Pontos idő: 2024. június 16., vasárnap 3:12



Hozzászólás a témához  [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Következő
 DeadWood 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2011. augusztus 24., szerda 16:16
Hozzászólások: 846
Én csak egy dolgot nem értek. Megnéztem a GA fórumon is, és a kommentjeid kb egy az egyben ugyanazok. Az ujjadra felmászó képhez kapcsolt szöveg is, és a "sötét" képhez fűzöttek is. Elárunád nekem, ennek mi az értelme,ugyanazt a dolgot kétszer posztolni, mivel a két fórum közönsége "nagyon erősen" átfedi egymást.

_________________
Üdvözlettel,
novenyesakvariumok

http://borosgabor.blogspot.de/
http://www.flickr.com/photos/borosgabor1984


2012. március 19., hétfő 20:00
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
Mexx2 írta:
Előbb kéne, egy kép, hogy mi illik az összeállításhoz. :D

Rafkós! :D
T.Tamás30 írta:
Kíváncsi vagyok tényleg,hogy is fest..... lehetne egy gyors képet? :ostor:

Lőttem egyet. Már régóta adós vagyok vele. :P Eléggé sötétre vettem a "figurát" egyrészt így nem ég be az egész, másrészt jobban is tetszik a fotó :)

Kép
DeadWood #2 - 56 days old by xtevo, on Flickr


2012. március 19., hétfő 19:51
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Kíváncsi vagyok tényleg,hogy is fest..... lehetne egy gyors képet? :ostor:


2012. március 19., hétfő 19:31
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
stevo írta:
T.Tamás30 írta:
Nagyon jópofa állatok a garnélák,ez enyéim szoktam néha ilyet csinálni.Nyírom a növényt,egyszer csak az veszem észre,hogy ott matat az egyik a kezemen,mintha csak a kezem is koszos lenne :D Volt egy olyan szitum is velük,hogy néztem fentről közel hajolva a víztükörhöz,hogyan is kellene igazgatnom a növényeket,mire az egyik felúszott,és farkas szemet néztünk a víztükrön keresztül :mrgreen:
Imádom őket :!:
Kíváncsian várok már egy full képet :D

Hamarosan lövök egyet, ígérem! ;)
Amúgy most megy a dilemmázás, hogy milyen csapathalat is telepítsek bele... egyszerűen nem jutok dűlőre. Ötlet esetleg? Per pill 4 oto uralja az aksit. :D Igazából amit néztem és tetszettek az a Danio erythromicron vagy a Danio margaritatus. De egyéb ajánlást is szívesen veszek. :)



Előbb kéne, egy kép, hogy mi illik az összeállításhoz. :D

_________________
K.Tamás


2012. március 19., hétfő 17:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
T.Tamás30 írta:
Nagyon jópofa állatok a garnélák,ez enyéim szoktam néha ilyet csinálni.Nyírom a növényt,egyszer csak az veszem észre,hogy ott matat az egyik a kezemen,mintha csak a kezem is koszos lenne :D Volt egy olyan szitum is velük,hogy néztem fentről közel hajolva a víztükörhöz,hogyan is kellene igazgatnom a növényeket,mire az egyik felúszott,és farkas szemet néztünk a víztükrön keresztül :mrgreen:
Imádom őket :!:
Kíváncsian várok már egy full képet :D

Hamarosan lövök egyet, ígérem! ;)
Amúgy most megy a dilemmázás, hogy milyen csapathalat is telepítsek bele... egyszerűen nem jutok dűlőre. Ötlet esetleg? Per pill 4 oto uralja az aksit. :D Igazából amit néztem és tetszettek az a Danio erythromicron vagy a Danio margaritatus. De egyéb ajánlást is szívesen veszek. :)


2012. március 19., hétfő 16:58
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Nagyon jópofa állatok a garnélák,ez enyéim szoktam néha ilyet csinálni.Nyírom a növényt,egyszer csak az veszem észre,hogy ott matat az egyik a kezemen,mintha csak a kezem is koszos lenne :D Volt egy olyan szitum is velük,hogy néztem fentről közel hajolva a víztükörhöz,hogyan is kellene igazgatnom a növényeket,mire az egyik felúszott,és farkas szemet néztünk a víztükrön keresztül :mrgreen:
Imádom őket :!:
Kíváncsian várok már egy full képet :D


2012. március 19., hétfő 12:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
papó írta:
Szerintem a garni megismert !!!!végre találkozott a Nagy gondozóval akinek legendája sok-sok garni generácó óta garni apáról garni fiúra száll

Ezen jót nevettünk, köszi! :mrgreen: Lehet van benne valami igazság :P


2012. március 18., vasárnap 22:13
Profil Honlap
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Szerintem a garni megismert !!!!végre találkozott a Nagy gondozóval akinek legendája sok-sok garni generácó óta garni apáról garni fiúra száll


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Kép


2012. március 18., vasárnap 22:05
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 14:24
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.kerület
A mai napon kitakarítottam a külső szűrőt, jött ki dzsúz belőle rendesen, és három red cherry is az alján tanyázott, akik mentek vissza az aksiba expressz sebességgel. :D Miközben a vízben hadonásztam, olyan dolog történt meg velem, ami eddig még soha, az egyik garni konkrétan rámászott az ujjamra és le se akart jönni, pechemre fényképezőgép sehol a láthatáron, de telóval sikerült egy képet azért lőni. Bevallom férfiasan, baromira élveztem! :lol:

Ami még szintén örömre adott okot, hogy az egyik rc anyukának olyan furán nagy volt a hasa messziről, közelről megskubizva láttuk meg, hogy az bizony nem a jóllakottság eredménye, hanem tele van a leendő generációval! :D Happyface!

Lehet nem akkora nagy dolgok ezek a rutinos akvaristáknak, de nekem (nekünk) fülig ért a szánk! :)

Kép
DeadWood #2 - The Connection by xtevo, on Flickr


2012. március 18., vasárnap 21:55
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. december 15., csütörtök 12:31
Hozzászólások: 1981
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Kell majd nekem is ilyen garnéla,hátha láthatóbbak lennének mint az amano-im :mrgreen:
Furdal a kíváncsiság,hogyan is fest az akváriumod,more pictures pls :lol: 8-)


2012. március 11., vasárnap 19:39
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Heise IT-Markt [Crawler] valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron