fenti állapotbol...csak bírjak kimászni az ágybol....ha nem balamely régebbi képoel indulok....

U.i...lehet a fenti állapot lesz valahogy szépen befotózva..mivel a régebbikbe meindig ban valami zavaró...vagy a növénytet nem teljes, vagy egy legó..nyomásmérő óra...hőmérő befigyel.. :oops:


Basszus . Nem tudtam hogy beteg vagy.
Éppen csak túléltem az elmúlt napokban , átérzem a helyzeted.
Jobbulást .

_________________
Kép


2017. március 26., vasárnap 19:50
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Most láttom a hsz-ed többi részét papó....ma este megpróbálok valamit kihozni a fenti állapotbol...csak bírjak kimászni az ágybol....ha nem balamely régebbi képoel indulok....

U.i...lehet a fenti állapot lesz valahogy szépen befotózva..mivel a régebbikbe meindig ban valami zavaró...vagy a növénytet nem teljes, vagy egy legó..nyomásmérő óra...hőmérő befigyel.. :oops:


2017. március 26., vasárnap 19:30
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 612 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: