Pontos idő: 2024. április 27., szombat 3:24



Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
 Ki milyen mobilt használ, és miért? 
Szerző Üzenet
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Pisti írta:
Lg g4 az igazi :) nekem kb fél éve megvan és hibátlan! Olcsóbb is mint a társai és teljesen egyedi.

Lg G4

Elhiszem, de a kamasz fiam nagyon a trend felé megy..bár lehet hogy ez is " trendi"..nem igen lesz beleszólsom..


2016. január 26., kedd 11:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. november 13., péntek 23:53
Hozzászólások: 128
Lg g4 az igazi :) nekem kb fél éve megvan és hibátlan! Olcsóbb is mint a társai és teljesen egyedi.

Lg G4


2016. január 26., kedd 11:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
Mexx2 írta:
Én tavaly tavasszal vettem egy 4s-t, mivel az android 1-2 év után kifagy stb..., ebből kifolyólag és vagy 5 évig nem is vagyok hajlandó másikat venni.
De az iphonnal volt már olyan, hogy nem tudtam feloldani a billentyűzárat mert a kijelző nem reagált.

Mondjuk a legnagyobb vicc a iphonokban, hogy egy kisebb vagyont kérnek el egy telefonért, és még egy valamire való kijelző és burkolat sincs rajta.
Értem ez alatt, hogy ha veszel egy 6s-t, akkor jó pénzért még vegyél rá tükörfóliát és szilikon tokot.
Az ember elvárná, hogy több százezer forintos telefonoknál gyárilag karc és törésmentes burkolatot tegyenek már bele. és ne kelljen még jobban lehúzni a parasztot.


Hátőőőőő... Én szifonra tuti nem raknék semmilyen fóliát. Míg az androidos csodákon a gorilla glass nevű műsnyak szutyok van, ami könnyen karcolódik és borzalmas a tapintása, addig a szifonok kijelzője zafírüveg. Ugyanaz az anyag, mint amiből a karcmentes, merev, üvegfóliák is vannak. Ergo alapból marha nehezen karcolódik. Én majd hat évet lehúztam szifonnal a zsebemben, és egyiken sem használtam semmilyen fóliát, sőt a 3GS-emen még tokot sem. A kijelzője mind a kettőnek karcmentes volt végig. Amit megéri rá venni, az egy jó szilikon tok, és tényleg szilikon, nem az a merev gumi vacak, amit párszázért kapsz az e-bay-en, vagy valami jó merev tok, esetleg egy origi bumper.
Nyilván ezt a használattól függően kell kiválasztani. Nekem a 4S-nél pl az exquisit szilikon tokja vált be, tökéletesen karcmentes állapotban adtam el a telót több mint két évnyi nyúzás után. :D

JANNUS333 írta:
Köszi az infókat srácok, komonikáltam közben a gyerekkel, a végén már nem értettem mit beszél...amúgy nem vagyok az a"nagyukszás" mindent megveszek a gyereknek (16éves) de majdnem hogy azt mondom megdolgozott érte...ha minden igaz 6s lesz v.mi bővített memós....a félévi bizi eldönti...na meg jó lesz algát fotózni és nem riogatlak a képeimmel...benneteket.. :lol:

Nem fogsz csalódni benne, az optikai képstabilizátornak köszönhetően brutál jó képeket lehet vele készíteni, illetve nagyon pöpec lassított felvételeket is. :)

_________________
Kép


2016. január 21., csütörtök 7:39
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Köszi az infókat srácok, komonikáltam közben a gyerekkel, a végén már nem értettem mit beszél...amúgy nem vagyok az a"nagyukszás" mindent megveszek a gyereknek (16éves) de majdnem hogy azt mondom megdolgozott érte...ha minden igaz 6s lesz v.mi bővített memós....a félévi bizi eldönti...na meg jó lesz algát fotózni és nem riogatlak a képeimmel...benneteket.. :lol:


2016. január 20., szerda 22:36
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Én tavaly tavasszal vettem egy 4s-t, mivel az android 1-2 év után kifagy stb..., ebből kifolyólag és vagy 5 évig nem is vagyok hajlandó másikat venni.
De az iphonnal volt már olyan, hogy nem tudtam feloldani a billentyűzárat mert a kijelző nem reagált.

Mondjuk a legnagyobb vicc a iphonokban, hogy egy kisebb vagyont kérnek el egy telefonért, és még egy valamire való kijelző és burkolat sincs rajta.
Értem ez alatt, hogy ha veszel egy 6s-t, akkor jó pénzért még vegyél rá tükörfóliát és szilikon tokot.
Az ember elvárná, hogy több százezer forintos telefonoknál gyárilag karc és törésmentes burkolatot tegyenek már bele. és ne kelljen még jobban lehúzni a parasztot.

_________________
K.Tamás


2016. január 20., szerda 22:23
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 15:41
Hozzászólások: 1078
Tartózkodási hely: Gyál
SlyChocolate írta:
A szifonokról annyit, hogy a hatos széria nagyon könnyen meghajolt.
De az új azt hiszem plussz az már sokkal erőssebb készülékházat kapott.
Érdemes lenne azt vennetek.
Ha szifon lesz, tudod az amit mostanában reklámoznak a tévében.


Kamu az egész... Csak a Samsung terjesztette el, mint anno a 4 esetén a térerő problémát. Konkrétan csináltak egy tesztet is anno, mikor kitört ez a bendgate-nek nevezett "botrány". Az összes hasonló méretű mobilt alávetették egy hajlítás tesztnek, a Samsung s6 edge pont ugyanannyi erő hatására hajolt meg, mint az iphone 6s, csak annyi volt a különbség, hogy míg az iphone kijelzőjének nem lett baja, addig a samsungé a lekerekítés miatt rommá tört. És akkor jöttek a sony telefonok, amiken meg oldalt van a nagy bekapcsoló gomb... na ezek ugyanakkora erőhatásra konkrétan kettétörtek... :lol:

De egyébként igen, az új szériát megerősítették, más ötvözetből készül a ház, sokkal ellenállóbb. Azért szerintem sima 6s-et vegyél a gyerkőcnek, az egyrészt olcsóbb is, és kisebb is emiatt nem hajlik olyan könnyen. Szerintem nagyon szép készülék, ráadásul nagyon könnyen használható, és brutál üzembiztos, nem jártok vele rosszul, ha tehetném, akkor ilyet használnék a mostani fostalicska sony xperia m2-m helyett. :)

_________________
Kép


2016. január 20., szerda 19:28
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
myk74 írta:
JANNUS333 írta:
Köszi srácok...kifaggatom a gyerkőcöt...csak ne fájna Ennyire..eléggé smúcig vagyok ilyen téren...

Vegyél ilyen szifont, ez nem drága :) Kép

:lol: Á á....próbáltam rábeszélni...nem volt nagy sikerem... :lol: , még a régi Nokia 3210-em is felajálottam...mái napig kibír az aksija 4 napot....de nem hatotta meg. Sőt felvetettem hogy inkább csináljunk egy 250 lityis növényest...na akkor repült szifon meg a 3210.... :lol:


2016. január 20., szerda 18:24
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
JANNUS333 írta:
Köszi srácok...kifaggatom a gyerkőcöt...csak ne fájna Ennyire..eléggé smúcig vagyok ilyen téren...

Vegyél ilyen szifont, ez nem drága :) Kép

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2016. január 20., szerda 17:25
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2014. december 16., kedd 17:43
Hozzászólások: 2694
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Köszi srácok...kifaggatom a gyerkőcöt...csak ne fájna Ennyire..eléggé smúcig vagyok ilyen téren...


2016. január 20., szerda 17:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014. október 11., szombat 18:24
Hozzászólások: 562
Tartózkodási hely: Baz megye, Forró
SlyChocolate írta:
A szifonokról annyit, hogy a hatos széria nagyon könnyen meghajolt.
De az új azt hiszem plussz az már sokkal erőssebb készülékházat kapott.
Érdemes lenne azt vennetek.
Ha szifon lesz, tudod az amit mostanában reklámoznak a tévében.

Ez így igaz.

Tapatalk-kal küldve az én ALCATEL ONE TOUCH 7041X-el


2016. január 20., szerda 16:17
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron