Pontos idő: 2024. április 27., szombat 14:19



Hozzászólás a témához  [ 168 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő
 The dragon head valley 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2016. február 2., kedd 8:26
Hozzászólások: 1086
Ez most nagyon jó, nem tudom mekkora az akva, de hatalmasnak látszik!
rögtön a jura kor ugrott, be csak a dinók hiányoznak


2016. október 4., kedd 18:05
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Engem máris kárpótoltál a gurámis képpel..5*


2016. október 4., kedd 17:59
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
DonaTTT írta:
Sziasztok!
Hát izé..én sem mostanában jelentkeztem :( Foghatnám ezt arra, hogy a hétköznap suli, hétvégén meló, teljesen elszívja az energiáimat, de igazából volt egy kis lelkesedés csökkenés is.Igazából ez minden éven megvan nálam, így nyáron, nyár végén.De összekaptam magam és elkezdtem rendberakosgatni.Sajnos jópár növény megszenvedte az elhanyagolást, de talán mindenből maradt annyi, amiből talán újjá tudom nevelni az akváriumot.Még nem járok a rendberakás végén, pedig már így is eltöltöttem vele 3-4 órát, de ez az én hibám.Ha nem engedem el nem kell szívnom.Vettem pár új lakót is, 6 rézlazacot, és 2 törpe gurámit.Nagyon szeretem mind a két fajt, a rézlazacokba a játékosságot, a gurámik pedig csodaszépek.És a garnikat sem bántják.Egyelőre ennyi, bocsánat, hogy nem voltam aktív az elmúlt időszakban.A továbbiakban megpróbálok kicsit többet naplózni.
Kép
Kép


Mindannyian átesünk hasonló állapoton .
Ezért nem érdemes szabadkozni .
A lényeg a lényeg .
Az akváriumod így is gyönyörű .

_________________
Kép


2016. október 4., kedd 17:45
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 11., szombat 18:24
Hozzászólások: 562
Tartózkodási hely: Baz megye, Forró
Sziasztok!
Hát izé..én sem mostanában jelentkeztem :( Foghatnám ezt arra, hogy a hétköznap suli, hétvégén meló, teljesen elszívja az energiáimat, de igazából volt egy kis lelkesedés csökkenés is.Igazából ez minden éven megvan nálam, így nyáron, nyár végén.De összekaptam magam és elkezdtem rendberakosgatni.Sajnos jópár növény megszenvedte az elhanyagolást, de talán mindenből maradt annyi, amiből talán újjá tudom nevelni az akváriumot.Még nem járok a rendberakás végén, pedig már így is eltöltöttem vele 3-4 órát, de ez az én hibám.Ha nem engedem el nem kell szívnom.Vettem pár új lakót is, 6 rézlazacot, és 2 törpe gurámit.Nagyon szeretem mind a két fajt, a rézlazacokba a játékosságot, a gurámik pedig csodaszépek.És a garnikat sem bántják.Egyelőre ennyi, bocsánat, hogy nem voltam aktív az elmúlt időszakban.A továbbiakban megpróbálok kicsit többet naplózni.
Kép
Kép


2016. október 4., kedd 17:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 11., szombat 18:24
Hozzászólások: 562
Tartózkodási hely: Baz megye, Forró
Az akvárium elvan magának megy a tápozgatás, viszont lassan megint rendbe kell majd vágnom.Szó szerint :)
Viszont amíg ez jól megszokott napjait járja, a háttérben készül valami új.Tudni illik, én a kis akváriumomat szép csendben szétkaptam kb 2 hónapja.Azóta töröm a fejem mit is szeretnék belőle csinálni.Hát valami köveset az biztos.Pakolgatok már egy ideje és úgy látszik megvan az irány amit szeretnék.Itt egy részlet az apróságból:Kép A minősége nem túl jó, az üveg sem a legtisztább, de talán látszik.De ha már új akva akkor kapjon egy szép kis lámpát és szekrényt is.A lámpája készülőben van, csak hát led szalag nem nagyon akar megérkezni, így most kényszerszünetet tartok.A bútor még tervezés alatt, de remélhetőleg ebben is lesz a közel jövőben előrelépés.Az indítást valamikor augusztus és szeptember környékén szeretném megejteni.Jajj igen, addig még valami pici külső szűrőt is be kell szereznem :D


2016. augusztus 17., szerda 17:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
DonaTTT írta:
Elég régen jelentkeztem.Ennek több oka is volt, de ma végre rendberaktam az akváriumot.Hát mit se mondjak volt mit csinálni vele.
Na de nézzük is honnan indultam ma reggel.Hát igen ezt nem kellett volna hagyni :roll: :roll:
Kép
Igen elég rossz állapotban volt szegénykém...
Aztán nekiestem és 2 órán keresztül meg sem álltam.Pucolás, vakarás, vágás megint pucolás majd ültetés és vízcsere.Ezek után pedig ez a látvány fogadott:
Kép
Ez azért már jobban tetszik nekem is :D

Jajj igen, sikerült beszereznem 3db takarítógépet vagyis amano garnélát :)
Kép

Eszméletlen szín és növény kavalkád lett itt.Nagyon pöpec!

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2016. július 15., péntek 23:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 11., szombat 18:24
Hozzászólások: 562
Tartózkodási hely: Baz megye, Forró
SlyChocolate írta:
HUU nagy meló volt.
:shock:
De most tényleg azt a kuva üveg csővet nem lett volna időd kignélyozni?
Amugy nagyon baba lett mintha nem is ugyan az a két akva lenne a képeken!

Köszi a véleményeket!A csövek...úgy voltam vele, ha marad este egy kis időm kitakarítom.Hát addig szöszmötöltem kint a papagájokkal, hogy este kilen volt ahogy beértem így már nem nagyon maradt rá időm.Szombaton megint szabadnapom van, majd akkor megejtem, és ha már azokat takarítom, szétkapom a szűrőt is.


2016. július 13., szerda 19:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
HUU nagy meló volt.
:shock:
De most tényleg azt a kuva üveg csővet nem lett volna időd kignélyozni?
Amugy nagyon baba lett mintha nem is ugyan az a két akva lenne a képeken!

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2016. július 13., szerda 15:40
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Nem baj hogy "elengedted " a növekedést , legalább tudod alakítgatni .
Ami nincs azt nem lehet nyírni :)

_________________
Kép


2016. július 13., szerda 8:08
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Uhh.volt vele munka..de megérte....egy kicsit a lényeg elveszett de így is nagyon-nagyon jol nézz ki..


2016. július 12., kedd 21:54
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 168 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron