Pontos idő: 2024. április 28., vasárnap 20:51



Hozzászólás a témához  [ 525 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Következő
 Witzek 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2011. június 25., szombat 8:04
Hozzászólások: 94
"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, .......a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken."


2011. november 5., szombat 10:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 22:12
Hozzászólások: 2030
Tartózkodási hely: Debrecen
A tyúk és a tojás ül az pszichológiai rendelő várótermében. Nyílik az ajtó, kijön az asszisztensnő, rájuk néz. - Melyikük volt előbb? - … elmész a fenébe .......!

_________________
Pé.Zoli


2011. október 28., péntek 20:09
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
Szőke az anyjához:
-- Anya, anya! Hol jön ki a gyerek?
-- Hát, ahol a fiú betette.
-- És nem rúgja ki a fogamat?

:lol:


2011. október 22., szombat 19:33
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
Megint bocsánat... :-)

-- Mit mond a nyúl, mikor leszáll a rókáról?
-- ???
-- Meghúztam a ravaszt...


2011. október 18., kedd 17:36
Profil

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
[quote="atti76"]Népszámlálási kérdőív

Bár nem vagyok jogász, szerintem az egész lakáskérdőív a privatizáció/vagyonadó burkolt, adminisztrációs előkészítése... És roppantul dühít. :evil:


2011. október 17., hétfő 17:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 30., kedd 10:20
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hathor írta:
atti76 írta:
Csak 5 másodperc múlva láttam meg a ciciket....Ez még belefér?
:D


Sors bona nihil aliud. :lol:


Talán csak az.... :D

_________________
Bonus iudex damnat improbanda, non odit.
Kép Kép


2011. október 17., hétfő 11:24
Profil Honlap

Csatlakozott: 2010. február 21., vasárnap 10:56
Hozzászólások: 259
atti76 írta:
Csak 5 másodperc múlva láttam meg a ciciket....Ez még belefér?
:D


Sors bona nihil aliud. :lol:


2011. október 17., hétfő 11:03
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 11., csütörtök 20:29
Hozzászólások: 244
Tartózkodási hely: Bp- Zugló
Egy kis unalom űző :D

http://www.nobrain.dk/


2011. október 14., péntek 23:17
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 30., kedd 10:20
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Népszámlálási kérdőív

1. Milyen a lakás jellege? [ ] Sátor - zöldséges láda, koszlott kutya, sörös üvegek, szociológus [ ] Vályog putri - korhadt deszkák, kitört üveg, műholdas TV [ ] Lakótelep régi - padlószőnyeg, nejlonfüggöny, szekrényfal, beázás [ ] Lakótelep felújított - IKEA bútor, boltív, fikusz, akvárium [ ] Családi ház - 1-5 szoba, mellékhelységek, kert [ ] Családi ház nagy - 6-15 szoba, ...füdőszobák, szauna, úszómedence, konditerem, lift, teremgarázs, természervédelmi terület [ ] Családi ház nagyon nagy - timpanon, ... beverem a pofád, ha még egyszer idejössz szaglászni
2. Háziállat van-e a lakásban? [ ] Van, de irtjuk [ ] Nem tudom, de nagyon viszket [ ] Megette a gyerek [ ] Macska, kutya [ ] Megette a gyereket [ ] Macskacápa [ ] Szafaripark
3. Jövedelme? [ ] Templom egere [ ] Minimálbér [ ] Órabér + prémium [ ] Sikerdíj [ ] Osztalék [ ] Közöd?
4. Családi állapota? [ ] Még nem, de alig várom [ ] Szerencsére [ ] Sajnos [ ] Már nem, alig vártam [ ] Teknőseim vannak
5. Hol tölti a szabadságát? [ ] Nincs munkahelyem [ ] Ha szabira megyek, kirúgnak [ ] A kiskertben [ ] Görögbe megyünk busszal [ ] Befizettem egy űrutazásra [ ] Teknősökkel a medencében
6. Vallása? [ ] Dömdödöm [ ] Isten, haza, család [ ] Hatalom, siker, pénz [ ] Mindig attól függ, hol osztanak levest [ ] Szabadelvű [ ] Feng-shui [ ] Fitness [ ] Zámbó Jimmy [ ] Fényevő
7. Szexuális preferenciája? [ ] Ellenkező neművel [ ] Azonos neművel [ ] Mindegy [ ] Melegvérűvel [ ] Szerves anyaggal [ ] Domina [ ] Fétis [ ] Teknősökkel
8. Gyermekei száma? [ ] Hálistennek, tegnap megjött [ ] 1-3 [ ] Annyit mozognak, sose tudom megszámolni [ ] Itt is, ott is [ ] Nem tudom, donor vagyok [ ] Teknőseim vannak
9. Fogyatékosság? [ ] Nem megfelelő mennyiségű végtag [ ] Nem megfelelő mennyiségű ész [ ] Egyedül nevelem [ ] Nőiesen telt vagyok [ ] Jóképű vagyok [ ] Előzetesben vagyok [ ] Nem tudom, most százalékoltak le, a haver intézte
10. Nemzetisége? [ ] Magyar [ ] Turbó magyar [ ] Piréz [ ] Szórvány [ ] Nekem, kérem, az egész családomat elvitték [ ] Diszkriminált
11. Anyanyelv [ ] Ősmagyar - paszuly, keszkenő, rokolya, patakvér [ ] Újmagyar - szoli, hambi, bocsika, király, telcsi [ ] B-közép - ~!@#$%* [ ] Technikai - GSM, HSDPA, G3, GPRS, GPS

_________________
Bonus iudex damnat improbanda, non odit.
Kép Kép


2011. október 13., csütörtök 20:16
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 30., kedd 10:20
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Csak 5 másodperc múlva láttam meg a ciciket....Ez még belefér?
:D

_________________
Bonus iudex damnat improbanda, non odit.
Kép Kép


2011. október 13., csütörtök 18:58
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 525 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: