Pontos idő: 2024. június 15., szombat 23:27



Hozzászólás a témához  [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő
 DeadWood 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
Tamás írta:
A kolibrihal az ok , de a gyémántneon nagyon félénk nem tudnád fotózni.
Ködösítesz ? :)

A halak telepítése még picit odébb van, most a növényeket próbálom gyúrni, aztán ha minden pöpec, akkor jönnek. Nem szeretném feleslegesen stresszelni a halakat.
Bizonyám, köd előttem, köd utánam :D


2012. március 21., szerda 7:30
Profil Honlap

Csatlakozott: 2010. március 3., szerda 20:09
Hozzászólások: 219
A kolibrihal az ok , de a gyémántneon nagyon félénk nem tudnád fotózni.
Ködösítesz ? :)


2012. március 20., kedd 23:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
Mai napon egy jókora adag glosso-t ültettem az előtérbe. Kérdéses megmarad-e, eddig el volt kényeztetve :P

Itt viszont elindult a rock koncert... :lol: Amúgy ez a kép bekapcsolás után készült nem sokkal, de pár perc leforgása alatt olyan vastag ködöt produkált, hogy le a kalappal.
Kép
DeadWood #2 by [stevo], on Flickr


2012. március 20., kedd 23:33
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
papó írta:
stevo írta:
T.Tamás30 írta:
Köszi a képet,az sp. Japan tényleg szépen tudna teret hódítani,halakból pedig valami szép élénk színű,pl zöld neon csapat.... 20-25 fős :roll:

Igazán nincsmit :) Hmm zöld neon akár az is szóba jöhet, köszi a tippet. Ahogy egyre több hal neve ugrik be az "ötletládába" úgy lesz egyre nehezebb a döntés :roll:

A fáidhoz ezüst színü halacsok mennének .
Pld :
http://diszhal.info/Moenkhausia_pittieri.php

Hmm, jó ötlet az ezüst, köszi papó. ;) Láttam valahol gyémántneon-t az csodaszép volt. De a kolibrihal is beugrott hirtelen, bár ez nem teljesen ezüst. http://diszhal.info/Tanichthys_albonubes.php


2012. március 19., hétfő 21:17
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
Mexx2 írta:
Én [serpalazac - hyphessobrycon eque] vagy egy [citromlazac - hyphessobrycon pulchrippinis] rajt is eltudnék képzelni.

Én nem látok benne sp. japan-t :oops: :roll:

Nincs benne még hydro sp. japan. :P Amúgy próbálok méretügyileg kisebb halat választani, a 2-3 cm szerintem az lenne a max, amit még "elbír" a scape, úgy hogy nem nyomná el az arányokat. Valóban gyönyörűek a serpalazacok, de a 4-5 cm-ük már sok lenne. :?


2012. március 19., hétfő 21:14
Profil Honlap
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
stevo írta:
T.Tamás30 írta:
Köszi a képet,az sp. Japan tényleg szépen tudna teret hódítani,halakból pedig valami szép élénk színű,pl zöld neon csapat.... 20-25 fős :roll:

Igazán nincsmit :) Hmm zöld neon akár az is szóba jöhet, köszi a tippet. Ahogy egyre több hal neve ugrik be az "ötletládába" úgy lesz egyre nehezebb a döntés :roll:

A fáidhoz ezüst színü halacsok mennének .
Pld :
http://diszhal.info/Moenkhausia_pittieri.php


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Kép


2012. március 19., hétfő 21:14
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Én [serpalazac - hyphessobrycon eque] vagy egy [citromlazac - hyphessobrycon pulchrippinis] rajt is eltudnék képzelni.

Én nem látok benne sp. japan-t :oops: :roll:

_________________
K.Tamás


2012. március 19., hétfő 21:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
T.Tamás30 írta:
Köszi a képet,az sp. Japan tényleg szépen tudna teret hódítani,halakból pedig valami szép élénk színű,pl zöld neon csapat.... 20-25 fős :roll:

Igazán nincsmit :) Hmm zöld neon akár az is szóba jöhet, köszi a tippet. Ahogy egyre több hal neve ugrik be az "ötletládába" úgy lesz egyre nehezebb a döntés :roll:


2012. március 19., hétfő 20:41
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
stevo írta:
Mexx2 írta:
Előbb kéne, egy kép, hogy mi illik az összeállításhoz. :D

Rafkós! :D
T.Tamás30 írta:
Kíváncsi vagyok tényleg,hogy is fest..... lehetne egy gyors képet? :ostor:

Lőttem egyet. Már régóta adós vagyok vele. :P Eléggé sötétre vettem a "figurát" egyrészt így nem ég be az egész, másrészt jobban is tetszik a fotó :)

Kép
DeadWood #2 - 56 days old by xtevo, on Flickr

Köszi a képet,az sp. Japan tényleg szépen tudna teret hódítani,halakból pedig valami szép élénk színű,pl zöld neon csapat.... 20-25 fős :roll:


2012. március 19., hétfő 20:28
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
novenyesakvariumok írta:
Én csak egy dolgot nem értek. Megnéztem a GA fórumon is, és a kommentjeid kb egy az egyben ugyanazok. Az ujjadra felmászó képhez kapcsolt szöveg is, és a "sötét" képhez fűzöttek is. Elárunád nekem, ennek mi az értelme,ugyanazt a dolgot kétszer posztolni, mivel a két fórum közönsége "nagyon erősen" átfedi egymást.

Több fórumon is fent vagyok, ez nem újdonság senki számára. Mivel nem teljesen ugyanaz a közösség - igazad van, hogy erős az átfedés - így több emberhez eljut az "info". Persze nem állítom, hogy minden kommentemből lehet tanulni, sőt! De lehet valaki épp az egyik problémámból okul, vagy megtetszik neki valami, és ő majd azt alkalmazza a saját akiján, vagy bármi más. A másik dolog, pedig, hogy több helyről több "tudást"/infót gyűjt az ember, az esetleges hozzászólásból, véleményből.


2012. március 19., hétfő 20:22
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron