Pontos idő: 2024. április 26., péntek 4:39



Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 please remove 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Weak már megoldotta....:)
Aranyba foglaljuk a nevét... :pápá: :pápá: :pápá: :D :D

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. január 16., hétfő 12:48
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
tibicuk írta:
Én voltam az a bizonyos telefonáló spam ügyben. ;)
Nem lehet ezek ellen valamit tenni?


Én voltam az a bizonyos, aki a telefont felvette...:))))))

Már szóltunk a nálunk okosabb embernek és megoldja a problémát...:)))

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. január 16., hétfő 12:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 2., péntek 16:26
Hozzászólások: 571
Én voltam az a bizonyos telefonáló spam ügyben. ;)
Nem lehet ezek ellen valamit tenni?

_________________
KépKép


2012. január 16., hétfő 12:10
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
SlyChocolate írta:
Szerintem valaki direkt csinálja a baromságait.
Ma is volt már pár delikvens aki kicsit benézte hova is reggelt vagy épp pontosan tudta.
Remélem nem lesz több ilyen...


Ahogy észrevettem gmailes e-mail címről regelnek be, és a regisztráció napján van a születésnapja, világ különböző pontjáról, más és más érdeklődi körrel, így könnyű kiszűrni őket.

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 15., vasárnap 10:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Szerintem valaki direkt csinálja a baromságait.
Ma is volt már pár delikvens aki kicsit benézte hova is reggelt vagy épp pontosan tudta.
Remélem nem lesz több ilyen...

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 15., vasárnap 10:10
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Természetesen teli volt valószínűleg kamu linkekkel.
Így csak a száraz szöveget mutatom nehogy valaki megint úgy járjon mint Zoli tegnap.
A google kb ezt fordította belőle:

"
khavdu

UNREAD_POSTSzerző: Atmobiahoma »40 perccel ezelőtt
Samsung Corby pro meghajtók Windows 7 romantikus komédiák az egész Sudoku a Samsung Wave 64bit crack nod vizsgálja a kémia gyakorlatok új 2 év u. 41 játék ingyen letölthető gta projekt 2010 torrent Nikosia karrier Dyzma Ingyenes widgetek a samsung star 2 download mentés helyét \ csatatéren 3 The Sims 3 Android acél óriások közelebb 3gp letöltés története 5 teszt választ szörny baba nagy TVP Varsóban élő közvetítés az iPad forradalom youtube konyha 4. évad torrent fegyverek showup tér chipek tv Sim City 4000 en Sony Ericsson Xperia x8 Gadu Gadu Huawei E510 Orange TV Aero2 usb modem download pes 2012 240x320 játék pack a Samsung Omnia, hogyan kell játszani billentyűzet között a csend az éjszaka xbox Swidnica szolgáltatás és erotikus játékok ingyen lg coockie szürkületben chomikujpl Rychlyprachy Veronika 4 11 01 2008 533 motívum hullám értelemben Háttérképek letölthető Nyan macska a telefonon játék fórumán lg t 500 1 gyilkos speedrun demo Dowland nokia 7230 kinyit crack farm szimulátor 2011 ls világ m dvdrip lsity hol lehet megvásárolni a terméket kódot battlefield3 Dowland játékok samsung hullám szabad utat skalár Anya csak ízléses, mint a citrom crack b: Osma szezonban Cake Mania teljes poluzjanci ének mp3 download automapa TMC forgalmi és Fable 2 db ingyenesen letölthető auto Európa térképpel 6 9 sor Fresh Prince of Bel Air online Nokia N95 8GB jumping férgek 2001 ingyenes spolczenie a Virtua Tennis 4 Tekken 4 ingyenesen letölthető demo szimuláció VW Golf 3 glx Letöltés gg C300 a Noke mezőgazdasági szimulátor 2012 Alegro számológép Nokia 5230 sim android monopólium PEB pl carol 2000 primadonna középiskolai matematika 3. osztály PEB pl homikuj elpusztítani Chinatown e7 pont utasítást la nori, mint skrakowac crack letöltés The Elder Scrolls Skyrim Test Drive v 2 torrent kalózok A Karib-tenger játék letölthető pc Alien Vs Predator 3 online alkalmazások samsung c 3050 tv chipek showup értéket illesztőprogram bluetooth usb Minecraft szerver Esperanza 1 0 0 rp nem prémium minőségű matematikai feladatot, és a térbeli technika Mikolaj crack qulinge hogyan formázza a hdd a lengyel repülőterek hd5000 vol 1 download új CD Armin van Buuren 2011-repedés szikla @ tekercs 80 crack egy csomó pénzt és halászat nk 2012 lengyel repertoár, ahol Sodexho számlák fizetésére a tudás a játék a telefonon lévõ alkalmazások Xperia x8 teszt WSiP reneszánsz történelem, hogyan kell letölteni a termék kódját Sygic FIM Speedway Grand 2 prix crack, hogy betöltse a homokóra minta Macmillan kartkowki 3 online ingyen Galerianki WSiP en 1b tesztek instalki kiterjesztett 'játékok pobracfilm K510i telefont ingyen? 2 en pobiery irányítószámok a világ nyomában múlt zombi fórum 3 o. 22 23 c1 01 Nokia ingyenes háttérkép letöltése Mortal Kombat játék, android szörny mágikus totem Chaj szczelanki nokia 500 letöltés a számítógépre leánykori látogatás a nőgyógyász, ahol Iroquois szűk crack letöltés norvég tanfolyam mp4 az Kumar Go to White Castle online divat Avila szabad kották Adele leírása témákat középiskolai történelem class 2 pool java 240x320 virtuális MT2 ingyenesen letölthető sims pl crack
Witcher hangoskönyv 2011 részvény
kövek Barenziah helyen Skyrim"

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 15., vasárnap 7:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Jó reggelt.
Újabb értelmes topic és hozzászólás érkezett idézem:
"
khavdu

UNREAD_POSTSzerző: Atmobiahoma » 40 perccel ezelőtt
samsung corby pro sterowniki windows 7 komedie romantyczne w calosci Sudoku na samsung wave bada nod 64bit peb cwiczenia z chemii nowa era 2 str 41 gra do sciagniecia za darmo gta project 2010 pl torrent kariera nikosia dyzmy free Widgety na samsung star 2 pobierz save lokalizacja\ battlefield 3 the sims 3 android sciagnij giganci ze stali 3gp chomikuj blizej historii 5 sprawdzian odpowiedzi lalka monster high warszawa tvp na ipadzie live stre youtube kuchenne rewolucje sezon 4 placu broni chomikuj showup tv zetony sim city 4000 pl sony ericsson xperia x8 gadu gadu orange huawei e510 tv modem usb aero2 chomikuj pes 2012 240x320 paczki gier do telefonu samsung omnia jak zagrac wsrod nocnej ciszy keyboard serwis xbox swidnica erotyczne gry a lg coockie za free zmierzch 4 chomikujpl rychlyprachy veronika 11 01 2008 motyw wave sense 533 Tapety do sciagniecia nyan cat na telefon gra forum lg t 500 demo 1 assassin speedrun dowland usuwanie simlocka nokia 7230 crack do symulator farmy 2011 ls world lsity do m dvdrip gdzie kupic kod produktu do battlefield3 dowland gry na samsung wave za darmo droga mamo skalar podklad chomikuj b jak brzydula : sezon osmy cake mania full download poluzjanci wokal mp3 automapa traffic a tmc fable 2 download pc za darmo auto mapa europe 6 9 seriale bajer z bel air online nokia n95 8gb worms skoki 2001 za darmo spolczenie do virtua tennis 4 tekken 4 do pobrania za darmo demo simulation vw golf 3 glx pobierz gg na noke c300 symulator farmy 2012 na alegro kalkulator sim nokia 5230 monopoly android peb pl koleda primadonny 2000 matematyka klasa 3 liceum chomikuj homikuj pl point destroy chinska e7 instrukcja l a nori spolszczenie download jak skrakowac the elder scrolls v skyrim test drive 2 pl torrent piraci z karaibow gra do pobrania na pc alien vs predator 3 online aplikacje na samsung c 3050 showup tv zetony wartosci sterownik do bluetooth usb esperanza serwer minecraft 1 0 0 rp non premium zadania matematyka klasa i chomikuj mikolaj przestrzenny technika qulinge jak sformatowac hdd do hd5000 polish airports vol 1 download nowa plyta armin van buuren 2011 z peb rock@roll 80 chomikuj duzo kasy i fishing na nk repetytorium polski 2012 gdzie placic bonami sodexho w poznaniu gry aplikacje na telefon xperia x8 sprawdzian renesans historia wsip jak pobrac kod produktu dla sygic fim speedway grand prix 2 peb wzor klepsydry do wypelnienie kartkowki z macmillana 3 galerianki online za free wsip pl testy 1b rozszezony instalki gier na telefon k510i jak pobracfilm za darmo? postal 2 pl pobiery kody do swiat wg zombi forum sladami przeszlosci 3 str 22 23 nokia c1 01 darmowe tapety mortal kombat android download gry o monster chaj magiczny totem nokia 500 szczelanki do pobrania na komputer wizyta u ginekologa dziewica chomikuj waski irokez gdzie pobrac kurs norweskiego na mp4 o dwoch takich co poszli w miasto online mody na avile za darmo opis nut adele tematy do historii klasa 2 liceum bilard java 240x320 wirtualne mt2 the sims download free pl pelna wersja
wiedzmin audiobook 2011 share
kamienie barenziah lokalizacja skyrim
"

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 15., vasárnap 7:28
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
SlyChocolate írta:
Daníí írta:
Rajta vagyok az ügyön :)

Köszi Daníí, hogy éber voltál!
Akkor minden éjjel Te leszel őrségben míg mi szúnyókálunk.
Jó?
:D

oké :)

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 14., szombat 9:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Daníí írta:
Rajta vagyok az ügyön :)

Köszi Daníí, hogy éber voltál!
Akkor minden éjjel Te leszel őrségben míg mi szúnyókálunk.
Jó?
:D

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 14., szombat 6:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
KaZe írta:
Köcsög dögök, én az egyik kubai linkre rákattintottam,mert lövésem sem volt, mit akart. Nem nyílt meg az oldal, csak "homok órázott", nyilván információkat gyűjtött a gépemről.
Nekem sem kenyerem az ilyen regisztráció. Dani, csírájában fojtsd el, nehogy rábaszódás történjen. Nekem egyébként utána bajom volt a géppel, de második újraindítás után elmúlt. Lehet így véglegesítette az összes információt, ami a gépemen volt.
Ez nem túl szép dolog...

Most olvasom, hogy minket is elért az internet sötét oldala.
Nem is hittem volna, hogy a mi kis fórumunkat is támadhatja rossz szándékúan valaki.
Bár voltak kisebb nézeteltérésék más kertészekkel de ez a mostani teljesen más szitú.
Nem tudom milyen böngészőt használsz Zoli, én pl a Firefox-ot .
Amit kiegészítőkkel lehet okosítani.
Az ilyen jellegű weblapokon a legtöbbször ártalmas parancsfájlok dolgoznak.
Ezeket blokkolni kell és csak abban az esetben engedélyezni ha megbízunk, ismerjük az oldalt.
Amik például a NoScript-el felvértezett Fox esetében nem tudnak a gépemen kártékonykodni.
Vannak még okosságok a web védelemre pl az avast vírusirtó aminek van webhely minősítése.
Ami beépül a böngészőbe és ha egy adott oldal veszélyes előre jelzi, hogy saját felelősségre nyisd csak meg.
Persze természetesen ettől függetlenül az adatfolyamot is figyeli mint minden ilyen prog.
Jah és az ingyenes verzában is szépen teszi a dolgát.
;)
És még sorolhatnám mivel lehetne védeni a gépet de szerintem úgy is tudod.

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 14., szombat 6:10
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron