Pontos idő: 2024. április 27., szombat 23:41



Hozzászólás a témához  [ 268 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő
 怪獣 - Japán szörny 54 literben 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
papó írta:
Na ezt nagyon jól össze raktad ! Gratulálok !

herQmanOne írta:
Tényleg szörny(en) jo gratula!!

Üdv herQman


Köszönöm! Remélem, hogy ennél már csak szebb lesz és nem lesznek olyan gondjaim, mint az elődjével. :)

_________________
Kép


2016. január 12., kedd 7:54
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Na ezt nagyon jól össze raktad ! Gratulálok !

_________________
Kép


2016. január 11., hétfő 20:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. november 1., vasárnap 12:02
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Tényleg szörny(en) jo gratula!!

Üdv herQman


2016. január 11., hétfő 18:40
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
pit975 írta:
Fantasztikusan néz ki, nekem középről fényképezve tetszik a legjobban. Igazi nature akva! TAC-on a helye!!

Köszi! Remélem nem faragok be vele. :) A tacra szerintem nem fog beérni, de majd meglátjuk, hogy alakul. :)

JANNUS333 írta:
Egyre jobb és jobb, tetszik. A kövek és a fa között ha megnőnek a növények nagyon jó lesz, Gratula.

Köszi!

mgtyati írta:
ez nagyon jó lett :)

Köszi!

_________________
Kép


2016. január 11., hétfő 15:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. november 7., csütörtök 8:11
Hozzászólások: 427
ez nagyon jó lett :)


2016. január 11., hétfő 13:58
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Egyre jobb és jobb, tetszik. A kövek és a fa között ha megnőnek a növények nagyon jó lesz, Gratula.


2016. január 11., hétfő 13:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012. március 5., hétfő 17:04
Hozzászólások: 1555
Tartózkodási hely: Gyál
Fantasztikusan néz ki, nekem középről fényképezve tetszik a legjobban. Igazi nature akva! TAC-on a helye!!

_________________
KépKépKép


2016. január 11., hétfő 11:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Kikerültek a súlyzó kövek és kapott az akvárium végre egy karbantartást, mert sajnos meló és betegség miatt nem tudtam vele túl sokat foglalkozni az etetésen, tápozáson, co2 ellenőrzésen és carbozáson kívül. A dekorhomokon volt bőven szmötyi, de a szuper célszerszámom segítségével remélhetőleg nem lesz gond a tisztán tartása. :)
Megjelent némi fonál és haj alga, remélem, hogy sikerült majd megszabadulni tőlük. A rotalán még dolgozni kell, illetve szeretném kiegészíteni valamilyen másik stemmel. Tippek esetleg? Egyelőre ami tetszik, az egy Tropicás megmentett ludwigia faj, illetve befutó még a juncus Rrpens is.

Kár kép:
Teljesen lentről:
Kép
középről:
Kép
Anci úr(? :D):
Kép
Lassan kezd beindulni a moha:
Kép
Oldalról:
Kép
Részlet:
Kép
Anubias petite a kövek között:
Kép
Köszi, hogy benéztél! :pápá:

_________________
Kép


2016. január 11., hétfő 11:00
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
N-emy írta:
Egész jó lett :buksi: . A redmoor gyökered nagyon dekoratív ;)

friz74 írta:
Nagyon pofás a fa, profi az elrendezés! Remélem, hogy sok örömöd lesz benne! Algamentest! :)

Köszi szépen! :) A fából nehezen hoztam ki ezt a formát, sokat forgattam, mire rájöttem, hogy csak két ágat kell rajta módosítanom, hogy a legelőnyösebb arcát mutassa. A két talp szerű nyúlvány, és közte a barlang elég egyedivé teszi, ezt az oldalát mindenképpen meg szerettem volna mutatni. természetesen ez lett az anci törzshelye. :D

Pocak77 írta:
Elegáns, letisztult scape, a gyökér valóban nagyon dekoratív! Gratulálok! Rengeteg akváriumban látom a felszín felé meredő gyökereket. Őszintén szólva számomra a talaj irányába futó, szerte ágazó gyökerek sokkal természetesebbek ezért ettől az elrendezéstől még egy egy kicsit idegenkedem. Bár tény, hogy az ilyen megoldások mohával befuttatva varázslatos látványt nyújtanak. ...Talán túl konzervatív vagyok. :roll: Nagyon tetszik a növény összeállításod is. Hol sikerült a Bucephalandra-t beszerezned?

Köszi szépen! A célom nem egy landscape akvárium volt, hanem egy természetből kiragadott részlet, amit egy Amano akvárium inspirált. :) Remélem, hogy sikerül az inspiráció forrás közelébe eljutnom majd, bár a teljes ág mohásításától egyelőre kicsit idegenkedem, de lehet, hogy majd az is meg fog történni.

_________________
Kép


2016. január 3., vasárnap 12:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 19:42
Hozzászólások: 50
Elegáns, letisztult scape, a gyökér valóban nagyon dekoratív! Gratulálok! Rengeteg akváriumban látom a felszín felé meredő gyökereket. Őszintén szólva számomra a talaj irányába futó, szerte ágazó gyökerek sokkal természetesebbek ezért ettől az elrendezéstől még egy egy kicsit idegenkedem. Bár tény, hogy az ilyen megoldások mohával befuttatva varázslatos látványt nyújtanak. ...Talán túl konzervatív vagyok. :roll: Nagyon tetszik a növény összeállításod is. Hol sikerült a Bucephalandra-t beszerezned?


2016. január 2., szombat 17:27
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 268 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: