Pontos idő: 2024. május 10., péntek 12:48



Hozzászólás a témához  [ 240 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő
 120literes talán haladó akvárium^^ 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
Szia Dani, régen nem figyeltem már rá a medencédre. Azóta szabályosan bezöldült.
Sajnálatos, hogy az új faág színe elüt a másiktól(többitől). Én javallanám, hogy a medence balabbik sarkát dúsítsd be csumára növénnyel a medence teljes magasságában, úgy sokkal jobb lesz.
Én lehet, a rotaládból tennék oda, bengáli nagy bokrot növesztve belőle, az jól dúsul, elé belökheted a fa tövébe a kriptót és kész is.

_________________
Kép


2012. január 9., hétfő 12:47
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
DeKol írta:
Szia Dani!


Medencédet nézegetve, szerintem kilehetne belőle még hozni valamit, próbálkozz, legózz.Próbáltad már ágakkal lefelé állítani?A jobb oldali ágról én helyenként leszedném a mohát mert így nagyon beleolvad a környezetbe, de ez egyéni véleményem:)


Szia Dekol!
Szívesen fogadom a véleményed, jövőhéten nyugodtabban, kiveszem a fákat és megpróbálok valamit kiforgatni belőle, meglátjuk mit sikerül kihozni belőle :')

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 8., vasárnap 21:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. február 27., vasárnap 12:54
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: Debrecen
Szia Dani!


Medencédet nézegetve, szerintem kilehetne belőle még hozni valamit, próbálkozz, legózz.Próbáltad már ágakkal lefelé állítani?A jobb oldali ágról én helyenként leszedném a mohát mert így nagyon beleolvad a környezetbe, de ez egyéni véleményem:)

_________________
Sólyom Gábor


2012. január 8., vasárnap 21:31
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
papó írta:
Persze , hogy tele van lehetőségekkel.
Lesz egy kis időm .. jobban belemélyedek a látványba,


Rendben :) de az is ront a látványon, hogy a rotala még nem nőt meg az új fánál szóval másabb lenne ha a rotala is ott lenne meg a crypto nem lenne ott :) na majd a jövőhéten :lol:

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 8., vasárnap 21:03
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
Persze , hogy tele van lehetőségekkel.
Lesz egy kis időm .. jobban belemélyedek a látványba,

_________________
Kép


2012. január 8., vasárnap 21:00
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
papó írta:
A fenébe .. jó nagy galibát okoztam azzal a fa ággal :(


Egyáltalán nem a te hibád papó ;) :) előtte se tetszett amiatt néztem új ágat sokkal jobb ez az ág mint az előző csak már nincs kedvem legózni velük :) pedig mindenki azt mondja van még benne fantázia :) majd talán jövőhéten :P

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 8., vasárnap 20:39
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
A fenébe .. jó nagy galibát okoztam azzal a fa ággal :(

_________________
Kép


2012. január 8., vasárnap 20:34
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
SlyChocolate írta:
Daníí írta:
Nagyon gondolkozok, hogy vagy marad így az akvárium ahogy van és tanulmányozom a növények nyírását vagy ezt eladni, és helyette egy 90×45×45akvárium meg új fák más elrendezés több idő arra hogy játsszak a fákkal csináljak több összeállítást és közösen eldönteni hogy lenne a jó, aztán feltölteni és kész, szóval nem tudom még. :roll:

Lesz új medence?
Látom olyan méretben gondolkodsz ahol a mélység és a magasság 1:1 arányú.
Ez szerintem is a legjobb arány, nálam is ez van (28:30).


Igen ezzel a medencével csak annyi baj van, hogy úgymond növényes akváriumhoz nem passzolnak a méretei, ha például lenne 35-40centi már a mélysége más lenne a helyzet de ha medence váltás lesz akkor egyértelmű hogy 45cm lesz a mélysége, de ez még szerintem messze van! Ez is lassan egy tanuló akvárium lesz :D

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 8., vasárnap 20:23
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Daníí írta:
Nagyon gondolkozok, hogy vagy marad így az akvárium ahogy van és tanulmányozom a növények nyírását vagy ezt eladni, és helyette egy 90×45×45akvárium meg új fák más elrendezés több idő arra hogy játsszak a fákkal csináljak több összeállítást és közösen eldönteni hogy lenne a jó, aztán feltölteni és kész, szóval nem tudom még. :roll:

Lesz új medence?
Látom olyan méretben gondolkodsz ahol a mélység és a magasság 1:1 arányú.
Ez szerintem is a legjobb arány, nálam is ez van (28:30).

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 8., vasárnap 20:07
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
Megmondom őszintén hozzá se nyúltam ma az akváriumhoz :$
de csináltam egy képet; lehet az a baj, hogy túl sokat néztem és már elfogadom ezt a látványt(elmúlt két napban a neten csak akváriumot néztem de egyik se fogott meg annyira :geek: )
a kép:
Kép
Addig szerintem marad így az akvárium míg nem találok egy olyan elrendezést ami igazán tetszene, de tény ez az elrendezés sehogy se felel meg a szabályoknak :evil:
Balról ettől függetlenül ki fog kerülni a crypto.

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 8., vasárnap 19:41
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 240 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Exabot [Bot] valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: