Pontos idő: 2024. április 28., vasárnap 12:48



Hozzászólás a témához  [ 85 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 54 l inmsomnia 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011. augusztus 10., szerda 12:37
Hozzászólások: 1794
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Nagyon jól néz ki. A Pogostemon különösen tetszik, csodaszép :)

_________________
Nincs kéz nincs csoki!


2016. március 24., csütörtök 1:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
papó írta:
CarlosKoczkas írta:
papó írta:
Nagyon jól összeraktad .. most már van időd , csak türelmesen :)
. Köszi! Egy biztos hogy a hm megy a kukàba blyxa japonica megy a helyére remélem be is pirul picit a hegye.. És veszek még mc ét...a terv az volt hogy csak abban a hàromszögben lesz... De nem àll még a széleken egyszerűbb ha az egészet beültetett a pogo ig...

Az Mc vel sokat fogsz "szenvedni " Nyírás után barnul , meg ilyenek ...De megéri :)

:shock: szuper! Unalmas lenne ha egyszeű lenne màr egy barnulàson túl vagyok örülök hogy helyrejött de akkor ezek szerint nyíràs utàn újra fog... :D kösz hogy szóltál így màr nem ilyedek majd még! Pont a nyíràs miatt nem lett parvula mini... De úgy làtszik az mc sem szereti...


2016. március 23., szerda 15:57
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
CarlosKoczkas írta:
papó írta:
Nagyon jól összeraktad .. most már van időd , csak türelmesen :)
. Köszi! Egy biztos hogy a hm megy a kukàba blyxa japonica megy a helyére remélem be is pirul picit a hegye.. És veszek még mc ét...a terv az volt hogy csak abban a hàromszögben lesz... De nem àll még a széleken egyszerűbb ha az egészet beültetett a pogo ig...

Az Mc vel sokat fogsz "szenvedni " Nyírás után barnul , meg ilyenek ...De megéri :)

_________________
Kép


2016. március 23., szerda 15:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
papó írta:
Nagyon jól összeraktad .. most már van időd , csak türelmesen :)
. Köszi! Egy biztos hogy a hm megy a kukàba blyxa japonica megy a helyére remélem be is pirul picit a hegye.. És veszek még mc ét...a terv az volt hogy csak abban a hàromszögben lesz... De nem àll még a széleken egyszerűbb ha az egészet beültetett a pogo ig...


2016. március 23., szerda 15:25
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Nagyon jól összeraktad .. most már van időd , csak türelmesen :)

_________________
Kép


2016. március 23., szerda 14:44
Profil

Csatlakozott: 2014. november 25., kedd 22:53
Hozzászólások: 813
Ha a jobb oldalon kifejlődnek a növények, tökéletes lesz! Nagyon szép!

_________________
Kép Kép Kép


2016. március 23., szerda 14:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
úgy döntöttem! megosztom veletek! még nincs két hónapos ma van az 55. nap. még sok munka van vele! de egy kis makró hiányon kívül az elején ami az elején kicsit megfogta... nem nagyon volt gond vele
hála a jó Technikának 6500 lumen 79w fény nél sem algásodik! természetesen Tf tápokat használok (aminek nagy szerepe van szerintem a gyors algamentes fejlődésben)+carbo-t

Kép


2016. március 23., szerda 14:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
Volt egy kis fény tuning. Hàtra beraktam egy növény est mert a hàtsó sor fény hiànyos. Kép vannak félelmeim hogy igy màr sok lesz de megprobalom csak 3 oraban égetni 6 ot megy a nagy a lila megy majd az utolsó 3 oràban 5 percel késöbb fog lekapcsolni igy imitàlva egy kis naplementét... Mert mikor kialszik a fény hirtelen a kalàszhalak nagyon megriadnak... Kép


2016. március 10., csütörtök 8:35
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16084
Készen kell legyen :)

_________________
Kép


2016. március 7., hétfő 18:57
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 18:54
Hozzászólások: 94
papó írta:
CarlosKoczkas írta:
Végre lassan minden beindul... A kezdeti makró hiànyt a reinecki minim is megsínylette szép szakàll algàs..de pàr napja szép lila piros hajtàsokat hoz :D ahogy a a 3 dik képen làtszik elérte a gyökére a tàptalajt ennek tudom be a hirtelen ugràst... Kb egy hete nagyon beindult... Pedig most hoztam Ada bottom tabit higy kicsit megtàmogassam... De ugy làtszik beindult magàtól :) azért a tabit megkapja... Hàtul kicsit vastagabb az aljzat... És a zselés minit nem tudtam igazàn mélyre dugni... De zgy làtszik az idő mindent meg old!Kép

Akár egy kis ollóval levághatod a régi nagy leveleket .
Szépen alakul ...

tettem hozzá még 2 képet... úgy tervezem hogy hagyom kicsit megerősödni aztán alacsonyan elvágom a régi leveleket leszedem a szárról.. és bedugom vissza remélhetőleg nő majd tovább.. és a régi kinő már algamentes lesz elvileg... és sűrübb is lesz így... végre az mc is beindult... ha ilyen ütemben nő lesz belőle valami hó végére!


2016. március 7., hétfő 18:50
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 85 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: