Pontos idő: 2024. április 26., péntek 13:44



Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 A Part 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2016. szeptember 4., vasárnap 10:38
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Szeged
Nagyon nem aggódok még hiszen még nincs 1 hónapos se :D ! Hétfőn lesz 4 hetes


2016. december 10., szombat 0:07
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Bedúsúl a növényzet és híre hamva se lesz a virágágyás szegélynek! ;) Jó pesz ez szerintem is.


2016. december 9., péntek 23:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016. február 2., kedd 8:26
Hozzászólások: 1086
Irigyellek a türelmedért!
Nem bírnék folyamatosan elpakolni a garnik után.
simán végigrakhatod a jobb félkört is kaviccsal, ha kell egy kis lávakő benövesztve monte carloval.
ha zavar a "virágoskert " kinézet pár kavics a nagyobb kővek előtt megtöri ezt a hatást, a többit meg elintézik a növények


2016. december 9., péntek 22:37
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Tényleg hasonlít egy virágoskertre , de miért baj az ?
A baloldali cryptocnak még idő kell , hogy megmutassák magukat . szép lesz az .

_________________
Kép


2016. december 9., péntek 21:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016. szeptember 4., vasárnap 10:38
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Szeged
Kicsit igazítottam a baloldalt! Kicsit próbálnám a garnikat féken tartani , hogy nehezebb legyen a dolguk a tereprendezésen! Jelen állapotában nekem több bosszúságot okoznak a kavicsok de valahogy össze vagy egy fekete lapra ragasztanám a köveket . Csak attól félek hogy nagyon virágoskert filingje lesz az egésznek azért nem akartam végigrakni kővel az egészet még az elején. Nektek mi a véleményetek róla ? És a bal oldalt levő Saláta (nem tudom a nevét) lehet nem kellene oda helyette valami kisebb bokros nővényt próbálnánk keresni. Elvileg kapok még Subulátát az volt tervezve reineckii Mini háta mögé . Staun aggódok egy kicsit hogy mi lesz vele.
Kép
Kép


2016. december 9., péntek 21:35
Profil

Csatlakozott: 2014. november 20., csütörtök 19:59
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Sopron
fodomi írta:
Barnapl írta:
Üdv itt is. Jó egy ilyen napló mert vissza tudod nézni mi, hogy és mikor történt. Szerintem, nagyon szépen alakul.
Csak még annyit tennék hozzá : Algamentest! :D

Köszi ! Az előzőt csak összedobtam a régi cumokkal hogy valami legyen itthon. Mindenképp akartam indítani ennek naplót! Mert így visszatudom nézni milyen hibákat követtem el és mire jöttem rá . Ebből tudok tanulni és lehet más is .És könnyebb tanácsot adni is ha lehet tudni az előzményeket . Jövőre szeretném ha a CO palackom végére is kerülne egy akva . Új üveggel mert vannak rajta karcok meg egy kis sérülés is . Ott a naplót lehet elindítom tervezési fázisnál .De itt nem voltam benne biztos hogy lesz belőle valami .
Kép
Kép


de jó :) így tovább :)


2016. december 4., vasárnap 15:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016. szeptember 4., vasárnap 10:38
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Szeged
Barnapl írta:
Üdv itt is. Jó egy ilyen napló mert vissza tudod nézni mi, hogy és mikor történt. Szerintem, nagyon szépen alakul.
Csak még annyit tennék hozzá : Algamentest! :D

Köszi ! Az előzőt csak összedobtam a régi cumokkal hogy valami legyen itthon. Mindenképp akartam indítani ennek naplót! Mert így visszatudom nézni milyen hibákat követtem el és mire jöttem rá . Ebből tudok tanulni és lehet más is .És könnyebb tanácsot adni is ha lehet tudni az előzményeket . Jövőre szeretném ha a CO palackom végére is kerülne egy akva . Új üveggel mert vannak rajta karcok meg egy kis sérülés is . Ott a naplót lehet elindítom tervezési fázisnál .De itt nem voltam benne biztos hogy lesz belőle valami .
Kép
Kép


2016. december 4., vasárnap 14:29
Profil

Csatlakozott: 2014. november 20., csütörtök 19:59
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Sopron
fodomi írta:
papó írta:
Egy hangyányival több plantert adj naponta .
Szépen alakul..

Ok 1,5 milliről emelem 1,8 ra és 25% vízcsere után 3,5 . Ernyi elég lesz vagy többet emeljek ?
Johnifiú írta:
Üdv a fórumon. Nekem nagyon tetszik az akvárium. Az alap az a papír az benne maradt? Vagyis papír ? Mivel lett ragasztva? Szép

Köszi! Nem papír vékony műanyag lap melóhelyen van és benne marad. A köveket FBS ragasztóval ragasztottam egymáshoz meg a műanyag laphoz és akvárium széléhez. Remélem nem oldódik ki belőle semmi mert egy tubussal biztos van benne . +egy kép Kép


jó megoldás :) tetszik az fbssel nem lehet baj. Direkt akvához való :)


2016. december 4., vasárnap 11:08
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016. március 3., csütörtök 16:03
Hozzászólások: 361
Tartózkodási hely: Szeged
Üdv itt is. Jó egy ilyen napló mert vissza tudod nézni mi, hogy és mikor történt. Szerintem, nagyon szépen alakul.
Csak még annyit tennék hozzá : Algamentest! :D


2016. december 4., vasárnap 8:55
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016. szeptember 4., vasárnap 10:38
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Szeged
papó írta:
Egy hangyányival több plantert adj naponta .
Szépen alakul..

Ok 1,5 milliről emelem 1,8 ra és 25% vízcsere után 3,5 . Ernyi elég lesz vagy többet emeljek ?
Johnifiú írta:
Üdv a fórumon. Nekem nagyon tetszik az akvárium. Az alap az a papír az benne maradt? Vagyis papír ? Mivel lett ragasztva? Szép

Köszi! Nem papír vékony műanyag lap melóhelyen van és benne marad. A köveket FBS ragasztóval ragasztottam egymáshoz meg a műanyag laphoz és akvárium széléhez. Remélem nem oldódik ki belőle semmi mert egy tubussal biztos van benne . +egy kép Kép


2016. december 4., vasárnap 7:49
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: