Pontos idő: 2024. április 27., szombat 15:32



Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 Peti 130 literes akváriuma 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2010. november 16., kedd 8:48
Hozzászólások: 51
Sziasztok! Mostmár jó a hivatkozás az indafoton,ha minden igaz mostmár meglehet nézni a képeket!


2011. december 6., kedd 20:54
Profil

Csatlakozott: 2010. november 16., kedd 8:48
Hozzászólások: 51
http://indafoto.hu/search/list?sphinx=1 ... e_offset=1


2011. december 5., hétfő 13:10
Profil

Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 19:05
Hozzászólások: 858
Szia Peti.
Szerintem rossz mappát linkeltél be. :roll:
Esetleg egyenként is beágyazhatod a képeket ;)

_________________
képek:
http://indafoto.hu/danii/a_nagy_visszateres


2011. december 1., csütörtök 21:03
Profil

Csatlakozott: 2010. november 16., kedd 8:48
Hozzászólások: 51
Sziasztok!Már régóta vannak képek fennt a fórumon az akváriumomról,de még részletesebb leírást eddig sajnos még nem volt időm írni!Ez az akvárium 128 literes,40cm magas 40cm széles 80cm hosszú!A szűrőm egy Hydor Crystal belső szűrő,világításként pedig 1db T8-as és 2db T5-ös Sera fénycsövet használok!A egyik T5-ös plant color,a másik pedig daylight brilliant.A T8-as szintén daylight brilliant.Dekorációnak egy red moor gyökeret és 3db dragon követ választottam!Az aljzatom pedig 3mm körüli apró kavics keverék,ami alá Tropica táptalajt használtam!A növényeim Crytocoryne félék,Echinodorus bleheri,Staurogyne repens,Marsilea hirsuta,Ceratopteris thalictroides,Hygrophila polysperma,Ludwigia palustris,Fissidens fonatus,Jávai és karácsony moha!A TROPICALFISH nagylelkű dolgozóinak segítségével sikerült egy CO2 berendezéshez jutnom,így mostmár teljes az akváriumom!:)KÖSZÖNÖM!!!A halaim pedig 8db vörös neonhal,8db vörös orrú ponty lazac,6db kolibri hal,6db razbóra,4db fekete tetra,2db kobalt gurámi,3db pillangó tarka sügér,2db panda páncélos harcsa,4db kuli kuli és 3db törpe szívóharcsa!Remélem nadjából sikerült minden lényegesebbet leírnom,ha esetleg valami kimaradt volna nyugodtan kérdezzetek!:)


2011. december 1., csütörtök 20:37
Profil

Csatlakozott: 2010. november 16., kedd 8:48
Hozzászólások: 51
http://indafoto.hu/collectioneditor/440469


2011. november 14., hétfő 16:55
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
Peti írta:
Szia!Ne haragudj,hogy csak most írok vissza,de vmiért szarozik a netem!Ezért sem tudok még több képet feltölteni!Technikailag az akimban 1 Hydor Crystal 2 filter belső szűrőm van,meg 3darab T8-as fénycsövem amit most szeretnék majd kicserélni T5-re!CO2 berendezésem nincs,majd most próbálkoznék ezzel az élesztős módszerrel,eddig csak liquid carbót használtam!Mégegyszer ne haragudj,hogy csak most írok vissza,ha bármi kérdésed,kérdésetek van írj,írjatok!

Szó nincs ilyenről. Fontosak a képek is természetesen de jó tudni mi van az akva mögött.
;)
Valami olyan részletes leírást tehetnél a nyitó hozzászólásodban mint amiket itt a kollégák tettek a saját topicjukban.
http://forum.tropicalfish.hu/viewforum.php?f=35

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2011. november 1., kedd 20:52
Profil

Csatlakozott: 2010. november 16., kedd 8:48
Hozzászólások: 51
Szia!Ne haragudj,hogy csak most írok vissza,de vmiért szarozik a netem!Ezért sem tudok még több képet feltölteni!Technikailag az akimban 1 Hydor Crystal 2 filter belső szűrőm van,meg 3darab T8-as fénycsövem amit most szeretnék majd kicserélni T5-re!CO2 berendezésem nincs,majd most próbálkoznék ezzel az élesztős módszerrel,eddig csak liquid carbót használtam!Mégegyszer ne haragudj,hogy csak most írok vissza,ha bármi kérdésed,kérdésetek van írj,írjatok!


2011. november 1., kedd 18:58
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
SlyChocolate írta:
Szia Peti.
Esetleg megtudhatnánk némi technikai részletet is akvádról?

Jó Veled beszélgetni.
:(

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2011. november 1., kedd 17:00
Profil

Csatlakozott: 2010. november 16., kedd 8:48
Hozzászólások: 51
Hamarosan lesz több kép is, de valamiért mindig ledob nem tudok feltölteni! Egyébként ez a régi kinézete az akváriumomnak, most hogy új szekrényt vettem teljesen átrendeztem az egészet. Hamarosan erről is lesznek majd képek!


2011. november 1., kedd 14:28
Profil

Csatlakozott: 2010. november 16., kedd 8:48
Hozzászólások: 51
Csatolmány:
IMG_0193.JPG


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


2011. november 1., kedd 14:14
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: