Pontos idő: 2024. május 8., szerda 3:13



Hozzászólás a témához  [ 705 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Következő
 The New Layout 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. szeptember 11., vasárnap 5:47
Hozzászólások: 884
Tartózkodási hely: Debrecen
Ez nagyon ütős ez a gyökér!


2015. február 14., szombat 17:17
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Szombati elfoglaltság is megvan/volt. Reggel le homokszórtam a nagyobbik gyökeret. Úgy érzem megvan a következő scape-be a fa dekor :ostor: A kicsit még épp rotyognak az üstben. Holnap jöhet a "nyúzás" és a szépítés...Nano ügyben még nem jutottam előrébb, de rajta vagyok az ügyön...

Kép
Kép
Kép

Kép

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2015. február 14., szombat 15:35
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
Multis írta:
Helyzetjelentés, bár nem sok minden változott. Zöld por alga még mindig megvan nem tudok mit kezdeni vele. Ludwigia repens levelei lukadnak kifelé és szépen lassan kopaszodik felfelé, lassan már nem marad belőle semmi. A Monte Carlo( ha egyáltalán az ) lassan de biztosan terjeszkedik de sajnos pár helyen ellepte ezt is a GDA. Egy nyírás is ráférne már a növényekre, de hétvégén talán lesz időm és nem csak a soros vízcseréket csinálom. Tápot nem adagolok, csak Liqui Carbo-t a napi mennyiséget minden reggel.Ettől mintha az ecset alga szorulna vissza picit. Vinnem kell vizet megint laborba és megnézni, hogy a legutóbbi vizsgálat óta mi változott az esővíz miatt, mert már régóta ezzel cserélek vizet...

Kép
Kép
Kép

Kíváncsi vagyok az eredményre én is ...

_________________
Kép


2015. február 11., szerda 21:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Helyzetjelentés, bár nem sok minden változott. Zöld por alga még mindig megvan nem tudok mit kezdeni vele. Ludwigia repens levelei lukadnak kifelé és szépen lassan kopaszodik felfelé, lassan már nem marad belőle semmi. A Monte Carlo( ha egyáltalán az ) lassan de biztosan terjeszkedik de sajnos pár helyen ellepte ezt is a GDA. Egy nyírás is ráférne már a növényekre, de hétvégén talán lesz időm és nem csak a soros vízcseréket csinálom. Tápot nem adagolok, csak Liqui Carbo-t a napi mennyiséget minden reggel.Ettől mintha az ecset alga szorulna vissza picit. Vinnem kell vizet megint laborba és megnézni, hogy a legutóbbi vizsgálat óta mi változott az esővíz miatt, mert már régóta ezzel cserélek vizet...

Kép
Kép
Kép

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2015. február 11., szerda 21:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
SlyChocolate írta:
És még mondják, hogy csak a távol keletről lehet igazán szép gyökereket beszerezni....
A lo..szt, itt van a szomszédban!
Kuva jók a cuccok, köszi a képeket!
:shock: :o :oops:
Kisebbek is fellehetőek a Tiszaparton?
Gondolván a nanósokra is.
;)

Meglátom mit tehetek nano ügyben.Ha lesz valami akkor jelentkezem vele és ha tetszik akkor beviszem a boltba...

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2015. február 9., hétfő 19:59
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 10:53
Hozzászólások: 4153
Tartózkodási hely: Debrecen
És még mondják, hogy csak a távol keletről lehet igazán szép gyökereket beszerezni....
A lo..szt, itt van a szomszédban!
Kuva jók a cuccok, köszi a képeket!
:shock: :o :oops:
Kisebbek is fellehetőek a Tiszaparton?
Gondolván a nanósokra is.
;)

_________________
Szeva, mizú?!Ha bármiben szívesen, csak szólj!Ha tudok segítek!Én is így teszem, erről szól a élet!Thanks...


2015. február 9., hétfő 19:57
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Ma munka közben erre bukkantam...Vissza fogok menni még ha lesz időm mert elég sok szép darabot láttam. Sőt még az is kiderült, hogy a szomszédnak van homokszórója csak homokot kell vinnem és akkor letudom szórni :ostor:

Kép
Kép
Kép
Kép

Ezt viszont nem tudtam kiszedni még vissza kell térnem egy ásóval mert még elég erősen ragaszkodik a földhöz...
Kép

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2015. február 9., hétfő 17:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Mindenhol gyökerekbe botlok...Na de majd eljön az idö hogy hasznát veszem a sok gyökérnek...

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2015. február 8., vasárnap 21:27
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16088
Multis írta:
Ma volt egy kis séta és nem tértem haza üres kézzel.Lesz még vele munka furcsán de biztos megéri, mert a végeredmény csodás lesz. A mérőszalag 50cm-ig van kihúzva...

Kép
Kép
Kép
Kép

Ez nem akármi ..
Rendesen elszánt vagy ha gyökérrel találkozol :)

_________________
Kép


2015. február 8., vasárnap 21:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. január 18., szombat 7:20
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Tiszacsege
Ma volt egy kis séta és nem tértem haza üres kézzel.Lesz még vele munka furcsán de biztos megéri, mert a végeredmény csodás lesz. A mérőszalag 50cm-ig van kihúzva...

Kép
Kép
Kép
Kép

_________________
Isten hozott a földi pokolban...


2015. február 8., vasárnap 19:28
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 705 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: