Pontos idő: 2024. április 27., szombat 1:08



Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 Garnéla Fotó verseny 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2011. szeptember 29., csütörtök 12:21
Hozzászólások: 15
Köszönöm a képeket/szavazatokat, megszülettek az eredmények, a blogon láthatók az eredmények (sajnos jelenleg a képek nem láthatók, de rövidesen azok is ott lesznek...)


2014. május 15., csütörtök 12:03
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Hajrá!!! Hajrá!!!
Tessék előkaparni a gépeket, fényképeket és ismét jó helyezést elérni a fotóversenyen... :D :D :D
Tavaly sikerült megmutatni, hogy remek fotókat csináltok... Hátha ez idén is így lesz... :mrgreen: :mrgreen:


_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2014. március 28., péntek 16:33
Profil

Csatlakozott: 2011. szeptember 29., csütörtök 12:21
Hozzászólások: 15
Ismét egy kis fotóverseny:

http://szentgyo.wordpress.com/2014/03/17/fotoverseny-2014-tavasz/


2014. március 25., kedd 21:20
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 24., szerda 16:16
Hozzászólások: 846
Szentgyo bennem sem merült fel, hogy nem volt tiszta a verseny. Én csak arra utaltam, hogy ha Viktorunk tudta volna, hogy a képeim tőlem származnak a tizede pontot sem kaptam volna...
Azzal az egyel nem értek egyet csupán, hogy Vittor mit keresett a zsűriben?
Ha szponzor, akkor megértem. Viszont nem volt semmi díjazás, saját szórakoztatásunkra ment a verseny, így ez a lehetőség kizárva.
Ha nem szponzor, akkor garnélaszakértő. Hát, hogyan is fogalmazzak finoman, sztem ő még nálunk is inkompetensebb a témában... Ez a lehetőség is kizárva
Ha nagyon bele akarjuk magyarázni a zsűribe, akkor talán azt lehet elmondani, hogy az akvárium/hal/garnéla fényképezéshez azért ért, és ezzel egy csapásra legitimizáltuk is:))
A másik két zsűritag kompetenciáját sztem senki sem kérdőjelezte meg, és ez így jó.

_________________
Üdvözlettel,
novenyesakvariumok

http://borosgabor.blogspot.de/
http://www.flickr.com/photos/borosgabor1984


2012. május 25., péntek 16:00
Profil Honlap
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
szentgyo írta:
A fényképek e-mail ben érkeztek meg hozzám és az e-mail eket egyedül én láttam, a másik két zsűri tag nem, ők csak a képeket.

A jelentkezéshez nem kértem semmiféle felhasználónevet, azonosítót, fórum megjelölést stb... Persze az e-mail eknek van feladója, amit az egyes emberek maguknak állítanak be, hogy mit írjon ki. Egyes esetekben így (amennyiben ismertem személyesen az embert) tudtam, hogy ki is küldte pontosan az adott képet, de nem indítottam semmiféle "nyomozást", hogy kik is jelentkeztek.

Sajnálom, hogy ilyesmi ragad meg a versennyel kapcsolatban.


:pápá: A versennyel kapcsolatban semmi negatív dolog nem jött le. Sőt! Ez látszik az eredményeken. Ráadásul egy garnéla fotó versenyre kompetensebb személy nem is lehetne más, mint Te! :pápá:
Szerintem amire a srácok gondolnak az az, hogy a nyertes "növényesakvárium" fórum társunk és a másik zsűritag és nézetei között vannak súrlódások... :lol: :lol: :lol:
Bennem és szerintem másokban sem merült fel a versennyel kapcsolatban az, hogy nem objektíven fogsz értékelni és reméljük folytatása is lesz ennek a versenynek és minél többen fognak nevezni a jövőben.
Ez az én véleményem... :D :D :D

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. május 25., péntek 15:04
Profil

Csatlakozott: 2011. szeptember 29., csütörtök 12:21
Hozzászólások: 15
A fényképek e-mail ben érkeztek meg hozzám és az e-mail eket egyedül én láttam, a másik két zsűri tag nem, ők csak a képeket.

A jelentkezéshez nem kértem semmiféle felhasználónevet, azonosítót, fórum megjelölést stb... Persze az e-mail eknek van feladója, amit az egyes emberek maguknak állítanak be, hogy mit írjon ki. Egyes esetekben így (amennyiben ismertem személyesen az embert) tudtam, hogy ki is küldte pontosan az adott képet, de nem indítottam semmiféle "nyomozást", hogy kik is jelentkeztek.

Sajnálom, hogy ilyesmi ragad meg a versennyel kapcsolatban.


2012. május 25., péntek 14:37
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
novenyesakvariumok írta:
Sztem sem ő nem tudta, sem másik zsűritag, és ez így van jól. A tiszta verseny egyik alapelve, hogy nem tudod kinek a munkáját értékeled, emiatt könnyebb objektíven értékelni.

Nálad a pont... :lol: :lol: :lol:

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. május 24., csütörtök 19:01
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 24., szerda 16:16
Hozzászólások: 846
Sztem sem ő nem tudta, sem másik zsűritag, és ez így van jól. A tiszta verseny egyik alapelve, hogy nem tudod kinek a munkáját értékeled, emiatt könnyebb objektíven értékelni.

_________________
Üdvözlettel,
novenyesakvariumok

http://borosgabor.blogspot.de/
http://www.flickr.com/photos/borosgabor1984


2012. május 24., csütörtök 16:46
Profil Honlap

Csatlakozott: 2011. június 25., szombat 8:04
Hozzászólások: 94
Na ez egy szép eredmény. Gratulálok "növényesakvárium"-nak a helyezésért! Már csak az lenne a kérdésem, hogy láttam a zsűri tagok között a GA egyik emberét. Ő tudta vajon, hogy kinek adták a dobogós helyeket? :D Vagy lehet, hogy megemberelte magát.:) :) :)
Néztem a képeket és jogosan nyertetek!


2012. május 24., csütörtök 13:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 1., szombat 10:46
Hozzászólások: 1584
Tartózkodási hely: Eger
novenyesakvariumok írta:
papó írta:
novenyesakvariumok írta:
juhhu, az első, és a a harmadik helyezett is mi lettünk:))
Barátnőmé az érdem fő része, ő nevelgeti a garnélákat, de én fényképeztem:)
bár a white Pearl is 38 pontos lett, bár szermély szerint én jobban szeretem őt, mint a sakurákat

Gratulálok !
Különösen az első és a harmadik helyezettnek :D

köszönöm, köszönöm:P

Én még ezt észre sem vettem. :o
Gratulálok! ;)

_________________
KépKépKépKép


2012. május 21., hétfő 17:14
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron