Pontos idő: 2024. május 10., péntek 21:03



Hozzászólás a témához  [ 240 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Következő
 120literes talán haladó akvárium^^ 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
SlyChocolate írta:
Daníí írta:
Sok veszteni valóm tényleg nincs, meglátjuk reggel ha felkelek mi pattan ki az agyamból :)

Reggel van Daníí!!!
???
Kép


még csak nézegetem a fákat:)

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 8., vasárnap 9:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Daníí írta:
Sok veszteni valóm tényleg nincs, meglátjuk reggel ha felkelek mi pattan ki az agyamból :)

Reggel van Daníí!!!
???
Kép

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 8., vasárnap 8:53
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
stevbig írta:
leginkább a középső fa nem passzol az elrendezéshez :s vagy lehet pakolgatni kéne a fákat valamelyik sarokba hogy ne ez a túlságosan középpontos dolog :idea:


Akkor vedd ki és próbálj egy kis teret hagyni!
Mit vesztesz vele? Most úgy is meg zilálva![/quote]

Sok veszteni valóm tényleg nincs, meglátjuk reggel ha felkelek mi pattan ki az agyamból :)

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 7., szombat 22:53
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 11., vasárnap 5:47
Hozzászólások: 884
Tartózkodási hely: Debrecen
leginkább a középső fa nem passzol az elrendezéshez :s vagy lehet pakolgatni kéne a fákat valamelyik sarokba hogy ne ez a túlságosan középpontos dolog :idea:[/quote]

Akkor vedd ki és próbálj egy kis teret hagyni!
Mit vesztesz vele? Most úgy is meg zilálva!


2012. január 7., szombat 22:31
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
stevbig írta:
Szerintem vedd ki az egyik fát, néha a kevesebb az több.
Picit össze szorítod a sok dekorral.
Nem tudnak "levegőzni" a növényeid!
Szerintem!
Valóban elég sokat költöttél már rá, "sokat nézd és keveset cselekedj" , egyébként meg neked tetszik?
Vagy van akinek meg akarsz felelni
Vagy igazán neked sem tetszik?


Az a helyzet nekem sem tetszik már/még....és nem tudok rájönni hol változtassak rajta ma egész nap az akváriumot bámultam és nem jöttem rá :s
De lehet csak az a baj túl sokat agyalok rajta :| leginkább a középső fa nem passzol az elrendezéshez :s vagy lehet pakolgatni kéne a fákat valamelyik sarokba hogy ne ez a túlságosan középpontos dolog :idea:

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 7., szombat 22:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 11., vasárnap 5:47
Hozzászólások: 884
Tartózkodási hely: Debrecen
Szerintem vedd ki az egyik fát, néha a kevesebb az több.
Picit össze szorítod a sok dekorral.
Nem tudnak "levegőzni" a növényeid!
Szerintem!
Valóban elég sokat költöttél már rá, "sokat nézd és keveset cselekedj" , egyébként meg neked tetszik?
Vagy van akinek meg akarsz felelni
Vagy igazán neked sem tetszik?


2012. január 7., szombat 21:59
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
SlyChocolate írta:
Daníí írta:
Ha csak a növényekben látsz hibát(amit kétlek) azon könnyen tudok változtatni, csak ötletet várnék milyen növény hova tudnék tenni meg mit hogyan nyírjak ritkítsak. Valami miatt az elrendezés/növény választás nem sikerül eltalálnom :?

Szerintem a növényekkel nem is lenne gond csak az elhelyezésükkel.
Illetve ami érdekes és amire hosszabb nézelődés után jöttem rá a három gyökér ami elrontja a látványt.
Szerintem vagy egy nagyobb vagy egy nagyobb és vele szemben egy sokkal kisebb jobban nézne ki.
Hiszen most ha jól látom három szinte azonos van az akvában szépen egymás mellé állítva mint a katonák.
A másik ami esetleg még mint ötlet lehet.
Ezen a képen jól látszik a talaj vastagságod.
Mivel az akvád mélysége a hosszához képest kicsi így optikailag tuti sokat dob rajta.
Hát nem is tudom kellene-e ennyi talaj bele?


Értem sly.
Az a baj a fákkal térben nem tudom eltolni egymáshoz képest mert keskeny az akvárium.
A talaj emeléssel meg azt akartam elérni hogy mélyebbnek tűnjön ( mindenhol ezt olvastam a talajemeléssel jó mélységet érhetünk el :/ )

Nagyon gondolkozok, hogy vagy marad így az akvárium ahogy van és tanulmányozom a növények nyírását vagy ezt eladni, és helyette egy 90×45×45akvárium meg új fák más elrendezés több idő arra hogy játsszak a fákkal csináljak több összeállítást és közösen eldönteni hogy lenne a jó, aztán feltölteni és kész, szóval nem tudom még. :roll:

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 7., szombat 20:49
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Daníí írta:
Ha csak a növényekben látsz hibát(amit kétlek) azon könnyen tudok változtatni, csak ötletet várnék milyen növény hova tudnék tenni meg mit hogyan nyírjak ritkítsak. Valami miatt az elrendezés/növény választás nem sikerül eltalálnom :?

Szerintem a növényekkel nem is lenne gond csak az elhelyezésükkel.
Illetve ami érdekes és amire hosszabb nézelődés után jöttem rá a három gyökér ami elrontja a látványt.
Szerintem vagy egy nagyobb vagy egy nagyobb és vele szemben egy sokkal kisebb jobban nézne ki.
Hiszen most ha jól látom három szinte azonos van az akvában szépen egymás mellé állítva mint a katonák.
A másik ami esetleg még mint ötlet lehet.
Ezen a képen jól látszik a talaj vastagságod.
Mivel az akvád mélysége a hosszához képest kicsi így optikailag tuti sokat dob rajta.
Hát nem is tudom kellene-e ennyi talaj bele?
Kép

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 7., szombat 19:23
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
Ha csak a növényekben látsz hibát(amit kétlek) azon könnyen tudok változtatni, csak ötletet várnék milyen növény hova tudnék tenni meg mit hogyan nyírjak ritkítsak. Valami miatt az elrendezés/növény választás nem sikerül eltalálnom :?

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2012. január 7., szombat 10:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Daníí írta:
teljesen igazad van sly:/ nekem se tetszik most igazán az akvarium. te melyik növényt venned ki es mit tennel a helyére? nem szokásom zokon venni az őszinteséget ;) valami miatt egyik elrendezest se találtam igazinak :| Elnézést az ekezetek miatt telefonról írtam

Igazából talán csak az a baja az akvádnak, hogy nem egy csoportba vannak rendezve a növények hanem össze-vissza szétültetve.
Itt van például Gabi bá jól isemert akvája:
Kép
Itt jól látható mire is gondolok.
Ahogy a Mester pl a Blyxákat Staukat szépen egy csoportban az akva egy adott területére ültette.

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2012. január 7., szombat 9:10
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 240 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: